eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Iz mesca v mesec (2022)
Stolen Apples for Karen Blixen (1973)
Ashden's Walk on Mon (1973)
In the Shadow of the Sun (1981)
T.G.: Psychic Rally in Heaven (1981)

Nove pridobitve
V27758 (DVD)
V27738 (Blu-ray)
V27739 (Blu-ray)
V27741 - Derek Jarman The S8 Programme, vol. 2 (Blu-ray)
V27740 - Derek Jarman The S8 Programme, vol. 1 (Blu-ray)

Najbolj gledani
Gladiator (2000)
Powaqquatsi: Life out of Balance (1988)
Gisaengchung (2019)
Dance, Girl, Dance (extract) (1940)
Waterloo (1970)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Mija Jarc



Projekti:
Rusko vprašanje / Russkij vopros (1947, kostumografinja)
Tugomer (1947, kostumografinja)
Gospa ministrica / Gospođa ministarka (1947, kostumografinja)
Na straži (1947, kostumografinja)
V tajgi / Dalëkoe (1947, kostumografinja)
Miklova Zala (1947, kostumografinja)
Kralj na Betajnovi (1947, kostumografinja)
Na svoji zemlji / On Our Own Land (1948, kostumografinja)
Striček Mraz (1948, kostumografinja)
Županova Micka (1948, kostumografinja)
Varh / The Guardian (1948, kostumografinja)
Vida Grantova (1948, kostumografinja)
Kranjski komedijanti (1948, kostumografinja)
Šola za obrekovanje / The School for Scandal (1948, kostumografinja)
Otok miru / Ostorv mira (1948, kostumografinja)
Kralj Lear / King Lear (1949, kostumografinja)
Za narodov blagor (1949, kostumografinja)
Tri sestre / Three Sisters (1950, kostumografinja)
Kritika Šole za žene / La Critique de L'École des femmes (1950, kostumografinja)
Improvizacija v Versaillesu / L'Impromptu de Versailles (1950, kostumografinja)
Sganarelle ali Namišljeni rogonosec / Sganarelle ou le Cocu imaginaire (1950, kostumografinja)
Goreče srce / Gorjačee serdce (1950, kostumografinja)
Volpone / Volpone or The Fox (1951, kostumografinja)
Posnetovo prebujenje / The Shewing-up of Blanco Posnet (1952, kostumografinja)
Margareta / La Marguerite (1952, kostumografinja)
Idealni soprog / The Ideal Husband (1952, kostumografinja)
Rihard tretji / Rihard III (1952, kostumografinja)
Tak kakor vsi / Un Homme comme les autres (1953, kostumografinja)
Molčeča usta / Johnny Belinda (1954, kostumografinja)
Giocondin nasmeh / The Gioconda Smile (1954, kostumografinja)
Ples čarovnic (1955, kostumografinja)
Škrjanček / L'Alouette (1956, kostumografinja)
Norica iz Chaillota / La folle de Chaillot (1956, kostumografinja)
Kavkaški krog s kredo / Der kaukasische Kreidekreis (1957, kostumografinja)
Varh / The Guardian (1958, kostumografinja)
Elektra / Mourning Becomes Electra (1958, kostumografinja)
Poletje v Nohantu / Lato w Nohant (1958, kostumografinja)
Ana Karenina / Anna Karenina (1958, kostumografinja)
Faust (1959, kostumografinja)
Grozdna jagoda v soncu / A Raisin in the Sun (1960, kostumografinja)
Avtobiografija / Autobiografija (1961, kostumografinja)
Oblast / Vlast (1964, kostumografinja)
Dva lopova / Dva lopova (1964, kostumografinja)
Peklenski stroj / La Machine infernale (1965, kostumografinja)
Ples tatov (1966, kostumografinja)
Tekma (1967, kostumografinja)
Miss Jenny Love / Miss Jenny Love (1967, kostumografinja)
Narobe stvari v mestu Petpedi (1967, kostumografinja)
Lepa Vida (1967, kostumografinja)
Oresteia / Oresteia (1968, kostumografinja, kolegica)
Služkinji, TV priredba / Les Bonnes (1969, kostumografinja)
Služkinji / Les Bonnes (1969, kostumografinja)
Cipek in Capek / Max und Moritz (1969, kostumografinja)
Pavlihčeva skrivnost / Das Geheimnis des Puppenspielers (1969, kostumografinja)
Hura za veselje (1969, kostumografinja)
Žena pred obzidjem / Große Schmährede an der Stadtmauer (1969, kostumografinja)
Sluga dveh gospodov (1970, kostumografinja)
Oliver Twist (1970, kostumografinja)
Silni bič (1970, kostumografinja)
Kaspar (1970, kostumografinja)
Leda (1971, kostumografinja)
V osemdesetih dneh okoli sveta / Le tour du monde en 80 jours (1971, kostumografinja)
Indijanci v Mali vasi / Wir spielen Indianer (1971, kostumografinja)
Victor ali Otroci na oblasti / Victor ou les enfants au pouvoir (1971, kostumografinja)
Spomenik G (1972, kostumografinja)
Izgubljeni sin (1974, kostumografinja)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2022 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
France Prešeren (3.12.1800-8.2.1849)
Sven Nykvist (3.12.1922-20.9.2006)
Václav Hudeček (21.2.1929-3.12.1991)
Jean-Luc Godard (3.12.1930-13.9.2022)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Posebna omemba kratkemu igranemu filmu Soseda
Kratki igrani film Soseda je prejel posebno omembo na festivalu 2022 Student ...

-0,453125-0,125