eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Three Daughters (1949)
Eli Eli (1940)
Motel the Operator (1940)
Her Second Mother (1940)
Yiddish King Lear, The (1935)

Nove pridobitve
V28141 - Jewish Soul, The - disc 5 (Blu-ray)
V28140 - Jewish Soul, The - disc 4 (Blu-ray)
V28139 - Jewish Soul, The - disc 3 (Blu-ray)
V28138 - Jewish Soul, The - disc 2 (Blu-ray)
V28137 - Jewish Soul, The - disc 1 (Blu-ray)

Najbolj gledani
Conseguenze dell'amore, Le (2004)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Jure Srdinšek

10-minutna dramska besedila študentov AGRFT - Šfiligoj, Srdinšek, Ličen, Rengeo, Petrovič, Krhin, Seražin, Kunaver, Pentek, Trobec, Oven, Popović, Pirtovšek, Sirc, Pollak (priklon) - Biti oče: scenska fotografija 1 - Jure Srdinšek, Stevardesa - Jure Srdinšek, Stevardesa, 2 - Od daleč in od blizu: študijski fragmenti - Zupančič, Cavazza, Ostan Verjup, Tribušon, Marn, Pirtovšek, Srdinšek, Pollak, Sirc, Šfiligoj, Peterlin, Kostevc, Popović (zoom) - Performativni dan 2 - Krevh, Ravbar: Ogorka, salon, Trubarjeve 3 - Praznovanje - Cavazza, Ostan Vejrup, Srdinšek, Popović, Marn - Razdejani - Jenček, Lipoglavšek, Toporišič, Lušin, Pollak, Pohl, Srdinšek, Cavazza, Pirtovšek (Trubarjeva, salon) - Razdejani - Lušin, Pollak, Pohl, Srdinšek, Cavazza, Pirtovšek (Trubarjeva, salon) - Razdejani - Toporišič, Lušin, Pirtovšek, Pohl, Srdinšek, Cavazza (Trubarjeva, salon) - Stevardesa: Cavazza, Marn, Srdinšek, Pirtovšek, Ostan Vejrup, Popović, Kostevc, Sirc, Šfiligoj - Stevardesa: Cavazza, Srdinšek, Pirtovšek, Marn, Ostan Vejrup, Popović, Sirc, Kostevc, Šfiligoj -


Projekti:
Od daleč in od blizu: študijski fragmenti (2021, režiser)
Stevardesa (2021, režiser, igralec)
A mamo? (2021, plesalec)
Hočem osvojiti svet 3. 1 (2021, režiser)
Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: Delo in deklica I-V: Drame tlačank (2021, režiser)
Praznovanje / The Birthday Party (2022, oblikovalec svetlobe, režiser)
-IZEM (2022, koreograf)
10-minutna dramska besedila študentov AGRFT: V senci (2022, režiser)
Bolezen mladosti (2022, režiser)
Učna ura / La Leçon (2023, režiser)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - deklici (2023, režiser)
Preobrazba (2023, plesalec, avtor)
Razdejani (2023, režiser)
medtem ko skoraj rečem še ali prilika o vladarju in modrosti (2024, režiser)
Nagrade Zlatolaska za študijsko leto 2022/2023 (2024, nagrajenec)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Prva beseda je mama (2024, režiser)
Misli neba (2024, plesalec, avtor)

Nagrade:
Zlatolaska za režijo - Jire Srdinšek za režijo Razdejani (2024, Nagrade Zlatolaska za študijsko leto 2022/2023)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A7653 - Ojdip v Korintu (sprejemna naloga - 2. stopnja, avtor naloge)
A7848 - Akademijski list AGRFT 2020/2021, letnik VIII, št. 2 (gledališki list, avtor intervjujev)
A8085 - Adept, letnik VIII, številka 1, 2021/2022 (revija, član uredniškega odbora)
A8154 - Adept, letnik VIII, številka 2, 2021/2022 (revija, član uredniškega odbora)
A8597 - Adept, letnik IX, številka 2, 2022/2023 (revija, član uredniškega odbora)
A8307 - Adept, letnik IX, številka 1, 2022/2023 (revija, član uredniškega odbora)
A8650 - Žrtve mode bum bum in Missa in a minor - primerjava in kontekstualizacija uprizoritev (seminarska naloga, avtor naloge)
A8675 - Akademijski list UL AGRFT 2023/2024, letnik XI, št. I (gledališki list, intervjuvanec)
A8672 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 (revija, član uredniškega odbora)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Benjamin Filipović (???-20.7.2006)
Germaine Dulac (17.11.1882-20.7.1942)
Vika Gril (20.7.1924-31.7.2023)
Natalie Wood (20.7.1938-29.11.1981)
Bruce Lee (27.11.1940-20.7.1973)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Nagrada za najboljšo predstavo po izboru občinstva
Na 5. Festivalu FUGA, ki je potekal od 10. do 15. julija 2024 v Kopru, ...

-0,40625-0,078125