eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Score: A Film Music Documentary (2016)
Austerlitz (2016)
Papurika (2006)
Voce della luna, La (1990)
Verso la luna con Fellini (1990)

Nove pridobitve
V26653 (DVD)
V26647 (DVD)
V26652 - Disc 2 (DVD)
V26651 - Disc 1 (DVD)
V26650 (DVD)

Najbolj gledani
Blade Runner (2007)
Metropolis (1927)
One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975)
Razseljena oseba (1982)
Dangerous Days: Making Blade Runner (2007)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Festival: 17. Internationales Festival der Filmhochschulen (1997)

17. Mednarodni festival filmskih visokih šol
vrsta festivala: mednarodni študentski
datum festivala: 22.11.1997-29.11.1997
kraj festivala: München (D)

Nagrade:
Najboljši šolski program: Brez štroma (1997)
Najboljši šolski program: Čarobni prsti (1997)
Najboljši šolski program: Vivere (1997)
Najboljši šolski program: Romeo in Julija iz Kočevskega roga (1997)
Najboljši šolski program: Koromandija (1997)
Forderpreise des FilmFerensehFonds Bayern: Brez štroma (1997)
The Pride Project: Green Dragons (1994)


Prijave:
Čarobni prsti (1997, sprejeto v tekmovalni program)
Koromandija (1997, sprejeto v tekmovalni program)
Brez štroma (1997, sprejeto v tekmovalni program)
Vivere (1997, sprejeto v tekmovalni program)
Romeo in Julija iz Kočevskega roga (1997, sprejeto v tekmovalni program)
Diareja Co. (1996, sprejeto v tekmovalni program)


Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2020 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Walter Matthau (1.10.1920-1.7.2000)
Charles Aznavour (22.5.1924-1.10.2018)
Charles Aznavour (22.5.1924-1.10.2018)
Pavle Vujisić (10.7.1926-1.10.1988)
Philippe Noiret (1.10.1930-23.11.2006)
Dušan Jovanović (1.10.1939-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Tudi jaz vidim najboljši mednarodni dokumentarni film
Na mednarodnem filmskem festivalu Betina Film Festival (BAFF), ki je potekal ...

0,5939941