Uradne ure arhiva in videoteke CTF:ponedeljek, torek, sreda | 10:30-13:30 | četrtek | zaprto | petek | 10:30-13:00 |
53. Teden slovenske drame: Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma (2023)
Bara no sôretsu (1969)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)
A8674 - Struktura in elementi pripovedi (2024, magistrsko delo - 2. stopnja)
A8673 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 - digit. kopija (2024, revija)
A8672 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 (2024, revija)
V28063 (Blu-ray)
V28060 (Blu-ray)
Birdman (2014)
Haine, La (1995)
Ed Wood (1994)
Au hasard Balthazar (1966)
Uns et les autres, Les (1981)
| |
Sašo Podgoršek (1964-)
reference: IMDb | SFC
Projekti:
V glavi (1986, sodelujoči) |
Beautiful side (hard) / Beautiful Side (Hard) (1987, režiser, scenarist) |
Dež / Rain (1987, asistent) |
Kronologija pogodbe (1987, asistent režiserja) |
Domov (1988, asistent režiserja) |
Koper-Capodistria (1988, režiser, scenarist) |
Prostor (po)gleda / Place With a View, A (1989, režiser, scenarist) |
Koza je preživela / But the Goat Survived (1991, režiser, montažer) |
C'est ci n'est pas Paris (1991, režiser, soscenarist) |
Povečava / AGRFT filmi TVS junij 92 (1992, intervjuvanec) |
Zbiralca imen (1993, režiser) |
Vrtoglavi ptič / Vertigo Bird (1996, režiser) |
Povečava 1997 / AGRFT Badjura 91, slovenski film (1997, sodelujoči) |
Temni angeli usode (1999, režiser) |
Dom svobode (2000, režiser) |
Sladke sanje / Sweet Dreams (2001, režiser) |
Proslava ob dnevu državnosti (2001, avtor videa) |
Laibach - razdružene države Amerike / Laibach - Divided States of America (2006, režiser) |
Praznovanje (2007, koreograf, avtor koncepta) |
Nagrade:
|
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo. Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
|
|
Anton Cerar - Danilo (15.7.1858-23.4.1947)
Sergej Prokofjev (23.4.1891-5.3.1953)
Vladimir Nabokov (23.4.1899-2.7.1977)
Satyajit Ray (2.5.1921-23.4.1992)
Krzysztof Komeda (27.4.1931-23.4.1969)
Michael Moore (23.4.1954-)
Judy Davis (23.4.1955-)
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
-0,421875-0,078125 |