eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Mother and the Law, The (1919)
Fall of Babylon, The (1919)
Discharge (1989)
But I'm a Cheerleader (1999)
Shanghaied (1915)

Nove pridobitve
V27722 - Disk 2: Film (Blu-ray)
V27723 - Disk 3: Posebni dodatki (Blu-ray)
V27721 - Disk 1: 4K ULTRA HD (Blu-ray)
V27719 - Disk 1: Film (Blu-ray)
V27720 - Disk 2: Posebni dodatki (Blu-ray)

Najbolj gledani
Gladiator (2000)
Powaqquatsi: Life out of Balance (1988)
Gisaengchung (2019)
Divine Horsemen: The Living Gods of Haiti (1985)
Dance, Girl, Dance (extract) (1940)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Gledališki list AGRFT, poletni semester, 2017/2018 (2018)

AGRFT, gledališki list, poletni semester 2017/2018 -
signatura: 7142
v publikaciji: Gledališki list UL AGRFT, leto 5, št. 2, str. 1-86.
Iskanje članka po spletu: Cobiss-si
arhivska zbirka: Arhiv CTF
tip arhivske enote: gledališki list
vrsta izposoje: čitalniška izposoja
Nina Robnik (producentka)
Mija Špiler (producentka)
Nina Žavbi (lektorica)
Arhiv CTF UL AGRFT (sodelujoči)
Simona Ješelnik (sodelujoča - fotografsko gradivo produkcija )
Željko Stevanić IFP (fotograf - študentskih produkcij)
Tomaž Gubenšek (odgovorni urednik)
Jernej Potočan (avtor - intervjuja: Jan Krmelj)
Iva Štefanija Slosar (avtorica - intervjuja: Saša Pavček)
Jaka Smerkolj Simoneti (avtor - intervjuja: Saša Pavček)
Jan Krmelj (intervjuvanec)
Saša Pavček (intervjuvanka)
UL AGRFT (izdajatelj - in založnik)
Samira Kentrić (oblikovalka)
Boris Baćić (oblikovalec)
Tina Kolenik (glavna urednica)
Samira Kentrić (ilustratorka - naslovnice)
Kubelj d. o. o. (tiskar)
Tiskarna Univerze v Ljubljani (tiskarka)
Mija Špiler (pomočnica glavne urednice)
Jaka Smerkolj Simoneti (asistent pomočnice glavne urednice)
stanje izposoje: na voljo

Povezave s projekti:
Skušnja (2018, produkcija II. semestra)
Dvoje sva in hkrati eno (2018, gledališka uprizoritev)
Srebrno rebro (2018, gledališka uprizoritev)
Kralj na Betajnovi (2018, gledališka uprizoritev)
Idomenej (2018, gledališka uprizoritev)
Kakor dih (2018, plesno-glasbena uprizoritev)
Erazem (2018, magistrska produkcija)
Starci (2018, gledališka uprizoritev)
Blitz Kids (2018, gibalna inštalacija)
Noč akademij A3 (2018, glasbeno-gledališki dogodek)
Miroslav (2018, gledališka uprizoritev)
Cikel radijskih oddaj Literarni nokturno (2017, radijska oddaja)
Otrok, ki je ustvaril svet (Rekvijem) (2017, kratka radijska igra)
Sinja ptica: V deželi spomina (2017, kratka radijska igra)
Gostija (2017, radijska igra)
Čarovnica iz zgornje davče (2018, radijska igra)
Sen 59 (2018, radijska igra)
Avto stop (2018, radijska igra)
Izredna produkcija - Literarni večer mlade umetniške besede (2018, literarni večer)
Satirikonijada (2018, gledališka uprizoritev)


Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2022 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Oscar Wilde (16.10.1854-30.11.1900)
Ernst Lubitsch (28.1.1892-30.11.1947)
Ridley Scott (30.11.1937-)
Terrence Malick (30.11.1943-)
David Mamet (30.11.1947-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Posebna omemba kratkemu igranemu filmu Soseda
Kratki igrani film Soseda je prejel posebno omembo na festivalu 2022 Student ...

-0,4042969-0,078125