eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Bara no sôretsu (1969)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Nezakonske matere (2024)

Nove pridobitve
A8674 - Struktura in elementi pripovedi (2024, magistrsko delo - 2. stopnja)
A8673 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 - digit. kopija (2024, revija)
A8672 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 (2024, revija)
V28063 (Blu-ray)
V28060 (Blu-ray)

Najbolj gledani
Birdman (2014)
Haine, La (1995)
Ed Wood (1994)
Au hasard Balthazar (1966)
Uns et les autres, Les (1981)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Eksperimentalno gledališče Glej



Projekti:
Vampir (produkcija)
Kaspar (1970, produkcija)
Rešen / Saved (1971, produkcija)
Victor ali Otroci na oblasti / Victor ou les enfants au pouvoir (1971, produkcija)
Spomenik G (1972, produkcija)
Kopja / Darts (1972, produkcija)
Varovanec hoče biti varuh / Das Mundel will Vormund sein (1972, produkcija)
Kdor skak, tisti hlap (1973, produkcija)
Limite (1973, produkcija)
Črtomirke (1973, produkcija)
Živelo življenje Luke D. (1973, produkcija)
Grenki sadeži pravice (1974, produkcija)
Pegam in Lambergar (1974, produkcija)
Pogovor v maternici koroške Slovenke (1974, produkcija)
S poti (1974, produkcija)
Šarada ali Darja (1975, produkcija)
Potepuhi (1976, produkcija)
Brucka ali Obdobje prilagajanja (1976, produkcija)
Boj in gnus (1976, produkcija)
Lepa Vida ali Problem sv. Ožbolta (1977, produkcija)
Alkestis (1978, produkcija)
Srebrne nitke (1979, produkcija)
Cica v metroju (1979, produkcija)
Jubilej (1981, produkcija)
Mariana Pineda (1981, produkcija)
O smrti in niču, o biti in Bogu (1981, produkcija)
Ni človek, kdor ne umre / Ni čovjek, ko ne umre (1982, produkcija)
Stoli / Les chaises (1982, produkcija)
Rožnati trikotnik (1983, produkcija)
Komedija / Ne jaz / Katastrofa (1987, produkcija)
Kožo z obraza ali Ljubezen je nebeška moč (1987, produkcija)
Apokalipsa (1987, produkcija)
Komedija / Ne jaz / Katastrofa / COMEDIE / PAS MOI / CATASTROPHE (1987, produkcija)
Savannah Bay (1988, produkcija)
Železniške informacije (1989, produkcija)
Srčna igra (1989, produkcija)
Srčna igra (1989, produkcija)
GLEJ igra MINIDRAMO (1995, produkcija)
Butterendfly (1995, produkcija)
SS Sharpen Your Senses (1999, produkcija)
Misfits(z) (2005, produkcija)
Bi ne bi / Would Not Would (2005, koprodukcija)
Smrt Koruna (2007, produkcija)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A4234 - Eksperimentalno gledališče in Gledališče Glej (seminarska naloga, obravnavani)
A4915 - Hardcore (seminar - naloge, obravnavani)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Jože Pogačnik (22.4.1932-16.2.2016)
Jack Nicholson (22.4.1937-)
Milena Grm (22.4.1942-18.4.2011)
Silvan Furlan (4.9.1953-22.4.2005)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

-0,40625-0,078125