eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
O nekem življenju (2023)
Vorkšop na Moljera (2014)
As I Was Moving Ahead Occasionally I Saw Brief Glimpses of Beauty (2000)
Prasica, slabšalni izraz za žensko (2021)
Petite maman (2021)

Nove pridobitve
A8513 - Pisanje in interpretiranje lastnega besedila...- digit. kopija (2023, pdf. - digitalna kopija)
A8512 - Pisanje in interpretiranje lastnega besedila ter dvojnost avtorja in interpreta (2023, magistrsko delo - 2. stopnja)
A8511 - Dinamika razmerij med glasom in telesom v slovenskih- (2023, doktorska disertacija - B)
A8510 - Projektna dokumentacija - fotografije (2023, DVD)
A8509 - Dinamika razmerij med glasom in telesom v slovenskih- (2023, doktorska disertacija - B)

Najbolj gledani
Gladiator (2000)
A Personal Journey with Martin Scorsese Through American Movies (1995)
Hamlet (1990)
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999)
Code inconnu (2000)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Domen Lušin

Drugi so molčali - snemanje 1 - Drugi so molčali - snemanje 5 - Avdicija: Ekipa TV drame Avdicija na terenu - Čutenje giba: Tretji dan snemanja - Zmenek: Scenska -


Projekti:
Tujec (2018, režiser, scenarist, montažer, snemalec)
Zmenek / Date (2019, scenarist, direktor fotografije)
Gaganje / Gasping (2020, statist)
Transnebesna železnica / Trans-celestial Railways (2020, asistent snemalca)
Čutenje giba / Feeling the move (2020, direktor fotografije, snemalec, svetlobna in barvna obdelava slike)
Obletnica / Reunion (2020, direktor fotografije)
Otava / Otava (2021, skrbnik)
Krpan / Krpan (2021, osvetljevalec)
Avdicija / Audition (2021, snemalec, kamerman)
In je ostala noč / And the Night Remained (2021, osvetljevalec)
Kastrirati kameleona / To Castrate a Cameleon (2021, direktor fotografije, mojster luči, kontrola slike)
Nočko, mami! / Sweet dreams, mommy! (2021, asistent oblikovalca luči)
Steklena menažerija / The Glass Menagerie (2022, oblikovalec svetlobe)
Bambina / Baby Doll (2022, oblikovalec svetlobe)
Mačka na vroči pločevinasti strehi / Cat on a Hot Tin Roof (2022, oblikovalec svetlobe)
Woyzeck (2022, oblikovalec svetlobe)
Tartuffe (2022, oblikovalec svetlobe)
L. V. (Lepa Vida) (2022, oblikovalec svetlobe)
Ko se žgem, 1. del: Ženska z vrečkami (2022, oblikovalec svetlobe)
Drugi so molčali / Others Remained Silent (2022, ostrilec)
2030 / 2030 (2022, osvetljevalec)
"Krik: Prvi glas" (2022, oblikovalec luči)
Daljne njive / Faraway Fields (2022, asistent mojstra luči)
Nekje daleč nekaj bo (2023, oblikovalec svetlobe)
Učna ura / La Leçon (2023, oblikovalec svetlobe)
Plešasta pevka (2023, oblikovalec svetlobe)
Gnida / Scum (2023, direktor fotografije, snemalec, operater steadicama, svetlobna in barvna obdelava slike, scenarist)
Pesem ptic v drevesnih krošnjah (2023, snemalec, oblikovalec svetlobe)
ŽIVAL-ČLOVEK-STROJ (2023, oblikovalec luči, tehnični vodja)
Amerikanci (2023, oblikovalec svetlobe)
Nesporazum (2023, oblikovalec svetlobe)
Zločin na Kozjem otoku (2023, oblikovalec svetlobe)
Razdejani (2023, oblikovalec svetlobe)
"I do" (2023, oblikovalec svetlobe)
2. AGRFT festival: Kaj pa z Rdečo kapico? (2023, oblikovalec svetlobe)

Nagrade:
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023)
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023)
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023)
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023)
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023)
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A7268 - Tujec - Nosečniški trebuh (projektna dokumentacija za sprejem, avtor)
A8408 - Fotoportret (fotografija, avtor)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2023 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Giacomo Puccini (22.12.1858-29.11.1924)
France Koblar (29.11.1889-11.1.1975)
Cary Grant (18.1.1904-29.11.1986)
Herbert Grün (29.11.1925-20.12.1961)
Živojin Pavlović (15.4.1933-29.11.1998)
Natalie Wood (20.7.1938-29.11.1981)
Rade Krstić (29.11.1960-16.3.2018)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Potegujte se za Grossmannovo nagrado 2023
Razpisan je scenaristični natečaj za GROSSMANNOVO NAGRADO 2023. Na natečaju ...

-0,40625-0,078125