eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Dalida (2016)
Wings of the Dove, The (1997)
Brecht (2019)
Polsestra (2019)
Dernier des injustes, Le (2013)

Nove pridobitve
V26857 (DVD)
V26856 - Disc 2 (Blu-ray)
V26855 - Disc 1 (Blu-ray)
V26854 (DVD)
A7763 - Transformacije v teoriji. Aktualne raziskave. (2020, program)

Najbolj gledani
Ivan Groznij (1945)
Forbrydelsens element (1984)
Femme du boulanger, La (1938)
Epidemic (1987)
Europa (1991)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Festival: Prešernova nagrada UL AGRFT (2016)

vrsta festivala: domači študentski
datum festivala: 8.12.2016-8.12.2016
kraj festivala: Ljubljana (SLO)

Nagrade:
Prešernova nagrada UL AGRFT za kratki dokumentarni film Odtisi: Odtisi (2016)
Prešernova nagrada UL AGRFT za kratki dokumentarni film Odtisi: Odtisi (2016)
Prešernova nagrada UL AGRFT za kratki dokumentarni film Odtisi: Odtisi (2016)
Prešernova nagrada za magistrsko delo S trebuhom za kruhom: S trebuhom za kruhom (2016)
Prešernova nagrada za kostumografijo v predstavi Kralj Ojdipus: Kralj Ojdipus (2016)
Prešernova nagrada za magistrsko delo Torzo: Torzo (2016)
Prešernova nagrada za kostumografijo Malomeščanska svatba: Malomeščanska svatba (2016)
Prešernova nagrada za magistrsko delo Pojdimo vsi v Pi: Naj gre vse v Pi ali kako sem si zapomnil 3141 decimalk (2016)
Prešernova nagrada za režijo uprizoritve Hiša Bernarde Alba: Hiša Bernarde Alba (2016)



Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2021 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Nikolaj Vasiljevič Gogolj (31.3.1809-4.3.1852)
Josip Jurčič (4.3.1844-3.5.1881)
Antonin Artaud (4.9.1896-4.3.1948)
Vojko Duletič (4.3.1924-7.5.2013)
Mirko Zupančič (4.3.1925-9.4.2014)
Urban Koder (4.3.1928-9.1.2019)
Néstor Almendros (30.10.1930-4.3.1992)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

0,59375