eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Nezakonske matere (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Budnost zimskega jutra (2024)

Nove pridobitve
A8671 - Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj (2024, programski list)
A8670 - Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj (2024, programski list)
A8669 - Utemeljitve nagrad - Zlatolaska 2024 (2024, dokument)
A8667 - Vabljeni na Zlatolaske (2024, plakat)
A8666 - Projektna dokumentacija (DVD)

Najbolj gledani
Tree of Life, The (2011)
Shoah (1985)
Herz aus Glass (1976)
Kis uykusu (2014)
Cobra Verde (1987)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Juš Andraž Zidar


Opomba: gledališka režija

Projekti:
Ne se sončit (2012, sodelujoči)
Al dente (2012, režiser)
Orfej / Orfeo, L' (2012, asistent oblikovalca svetlobe)
Umazane roke / Les Mains sales (2013, režiser)
Predstava ob jezeru (Zidar) (2013, režiser)
Lazar (2013, plesalec)
Berenika / Bérénice (2014, režiser)
Tretji zaplodek (2014, režiser)
Interpretacija sanj Alexandra McQuera (2014, režiser)
Čiščenje idiota (2015, režiser)
Tretji zaplodek - radijska igra (2015, režiser)
Čas, minevanje (2015, režiser)
La Justice ali utrujajoče ravnovesje (2015, režiser)
Coitus interruptus (2015, režiser, prireditelj)
Kralj na Betajnovi (2018, oblikovalec svetlobe)
Antiprojekt Unesco (2019, oblikovalec svetlobe)
Žetev in Kletev (2019, oblikovalec svetlobe)
Kralj Lear / King Lear (2019, oblikovalec svetlobe)
Goli pianist ali Mala nočna muzika (2020, oblikovalec svetlobe)
Kvartet (2020, oblikovalec svetlobe)
Strah in beda Tretjega rajha / Furcht und Elend des III. Reiches (2021, tehnična podpora)
A mamo? (2021, oblikovalec luči)
Na drugi strani (2021, oblikovalec svetlobe)
ALT + F4 (2022, oblikovalec svetlobe)

Nagrade:
Prešernova nagrada UL AGRFT za režijo dveh radijskih iger: Tretji zaplodek in Coitus interruptus (2015, Prešernova nagrada UL AGRFT)
Prešernova nagrada UL AGRFT za režijo dveh radijskih iger: Tretji zaplodek in Coitus interruptus (2015, Prešernova nagrada UL AGRFT)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A5528 - Peggy Pickit ugleda Božje obličje (sprejemna naloga, prevajalec)
A5528 - Peggy Pickit ugleda Božje obličje (sprejemna naloga, avtor naloge)
A5921 - Predstava ob jezeru (Zidar), fotografija ČB, B (DVD+R digitalna fotografija, režiser)
A8004 - V imenu česa? - Igralčevo soočanje z različnimi... (magistrsko delo - 2. stopnja, obravnavani)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Samuel Barclay Beckett (13.4.1906-22.12.1989)
Rapa Šuklje (26.4.1923-13.4.2013)
Stanley Donen (13.4.1924-21.2.2019)
Taras Kermauner (13.4.1930-11.6.2008)
Miloš Forman (18.2.1932-13.4.2018)
Edward Fox (13.4.1937-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

-0,46875-0,125