eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Three Daughters (1949)
Eli Eli (1940)
Motel the Operator (1940)
Her Second Mother (1940)
Yiddish King Lear, The (1935)

Nove pridobitve
V28141 - Jewish Soul, The - disc 5 (Blu-ray)
V28140 - Jewish Soul, The - disc 4 (Blu-ray)
V28139 - Jewish Soul, The - disc 3 (Blu-ray)
V28138 - Jewish Soul, The - disc 2 (Blu-ray)
V28137 - Jewish Soul, The - disc 1 (Blu-ray)

Najbolj gledani
Conseguenze dell'amore, Le (2004)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Martin Vrtačnik

Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD - Žavbi, Milohnić, Novak, Vrtačnik (publika) -


Projekti:
Fiziki (2014, sodelujoči)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma, 53. TSD - Tekst telesa (2023, lektor)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Kako je padlo drevo (2023, lektor)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - deklici (2023, sodelujoči)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Meja (2023, lektor)
2. AGRFT festival: Kaj pa z Rdečo kapico? (2023, lektor)

Mentorsko delo:
Striček Vanja: Študija (2023), Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma, 53. TSD - Tekst telesa (2023), Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Kako je padlo drevo (2023), Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Te igre bo konec (2023), Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Meja (2023), Nesporazum (2023), Zločin na Kozjem otoku (2023), Razdejani (2023), 2. AGRFT festival: Astrov: študija (2023), Instalacija (2024), medtem ko skoraj rečem še ali prilika o vladarju in modrosti (2024), Utva (2024), Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj (2024), Figurae Veneris Historiae (2024), Kako jemati njeno življenje (poskusi) (2024), Ay, Carmella (2024), Čehov material (2024)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A8312 - Zločin na Kozjem otoku (tipkopis, pomočnik)
A8105 - Teden slovenske drame: Dan nominirancev, 2022 (programski list, lektor)
A8324 - 53. Teden slovenske drame (programski katalog, lektor)
A8325 - Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma (programski list, lektor)
A8598 - 2. AGRFT festival 2023 - Programska knjižica (program, jezikovno pregledal)
A8670 - Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj (programski list, lektor)
A8671 - Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj (programski list, lektor)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Benjamin Filipović (???-20.7.2006)
Germaine Dulac (17.11.1882-20.7.1942)
Vika Gril (20.7.1924-31.7.2023)
Natalie Wood (20.7.1938-29.11.1981)
Bruce Lee (27.11.1940-20.7.1973)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Nagrada za najboljšo predstavo po izboru občinstva
Na 5. Festivalu FUGA, ki je potekal od 10. do 15. julija 2024 v Kopru, ...

-0,421875-0,078125