eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Beli zajec, rdeči zajec (2019)
Osenniy marafon (1979)
Garderoba (2019)
ZOO (2005)
Beach Bum, The (2019)

Nove pridobitve
V26044 (DVD)
A793 - Snemalna knjiga po noveli Cirila Kosmača Tantadruj (1966, seminarska naloga)
A957 - Roman (1966, seminarska naloga)
A916 - Ivan Cankar: Lepa Vida (1966, seminarska naloga)
A841 - Georges Courteline (1966, seminarska naloga)

Najbolj gledani
Pina (2011)
Soljaris (1972)
Kid, The (1921)
Danse, La (2009)
Družina (2017)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Andrej Jus

Blagoev grad 2005 - nagrada za režijo - Na podelitvi nagrade, Blagoevgrad, 2005 Ljudomrznik - Salamanška jama - Samotni zahod - Stebri družbe - Stebri družbe - skupinska -


Projekti:
Salamanška jama / La cueva de Salamanca (2002, režiser, igralec)
Improvizacije (2002, nastopajoči)
Stebri družbe / Samfundets stötter (2003, režiser, igralec)
Klinika Kozarcky (2003, režiser)
Dva gospoda iz Verone / The Two Gentlemen of Verona (2004, režiser, tonski mojster)
Ljudomrznik / Le Misanthrope ou l'Atrabilaire amoureux (2004, igralec)
Kralj Ojdipus (2004, asistent režiserja)
Samotni zahod / The Lonesome West (2005, režiser)
Agamemnon / Aγαμέμνων (2005, režiser)
Hočevski medved / Arkansaw Bear, The (2006, režiser)
Razredni sovražnik / Class Enemy (2008, režiser)
Ni vse črno belo / Not everything black and white (2008, igralec)
Moje bivše, moji bivši / My Romantic History (2011, režiser)
Grenki sadeži pravice (2011, režiser)
Služkinji / Les Bonnes (2013, režiser)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A3503 - Indijc hoče u Bronx (sprejemna naloga, avtor naloge)
A3669 - Gregor Strniša, Ljudožerci - Korunova uprizoritev 2002 (seminarska naloga, avtor naloge)
A3728 - Uprizoritve dramatike Gregorja Strniše (seminarska naloga, avtor naloge)
A3852 - Gregor Strniša - Mavrična krila (seminarska naloga, avtor naloge)
A4211 - Korunova režija Sofoklovega Kralja Ojdipa (seminarska naloga, avtor naloge)
A4466 - Korunove uprizoritve Strniševih Ljudožercev (seminarska naloga, avtor naloge)
A5507 - Blagoevgrad 2005 - nagrada za režijo (fotografija, nagrajenec)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2019 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Lionel Barrymore (28.4.1878-15.11.1954)
Jean Gabin (17.5.1904-15.11.1976)
Jožica Avbelj (15.11.1951-)
François Ozon (15.11.1967-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Študentska radijska igra nagrajena v Veliki Britaniji
Maša Pelko, režiserka in avtorica priredbe radijske igre Dušana Jovanovića ...
Narezano življenje prejel posebno omembo
Kratki animirani film Narezano življenje je prejel posebno omembo Društva ...
POTEGUJTE SE ZA GROSSMANNOVO NAGRADO 2019
Razpisan je scenaristični natečaj za GROSSMANNOVO NAGRADO 2019. Na natečaju ...
Alzheimer Cafe je najboljši film festivala ŠFKF
Kratki dokumentarni film Alzheimer Cafe je prejel nagrado žirije za najboljši ...

6,908203