eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Peyzazh (2003)
Predstavlenie (2008)
Un Jour Pina a demandé... (1983)
Hemingway & Gellhorn (2012)
Us (2019)

Nove pridobitve
A3607 - Lojze Rozman - Igralec (2002, diplomska naloga)
A3606 - Pregled gledališke kritike ob uprizoritvah ljubljanske Drame med leti 1945 in 1969 (2002, diplomska naloga)
A7309 - Adept - 2018/2019, letnik V, št. 2 (2019, revija)
A7308 - Gledališki list AGRFT - poletni semester, 2018/2019 (2019, gledališki list)
V26090 (DVD)

Najbolj gledani
Soljaris (1972)
Late Quartet, A (2012)
Pina (2011)
Andrej Rubljov (1966)
Schindler's List (1993)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Jan Zakonjšek

Prešernove nagrade - 1985 Prešernove nagrade - 1985


Projekti:
Preludij … (režiser)
Veš sine, jaz sem bohem (1983, asistent)
Srp / Sickle (1984, režiser, scenarist, montažer)
Godzila (1985, montažer, režiser, scenarist)
Tisoč in več (1985, igralec)
V glavi (1986, igralec)
Maja in vesoljček / Maya and the Starboy (1988, asistent režiserja)
Primer Vladimirja Pavlina / Vladimir Pavlin Case, The (1988, režiser, scenarist)
Divertimento in es (1989, režiser, scenarist)
Odisej in sin ali Svet in dom (1990, sodelujoči)
Povečava - AGRFT (1991, režiser)
Hudič in pastir (1992, režiser)
Kako sem ujel Sokola / How I Cought the Falcon (1993, režiser)
Napravite mi zanj krsto (1993, režiser)
8. DAN - Napravite mi zanj krsto (1993, nastopajoči)
GLEJ igra MINIDRAMO (1995, režiser)
Ljubezen dobrega moža (1995, realizator)
Dogodek v mestu Gogi (1995, režiser)
Lepa Vida (1995, sodelujoči)
Bomboniera (1995, režiser)
Slepe miši (1996, režiser)
Irena / Irena (1997, režiser, scenarist)
Ne/znani oder april 99 / Lektorji v gledališču (1999, sodelujoči)
Portret Pavla Merkuja (1999, režiser)
Kralj Ubu (1999, režiser, avtor koncepta)
Woyzeck / Woyzeck (2001, režiser, prireditelj besedila)
Vžigalnik (2009, režiser)
Prihajam iz Gaze (2009, režiser)
Branko, življenje v teku (2010, režiser, scenarist)

Mentorsko delo:
Igra pred kamero FTV Zupanič 98 / Di GLR prizori (1998), Vodni čut / Sense Of a Water (2008), Janez Janša: projekt / Janez Janša: The Project (2008), Krištofove slike / Krištofove obrazy / Krištof's Pictures (2009), Kralj Matjaž / King Mathias (2009), Dotik / The Touch (2009), Vasi pod vodo / Villages Under Water (2009), Klemen Klemen / Klemen Klemen (2010), Generacija Južne Afrike / Generation of South Africa (2010), Cesar / Emperor, The (2011), Besni prerok / Furious Prophet, The (2011), Peter Bossman dobrodošel / Welcome Peter Bossman (2011), Smeti / Garbage day (2011), Časovna banka / Time Bank (2011), Preklete podlasice / Damn those weasles (2011), Izpit / Exam, The (2011), Onkraj (2011), Mesidž (2011), Božji otroci / Children of God (2012), Kdo in kaj / Who and What (2012), Benjamin / Benjamin (2012), Franček in Otilija / Franček and Otilija (2012), Moje ime je Ogledalo / My name is Mirror (2013), Na kolesih zgodovine / On the Wheels of History (2013), Medijski projekt: Murko / Media product: Murko (2013), Prihodi odhodi / Arrivals Departures (2013), Free Božidar / Free Božidar (2014), Rejnica / Foster Mom (2014), Zdravo! / Nazdar! (2014), Hiša odprtih rok / House of Open Arms, The (2014), Mladi Menendes / Diego Menendes: The Early Years (2014), Csillag (2015), Ognjeni fantje / Fire Boys (2015), Alex / Alex (2015), Smeh (2015), Vis-a-vis / Vis-a-vis (2016), Domov k spominu / Back To The Memories (2016), Gospod golob / Mister Pigeon (2016), Odtisi / Impressions (2016), Zamejen / Bordered (2016), Sestreljeni / Stricken, The (2017), Ati / Dad (2017), Prazne sobe / Empty Rooms (2017), Po kreativni poti do znanja (2017), Zgodovina zapuščanja / History of Abandonment (2018), O luni, mesecu in njunem odsevu / On the Moon, Luna, and Their Reflection (2018), Alzheimer Cafe (2019), Tudi jaz vidim / I See in the Dark (2019)

