eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
53. Teden slovenske drame: Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma (2023)
Bara no sôretsu (1969)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)

Nove pridobitve
A8674 - Struktura in elementi pripovedi (2024, magistrsko delo - 2. stopnja)
A8673 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 - digit. kopija (2024, revija)
A8672 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 (2024, revija)
V28063 (Blu-ray)
V28060 (Blu-ray)

Najbolj gledani
Birdman (2014)
Haine, La (1995)
Ed Wood (1994)
Au hasard Balthazar (1966)
Uns et les autres, Les (1981)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Gregor Bregar



Projekti:
Klanec Siromakov / Hill of the Poor (2017, asistent)
Lačen / Hungry (2017, asistent tehnika)
Živali, pozdrav! / Animals, Attention! (2018, asistent)
Butalci / The Wonderful People of Butale (2018, asistent)
Preteklost / Past, The (2019, asistent tehnika)
V zadnjem vagonu je v tretjem kupeju sedela ob oknu / In the Last Carriage, in the Third Compartment, a Lady Sitting at the Window (2019, asistent tehnika)
Alenka / Alice (2020, tehnični vodja)
Nenavadna čajanka / Mad Tea Party (2020, tehnični vodja)
Krpan / Krpan (2021, tehnični vodja)
Avdicija / Audition (2021, tehnični vodja)
Janko Žonta / Janko Žonta (2021, tehnični vodja)
Kornelj / Kornelj (2021, tehnični vodja)
Nikolaj / Nikolaj (2021, tehnični vodja)
Kastrirati kameleona / To Castrate a Cameleon (2021, tehnični vodja)
Romantične duše / Romantic Souls (2022, tehnični vodja)
Stanovanje 33 / Apartment 33 (2022, tehnični vodja)
50/50 / 50/50 (2022, tehnični vodja)
Gnida / Scum (2022, operater krana)
Debeluška (2022, tehnični vodja)
Komaj nič (2023, tehnični vodja)
Mali princ / Little Prince, The (2023, tehnični vodja)
Razrezana pita / Sliced Pie (2023, tehnični vodja)
Živeti v dvoje (2023, tehnični vodja)
Ljudožerci - 1. del / Cannibals - Part 1 (2023, tehnični vodja)
Ljudožerci - 2. del / Cannibals - Part 2 (2023, tehnični vodja)
Ljudožerci - 3. del / Cannibals - Part 3 (2023, tehnični vodja)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A8598 - 2. AGRFT festival 2023 - Programska knjižica (program, tehnična izvedba festivala)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Anton Cerar - Danilo (15.7.1858-23.4.1947)
Sergej Prokofjev (23.4.1891-5.3.1953)
Vladimir Nabokov (23.4.1899-2.7.1977)
Satyajit Ray (2.5.1921-23.4.1992)
Krzysztof Komeda (27.4.1931-23.4.1969)
Michael Moore (23.4.1954-)
Judy Davis (23.4.1955-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

-0,421875-0,078125