eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Bila jednom jedna zemlja (1995)
Verdens verste menneske (2021)
Time Out of Mind (2014)
Mifune: The Last Samurai (2015)
Nočko, mami! (2021)

Nove pridobitve
V27641 (DVD)
V27640 (DVD)
A8151 - Tončka (2019, sprejemna naloga - 2. stopnja)
A8150 - Karnevalski duh, neuradna plat življenja (2021, sprejemna naloga - 2. stopnja)
A8149 - Uprizarjati Eliota z mislijo na današnji čas (2022, sprejemna naloga - 2. stopnja)

Najbolj gledani
Moliere (1978)
Time Out of Mind (2014)
My Blueberry Nights (2007)
Deserto rosso, Il (1964)
Danton (1983)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Festival: 22. Festival slovenskega filma (2019)

vrsta festivala: domači profesionalni
datum festivala: 17.9.2019-22.9.2019
kraj festivala: Portorož (SLO)

Nagrade:
vesna za najboljši študijski film: Alzheimer Cafe (2019)
Posebna omemba izobraževalnega programa Ostrenje pogleda: Alzheimer Cafe (2019)


Prijave:
Iva, 24 (2018, sprejeto v spremljevalni spored)
Trenutek (2018, sprejeto v spremljevalni spored)
Uvajanje (2018, sprejeto v tekmovalni program)
18,75 (2018, sprejeto v tekmovalni program)
Butalci (2018, sprejeto v spremljevalni spored)
Zlata verižica (2019, sprejeto v spremljevalni spored)
V zadnjem vagonu je v tretjem kupeju sedela ob oknu (2019, sprejeto v tekmovalni program)
Alzheimer Cafe (2019, sprejeto v tekmovalni program)
Češnjevi kolački (2019, sprejeto v tekmovalni program)
Nihče ni rekel, da te moram imeti rad (2019, sprejeto v tekmovalni program)
Gaganje (2020, sprejeto v spremljevalni spored)
Tudi jaz vidim (2019, sprejeto v spremljevalni spored)
Avtoštop (2019, sprejeto v spremljevalni spored)
Garderoba (2019, sprejeto v tekmovalni program)


Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2022 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Tod Browning (12.7.1880-6.10.1962)
Bette Davis (5.4.1908-6.10.1989)
Karel Brišnik (6.10.1948-25.8.2013)
Valter Dragan (6.10.1965-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Nagrada za najboljšo režijo Anžetu Grčarju
Anže Grčar je za kratki igrani film In ostala je noč na mednarodnem filmskem ...

-0,375-0,03125