eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Aškerčeva v gradnji (2020)
Buđenje iz mrtvih (2005)
Death in Venice (2013)
Making of 'Amadeus', The (2002)
Mia et le lion blanc (2018)

Nove pridobitve
A59 - Pantomima (1971, scenarij)
A57 - Dvorana (1970, projektna dokumentacija)
A7484 - Analiza prizora (2010, projektna dokumentacija)
A7483 - Za zaprtimi očmi (2010, projektna dokumentacija)
A7482 - Klemen Klemen (2010, projektna dokumentacija)

Najbolj gledani
Mujeres alborde de un ataque de nervios (1988)
Laviamoci il cervello - RoGoPaG (1963)
Parsifal (1982)
Dersu Uzala (1975)
Dr. No (1962)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Festival: 3. International Student Film Festival Beograd (2001)

vrsta festivala: mednarodni študentski
datum festivala: 26.10.2001-1.11.2001
kraj festivala: Beograd (SRB)

Nagrade:
Posebna nagrada žirije: Noč v hotelu (1998)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Flašofon (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Dvakrat na teden (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: MyWay (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: V tranzitu (1999)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: 10. planet (1999)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Podobe mesta (1999)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Tišina pred nevihto (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Noč v hotelu (1998)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Vrt (1999)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Kaj bi še rad? (1999)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Predor (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Jezero (1999)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Cesta (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Ščetka (1999)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Gusarski pohod (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Figurae veneris (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Žile (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Z ljubeznijo (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Nekoga moraš imeti rad (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Milagros (2000)


Prijave:
Flašofon (2000, sprejeto v tekmovalni program)
Dvakrat na teden (2000, sprejeto v tekmovalni program)
MyWay (2000, sprejeto v tekmovalni program)
V tranzitu (1999, sprejeto v tekmovalni program)
10. planet (1999, sprejeto v tekmovalni program)
Podobe mesta (1999, sprejeto v tekmovalni program)
Tišina pred nevihto (2000, sprejeto v tekmovalni program)
Noč v hotelu (1998, sprejeto v tekmovalni program)
Vrt (1999, sprejeto v tekmovalni program)
Kaj bi še rad? (1999, sprejeto v tekmovalni program)
Predor (2000, sprejeto v tekmovalni program)
Jezero (1999, sprejeto v tekmovalni program)
Cesta (2000, sprejeto v tekmovalni program)
Ščetka (1999, sprejeto v tekmovalni program)
Gusarski pohod (2000, sprejeto v tekmovalni program)
Figurae veneris (2000, sprejeto v tekmovalni program)
Žile (2000, sprejeto v tekmovalni program)
Z ljubeznijo (2000, sprejeto v tekmovalni program)
Nekoga moraš imeti rad (2000, sprejeto v tekmovalni program)
Milagros (2000, sprejeto v tekmovalni program)


Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2020 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Einar Schleef (17.1.1944-21.7.2001)
Barbara Levstik (17.1.1950-24.3.2009)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

0,625