eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
53. Teden slovenske drame: Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma (2023)
Bara no sôretsu (1969)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)

Nove pridobitve
A8674 - Struktura in elementi pripovedi (2024, magistrsko delo - 2. stopnja)
A8673 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 - digit. kopija (2024, revija)
A8672 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 (2024, revija)
V28063 (Blu-ray)
V28060 (Blu-ray)

Najbolj gledani
Birdman (2014)
Haine, La (1995)
Ed Wood (1994)
Au hasard Balthazar (1966)
Uns et les autres, Les (1981)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Miha Rudolf

Domov k spominu: Skupna - Sestreljeni - Foto 10: Snemanje - Otava: Delo na višini - Otava: Ekipa pripravlja posnetek -


Projekti:
Domov k spominu / Back To The Memories (2016, snemalec zvoka)
Sestreljeni / Stricken, The (2017, snemalec zvoka)
Anja Ganja / Anja Ganja (2017, snemalec zvoka)
Kar ostane / What Remains (2017, snemalec zvoka)
Akademija / Academy (2017, oblikovalec zvoka, snemalec zvoka)
O luni, mesecu in njunem odsevu / On the Moon, Luna, and Their Reflection (2018, snemalec zvoka)
Češnjevi kolački / Cherry Cupcakes (2019, snemalec zvoka)
Garderoba / Wardrobe (2019, snemalec zvoka)
Transnebesna železnica / Trans-celestial Railways (2020, mikroman)
Pod točko razno / Request under AOB (2020, oblikovalec zvoka)
Otava / Otava (2021, mikroman)
Kje se bom zbudil jutri? / Where will I wake up tomorrow? (2021, oblikovalec zvoka)
Janko Žonta / Janko Žonta (2021, oblikovalec zvoka)
In je ostala noč / And the Night Remained (2021, snemalec zvoka)
Na poti / On the Way (2021, oblikovalec zvoka)
Kastrirati kameleona / To Castrate a Cameleon (2021, oblikovalec zvoka)
Rodna gruda / Cradle (2021, oblikovalec zvoka)
Nočko, mami! / Sweet dreams, mommy! (2021, snemalec zvoka)
Kar pustim, ostane / What I Leave, Remains (2022, oblikovalec zvoka, snemalec zvoka, mikroman)
1/4 koraka / Quarter of a Step (2022, oblikovalec zvoka)
To je moj dom / This is My Home (2022, oblikovalec zvoka)
Drugi so molčali / Others Remained Silent (2022, oblikovalec zvoka)
Stanovanje 33 / Apartment 33 (2022, snemalec zvoka)
Punjene paprike / Stuffed Peppers (2022, snemalec zvoka)
Konfrontacija podzavesti / Confrontation With the Subconscious (2022, oblikovalec zvoka)
Daljne njive / Faraway Fields (2022, oblikovalec zvoka)
Mali princ / Little Prince, The (2023, mikroman)
Ljudožerci - 1. del / Cannibals - Part 1 (2023, asistent snemalca zvoka)
Ljudožerci - 2. del / Cannibals - Part 2 (2023, asistent snemalca zvoka)
Ljudožerci - 3. del / Cannibals - Part 3 (2023, asistent snemalca zvoka)
Grobo tkane niti / Threads (2023, oblikovalec zvoka, snemalec zvoka)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Anton Cerar - Danilo (15.7.1858-23.4.1947)
Sergej Prokofjev (23.4.1891-5.3.1953)
Vladimir Nabokov (23.4.1899-2.7.1977)
Satyajit Ray (2.5.1921-23.4.1992)
Krzysztof Komeda (27.4.1931-23.4.1969)
Michael Moore (23.4.1954-)
Judy Davis (23.4.1955-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

-0,421875-0,078125