Uradne ure arhiva in videoteke CTF:ponedeljek, torek, sreda | 10:30-13:30 | četrtek | zaprto | petek | 10:30-13:00 |
Bara no sôretsu (1969)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Nezakonske matere (2024)
A8674 - Struktura in elementi pripovedi (2024, magistrsko delo - 2. stopnja)
A8673 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 - digit. kopija (2024, revija)
A8672 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 (2024, revija)
V28063 (Blu-ray)
V28060 (Blu-ray)
Birdman (2014)
Haine, La (1995)
Ed Wood (1994)
Au hasard Balthazar (1966)
Uns et les autres, Les (1981)
| |
Domen Lušin
Projekti:
Tujec (2018, režiser, scenarist, montažer, snemalec) |
Zmenek / Date (2019, scenarist, direktor fotografije) |
Gaganje / Gasping (2020, statist) |
Transnebesna železnica / Trans-celestial Railways (2020, asistent snemalca) |
Čutenje giba / Feeling the move (2020, direktor fotografije, snemalec, svetlobna in barvna obdelava slike) |
Obletnica / Reunion (2020, direktor fotografije) |
Otava / Otava (2021, skrbnik) |
Krpan / Krpan (2021, osvetljevalec) |
Avdicija / Audition (2021, snemalec, kamerman) |
In je ostala noč / And the Night Remained (2021, osvetljevalec) |
Kastrirati kameleona / To Castrate a Cameleon (2021, direktor fotografije, mojster luči, kontrola slike) |
Nočko, mami! / Sweet dreams, mommy! (2021, asistent oblikovalca luči) |
Steklena menažerija / The Glass Menagerie (2022, oblikovalec svetlobe) |
Bambina / Baby Doll (2022, oblikovalec svetlobe) |
Mačka na vroči pločevinasti strehi / Cat on a Hot Tin Roof (2022, oblikovalec svetlobe) |
Woyzeck (2022, oblikovalec svetlobe) |
Tartuffe (2022, oblikovalec svetlobe) |
L. V. (Lepa Vida) (2022, oblikovalec svetlobe) |
Ko se žgem, 1. del: Ženska z vrečkami (2022, oblikovalec svetlobe) |
Drugi so molčali / Others Remained Silent (2022, ostrilec) |
2030 / 2030 (2022, osvetljevalec) |
Krik: Prvi glas (2022, oblikovalec luči) |
Daljne njive / Faraway Fields (2022, asistent mojstra luči) |
Gnida / Scum (2022, direktor fotografije, snemalec, operater steadicama, svetlobna in barvna obdelava slike, scenarist) |
Debeluška (2022, kamerman) |
Nekje daleč nekaj bo (2023, oblikovalec svetlobe) |
Učna ura / La Leçon (2023, oblikovalec svetlobe) |
Plešasta pevka (2023, oblikovalec svetlobe) |
Pesem ptic v drevesnih krošnjah (2023, snemalec, oblikovalec svetlobe) |
ŽIVAL-ČLOVEK-STROJ (2023, oblikovalec luči, tehnični vodja) |
Amerikanci (2023, oblikovalec svetlobe) |
Nesporazum (2023, oblikovalec svetlobe) |
Zločin na Kozjem otoku (2023, oblikovalec svetlobe) |
Razdejani (2023, oblikovalec svetlobe) |
"I do" (2023, oblikovalec svetlobe) |
2. AGRFT festival: Kaj pa z Rdečo kapico? (2023, oblikovalec svetlobe) |
deklici (2023, oblikovalec svetlobe) |
Instalacija (2024, oblikovalec svetlobe) |
medtem ko skoraj rečem še ali prilika o vladarju in modrosti (2024, oblikovalec svetlobe) |
Dober človek (2024, oblikovalec svetlobe) |
Ostanejo samo občutki (2024, oblikovalec svetlobe) |
Avtorski projekt: QR koda (2024, ustvarjalci_ke uprizoritve) |
Nagrade:
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023) |
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023) |
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023) |
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023) |
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023) |
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023) |
|
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo. Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
|
|
Mile de Gleria (19.4.1927-8.4.1986)
Vojko Anzeljc (19.4.1970-)
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
-0,421875-0,09375 |