eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Aškerčeva v gradnji (2020)
Buđenje iz mrtvih (2005)
Death in Venice (2013)
Making of 'Amadeus', The (2002)
Mia et le lion blanc (2018)

Nove pridobitve
A59 - Pantomima (1971, scenarij)
A57 - Dvorana (1970, projektna dokumentacija)
A7484 - Analiza prizora (2010, projektna dokumentacija)
A7483 - Za zaprtimi očmi (2010, projektna dokumentacija)
A7482 - Klemen Klemen (2010, projektna dokumentacija)

Najbolj gledani
Mujeres alborde de un ataque de nervios (1988)
Laviamoci il cervello - RoGoPaG (1963)
Parsifal (1982)
Dersu Uzala (1975)
Dr. No (1962)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Urška Žnidaršič



Projekti:
Praktična naloga - sprejem (1992, režiserka)
Green Dragons / Green Dragons (1994, režiserka, scenaristka)
Tik (1994, tajnica režije)
Pokojni (1994, igralka)
Diplomiranec (1994, režiserka)
Narodno gledališče (1995, režiserka)
Pomota (1995, režiserka)
Vohuna (1995, režiserka)
Človek brez sence (1995, režiserka)
Povodni mož / The Underwater Man (1995, režiserka, scenaristka)
Vinska trta (1995, režiserka)
TVR vaje v studiu 94-95 / Di TVR (1995, režiserka)
TVR III vaje v studiu 94-95 / Annie Hall Vohuna Govor Kapetana... (1995, režiserka)
Izgubljene besede / Lost Words (1996, asistentka režiserke/ja)
Avantura (1996, režiserka)
Hamlet&Roses (1996, realizatorka)
Zgodba (1996, režiserka)
Koromandija / Xanadu (1997, režiserka, scenaristka)
Gibljive slike / AGRFT TVS 18.1.98 REŽ.. U.Kos (1998, sodelujoča)

Nagrade:
Najboljši šolski program (1997, 17. Internationales Festival der Filmhochschulen)
The Pride Project (1997, 17. Internationales Festival der Filmhochschulen)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A153 - Smešni plesalec (seminar - scenarij, avtorica naloge)
A265 - Dokumentarni film (seminarska naloga, avtorica naloge)
A317 - Filmske ženske (seminarska naloga, avtorica naloge)
A5691 - Povodni mož (snemalna knjiga, avtorica)
A448 - Povodni mož (seminar - scenarij, avtorica naloge)
A257 - Green Dragons (seminar - scenarij, avtorica naloge)
A759 - Zgodba (seminar - snemalna knjiga, avtorica naloge)
A377 - Filmske ženske II. (seminarska naloga, avtorica naloge)
A5692 - Koromandija (snemalna knjiga, avtorica)
A441 - Koromandija (seminar - scenarij, avtorica naloge)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2020 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Einar Schleef (17.1.1944-21.7.2001)
Barbara Levstik (17.1.1950-24.3.2009)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

0,671875