eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Nezakonske matere (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Budnost zimskega jutra (2024)

Nove pridobitve
A8673 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 - digit. kopija (2024, revija)
A8672 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 (2024, revija)
V28063 (Blu-ray)
V28060 (Blu-ray)
V28061 (Blu-ray)

Najbolj gledani
Tree of Life, The (2011)
Shoah (1985)
Herz aus Glass (1976)
Kis uykusu (2014)
Cobra Verde (1987)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Prešernovo gledališče Kranj



Projekti:
Nora (1993, produkcija)
Kralj na Betajnovi (1994, produkcija)
Zlata čeveljčka (1995, produkcija)
Prevara / Betrayal (1995, produkcija)
Striček Vanja (1997, produkcija)
O tem se ne govori / Darüber spricht man nicht (1997, produkcija)
Arhitekt in asirski cesar (1998, produkcija)
Eksplozija spomina 3 (1999, produkcija)
Skopuh (1999, produkcija)
Županova Micka (2001, produkcija)
Zabava za rojstni dan / The Birthday Party (2003, produkcija)
Nora Nora (2004, produkcija)
Pastirica in dimnikar (2005, produkcija)
Blazno resno slavni (2006, produkcija)
Muca copatarica (2008, produkcija)
Blazno resno o seksu (2009, produkcija)
Hlapci (2010, koprodukcija)
Zaprta vrata (2011, produkcija)
25.671 (2013, produkcija)
Mrtvec pride po ljubico (2014, produkcija)
Dan nominirancev: Ikarus, zgodba o poletu (2017, producent)
Dan nominirancev: Fant, dekle in sivolasi gospod (2017, producent)
Dan nominirancev: to jabolko, zlato (2017, producent)
Dan nominirancev: Naše gledališče (2017, producent)
Dan nominirancev: Razglednice ali Strah je od znotraj votel, od zunaj pa ga nič ni (2017, producent)
Zlata ribica (2018, koprodukcija)
Miroslav (2018, koprodukcija)
Polmrak (2018, koprodukcija)
Dr. Prešeren (2019, produkcija)
Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: potem že tečem (2021, producent)
Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: Tega okusa še niste poskusili (2021, producent)
Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: Delo in deklica I-V: Drame tlačank (2021, producent)
Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: Nemeš: Franc (2021, producent)
Dan nominirank in nagrajenk: Okrogla miza (2021, producent)
52. Teden slovenske drame: Dan nominirancev, 2022 (2022, produkcija)
10-minutna dramska besedila študentov AGRFT: V senci (2022, produkcija)
10-minutna dramska besedila študentov AGRFT: Zemlja joče (2022, produkcija)
10-minutna dramska besedila študentov AGRFT: Ali imam štručko v pečici (2022, produkcija)
10-minutna dramska besedila študentov AGRFT: Vrata (2022, produkcija)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Tekst telesa (2023, sodelujoči)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Kako je padlo drevo (2023, sodelujoči)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Te igre bo konec (2023, sodelujoči)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - deklici (2023, sodelujoči)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Meja (2023, sodelujoči)
Bralne uprizoritve 10-minutnih dramskih besedil študentov AGRFT (2023, sodelujoči)
Pesem ptic v drevesnih krošnjah (2023, koprodukcija)
Bralne uprizoritve 10-minutnih dramskih besedil študentov AGRFT: Zakaj smo torej tukaj? (2024, produkcija)
Bralne uprizoritve 10-minutnih dramskih besedil študentov AGRFT: Hortulanus (2024, produkcija)
Bralne uprizoritve 10-minutnih dramskih besedil študentov AGRFT: Na robu sveta (2024, produkcija)
Bralne uprizoritve 10-minutnih dramskih besedil študentov AGRFT: 00:00 (2024, produkcija)
Bralne uprizoritve 10-minutnih dramskih besedil študentov AGRFT: Smrdiš po lepem (2024, produkcija)
Bralne uprizoritve 10-minutnih dramskih besedil študentov AGRFT: Trpljenje srednje - (2024, produkcija)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj (2024, produkcija)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj (2024, produkcija)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Budnost zimskega jutra (2024, soorganizator)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Nezakonske matere (2024, soorganizator)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024, soorganizator)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024, soorganizator)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024, soorganizator)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A6909 - Med srcem in glavo (magistrsko delo - 2. stopnja, produkcija)
A7055 - 48. Teden slovenske drame (katalog, producent)
A7974 - Teden slovenske drame - 50 let (katalog, producent)
A7736 - 50. teden slovenske drame, Kranj (katalog, produkcija)
A7975 - 51. teden slovenske drame (katalog, producent)
A7921 - Dan nominirank in nagrajenk TSD, 2021 (digitalna fotografija B, producent)
A7973 - Simona Semenič: lepe vide lepo gorijo (gledališki list, producent)
A7925 - Dan nominirank in nagrajenk TSD, 2021 (program, producent)
A8294 - 52. Teden slovenske drame (programski katalog, izdajatelj)
A8105 - Teden slovenske drame: Dan nominirancev, 2022 (programski list, sodelujoči)
A8324 - 53. Teden slovenske drame (programski katalog, izdajatelj)
A8325 - Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma (programski list, sodelujoči)
A8665 - Programski katalog 54. Tedna slovenske drame (programski katalog, izdajatelj)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Charles Chaplin (16.4.1889-25.12.1977)
David Lean (25.3.1908-16.4.1991)
Peter Ustinov (16.4.1921-28.3.2004)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

-0,40625-7,714844E-02