eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Zgodbe iz družinskega dnevnika (2024)
Distant Voices, Still Lives (1988)
Herr Bachmann und seine Klasse (2021)
Close (2022)
Sparta (2022)

Nove pridobitve
A8685 - Shakespeare prizori - foto negativ ČB (1996, fotografija (negativ) ČB)
A8684 - Prizori- foto negativ ČB (1996, fotografija (negativ) ČB)
A8683 - OS. Glasilo OO ZSMS in ZBORA ŠTUDENTOV AGRFT, št. 2/3, l. 2, 81/82 (1982, glasilo)
A8682 - OS. Glasilo OO ZSMS in ZBORA ŠTUDENTOV AGRFT, št. 1, l. 4, 83/84 (1984, glasilo)
A8681 - OS. Glasilo OO ZSMS in ZBORA ŠTUDENTOV AGRFT, št. 2, l. 3, 82/83 (1983, glasilo)

Najbolj gledani
Distant Voices, Still Lives (1988)
Mujeres alborde de un ataque de nervios (1988)
Beau travail (1999)
Sanma no aji (1962)
Trois couleurs: Bleu (1993)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Slovenski gledališki inštitut (SLOGI)



Projekti:
Dan nominirancev: Ikarus, zgodba o poletu (2017, producent)
Dan nominirancev: Fant, dekle in sivolasi gospod (2017, producent)
Dan nominirancev: to jabolko, zlato (2017, producent)
Dan nominirancev: Naše gledališče (2017, producent)
Dan nominirancev: Razglednice ali Strah je od znotraj votel, od zunaj pa ga nič ni (2017, producent)
Senzorialno v gledališču: na sledi vonjav v vsakdanjem življenju in onkraj njega (2020, organizator)
Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: potem že tečem (2021, producent)
Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: Tega okusa še niste poskusili (2021, producent)
Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: Delo in deklica I-V: Drame tlačank (2021, producent)
Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: Nemeš: Franc (2021, producent)
Dan nominirank in nagrajenk: Okrogla miza (2021, producent)
52. Teden slovenske drame: Dan nominirancev, 2022 (2022, produkcija)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma, 53. TSD - Tekst telesa (2023, sodelujoči)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Kako je padlo drevo (2023, sodelujoči)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Te igre bo konec (2023, sodelujoči)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - deklici (2023, sodelujoči)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Meja (2023, sodelujoči)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj (2024, produkcija)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Budnost zimskega jutra (2024, soorganizator)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Nezakonske matere (2024, soorganizator)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024, soorganizator)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024, soorganizator)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024, soorganizator)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A7165 - Stoletje Hlapcev (program, organizator)
A7976 - Amfiteater, 9. letnik, številka 1, 2021 (revija, izdajatelj)
A7979 - Premene v sodobni dramatiki po letu 2000 (program, organizator)
A7979 - Premene v sodobni dramatiki po letu 2000 (program, izdajatelj)
A7983 - Generator:: (zbornik, producent)
A7925 - Dan nominirank in nagrajenk TSD, 2021 (program, producent)
A8105 - Teden slovenske drame: Dan nominirancev, 2022 (programski list, sodelujoči)
A8325 - Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma (programski list, sodelujoči)
A8623 - Kot bi bil tukaj začasno (monografska publikacija, izdajatelj)
A8670 - Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj (programski list, sodelujoči)
A8671 - Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj (programski list, sodelujoči)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
John Gielgud (14.4.1904-21.5.2000)
Miha Baloh (21.5.1928-6.12.2022)
Veno Taufer (19.2.1933-21.5.2023)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Izidor Čok prejel IRIS, Klemen Lorber posebno omembo
Študent snemanja Izidor Čok je bil nagrajen z IRIS za študentski film ...
Kratki igrani film Drugi so molčali prejel nagrado
Na festivalu ClujShorts International Short Film Festival (od 5. do 14. ...

-6,40625-6,0625