Nagrade:
Posebna nagrada Metada Badjure za najbolj celovitega avtorja - študenta (1988, 16. Teden domačega filma)
Prešernova nagrada UL AGRFT (1985, Prešernove nagrade UL AGRFT)
Prešernova nagrada UL 1989 (1989, Prešernove nagrade UL )

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A2458 - Naš človek (seminarska naloga, avtor naloge)
A2459 - Pot (seminarska naloga, avtor naloge)
A4453 - Odvečni čas (seminarska naloga, avtor naloge)
A102 - Naslov v igranem filmu (seminarska naloga, avtor naloge)
A103 - Renoir: poetika (seminarska naloga, avtor naloge)
A7052 - Karikature sodelavcev FTV oddelka za razstavo ob 70. letnici AGRFT (plakat, upodobljeni)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT (mentorsko delo):
A7300 - Film kot medij historiografije (magistrska naloga, mentor), A5669 - Podobe mesta (scenarij, asistent mentorja), A4778 - Vodni čut (scenarij, mentor), A4779 - Vodni čut (snemalna knjiga, mentor), A4780 - Vodni čut (projektna dokumentacija, mentor), A4788 - Janez Janša: projekt (scenarij, mentor), A4789 - Janez Janša: projekt (snemalna knjiga, mentor), A4790 - Janez Janša: projekt (projektna dokumentacija, mentor), A4899 - Krištofove slike (scenarij, mentor), A5021 - Kralj Matjaž (scenarij, mentor), A5022 - Kralj Matjaž (snemalna knjiga, mentor), A5023 - Kralj Matjaž (projektna dokumentacija, mentor), A5026 - Dotik (scenarij, mentor), A5027 - Dotik (snemalna knjiga, mentor), A5028 - Dotik (projektna dokumentacija, mentor), A5031 - Vasi pod vodo (scenarij, mentor), A5032 - Vasi pod vodo (snemalna knjiga, mentor), A5033 - Vasi pod vodo (projektna dokumentacija, mentor), A6765 - Klemen Klemen (projektna dokumentacija, mentor), A5508 - Generacija Južne Afrike (projektna dokumentacija, mentor), A5607 - Avdicija (projektna dokumentacija, mentor), A5608 - Mehanik (projektna dokumentacija, mentor), A5605 - Midva (projektna dokumentacija, mentor), A5606 - Usluga (projektna dokumentacija, mentor), A5579 - Cesar (projektna dokumentacija, mentor), A5581 - Besni prerok (projektna dokumentacija, mentor), A5584 - Časovna banka (projektna dokumentacija, mentor), A5582 - Peter Bossman dobrodošel (projektna dokumentacija, mentor), A5583 - Smeti (projektna dokumentacija, mentor), A5520 - Izlet (projektna dokumentacija, mentor), A5521 - Preklete podlasice (projektna dokumentacija, mentor), A5522 - Onkraj (projektna dokumentacija, mentor), A6764 - Stvari ne izginjajo (scenarij, mentor), A5743 - Benjamin (projektna dokumentacija, mentor), A5754 - Kdo in kaj (projektna dokumentacija, mentor), A5752 - Franček in Otilija (projektna dokumentacija, mentor), A5753 - Božji otroci (projektna dokumentacija, mentor), A6335 - Prava vsebina zgodbe v kratkem igranem filmu Prihodi odhodi (magistrska naloga, mentor)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2019 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Claude Monet (14.11.1840-6.12.1926)
Ira Gershwin (6.12.1896-17.8.1983)
Henryk Górecki (6.12.1933-12.11.2010)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

0,71875