eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Beli zajec, rdeči zajec (2019)
Osenniy marafon (1979)
Garderoba (2019)
ZOO (2005)
Beach Bum, The (2019)

Nove pridobitve
A793 - Snemalna knjiga po noveli Cirila Kosmača Tantadruj (1966, seminarska naloga)
A957 - Roman (1966, seminarska naloga)
A916 - Ivan Cankar: Lepa Vida (1966, seminarska naloga)
A841 - Georges Courteline (1966, seminarska naloga)
A1165 - Courteline na odru slovenske Drame (1966, seminarska naloga - sinopsis)

Najbolj gledani
Soljaris (1972)
Kid, The (1921)
Danse, La (2009)
Schindler's List (1993)
Parsifal (1982)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Urška Dolinar



Projekti:
Človeški glas (1993, scenografinja)
Pregled (1993, scenografinja)
Zbiralca imen (1993, scenografinja)
Človeški glas (1994, scenografinja)
Vlažne stene (1994, scenografinja)
Zelo kosmato vprašanje (1994, scenografinja)
Okus po krvi (1994, scenografinja)
Ljubezen (1994, scenografinja)
Pacienti (1995, scenografinja)
Kratka neresnična zgodba (1995, scenografinja)
Ljubimca (1995, scenografinja)
Maks (1995, scenografinja)
Narodno gledališče (1995, scenografinja)
Gagarin (1995, scenografinja)
Prave sostanovalke spoznaš v stanovanju (1995, scenografinja)
KKK (1995, scenografinja)
Telefon (1995, scenografinja)
Dama v belem (1995, scenografinja)
Žena francoskega poročnika (1995, scenografinja)
Pomota (1995, scenografinja)
Vohuna (1995, scenografinja)
Saj ni res, pa je (1995, scenografinja)
Ne čakaj do konca (1995, scenografinja)
Kratka zgodovina uboja (1995, scenografinja)
Poskusi še enkrat, Woody / Play It Again, Woody (1995, scenografinja)
Razigranost v levem in desnem očesu (1996, scenografinja)
Roll over Elise (1996, scenografinja)
Avantura (1996, scenografinja)
Mačka na vroči pločevinasti strehi (1996, scenografinja)
Državljanstvo na čakanju (1996, scenografinja)
Spoved (1996, scenografinja)
Zgodba (1996, scenografinja)
Veliki bogovi (1996, scenografinja)
Skrivnost kapitanovega dnevnika (1996, scenografinja)
Desetka (1998, scenografinja)
Oglas / Personal (1998, scenografinja)
Krt pri Savici (1998, scenografinja)
Upornik (1998, scenografinja)
Oče (1998, scenografinja)
Menjava kož (1998, scenografinja)
Brain killers (1998, scenografinja)
Veter (1998, scenografinja)
Lara (1998, scenografinja)
Juš Kocham ce (1998, scenografinja)
Ščetka / Brush, A (1999, scenografinja)
Vrt / Garden, The (1999, scenografinja)
Še dobro (1999, scenografinja)
Avto (1999, scenografinja)
Fraza (1999, scenografinja)
Ponedeljkov stric (1999, scenografinja)
Napevi (1999, scenografinja)
Kalinka (1999, scenografinja)
Bad boy (1999, scenografinja)
Anybody seen my baby (1999, scenografinja)
Verjemi ljubezni (1999, scenografinja)
When doves cry (1999, scenografinja)
Stari banjo (1999, scenografinja)
Gori gori moja zvezda (1999, scenografinja)
Obleka dela človeka / Fine feathers make fine birds (2000, scenografinja)
Triangel (2000, scenografinja)
Seksualne perverzije v Chicagu (2000, scenografinja)
Zanamci (2000, scenografinja)
Richard III. (2000, scenografinja)
Večerja (2000, scenografinja)
Ime mi je Bojan (2000, scenografinja)
Slani dež (2000, scenografinja)
Mavrične stopinje (2000, scenografinja)
Gledališki songi Kurta Weilla (2001, scenografinja)
Maska / Mask, The (2001, scenografinja)
Modra soba / The Blue Room (2001, scenografinja)
Zlati prsti / Golden Fingers (2001, scenografinja)
Šola zapeljevanja, jasna stvar (2001, scenografinja)
Dekle treh očetov / The Girl of Three Fathers (2001, scenografinja)
To je to (2001, scenografinja)
Matematika (2001, scenografinja)
SKA (2001, scenografinja)
Šola zapeljevanja (2001, scenografinja)
Norma (2001, scenografinja)
Sorodne duše (2002, scenaristka)
Modra soba (politik in manekenka) / The Politician and Model (2002, scenografinja)
Nedelja / Sunday (2002, scenografinja)
Modra soba (dramatik in igralka) (2002, scenografinja)
Hamletina iz Hrastovcev (2002, scenografinja)
Rdeča soba / The red room (2002, scenografinja)
Suša / Drought (2002, scenografinja)
Poslednji Krappov trak / Krapp's Last Tape (2002, scenografinja)
Enco, hvala / Enco, thank you (2003, scenografinja)
Buc buc buc (2003, scenografinja)
Stebri družbe 2 (2003, scenografinja)
Avtor išče osebe / An Author in Search of People for his Drama (2003, scenografinja)
Stebri družbe 1 (2003, scenografinja)
Stebri družbe 4 (2003, scenografinja)
Očetnjava / Fatherhood (2004, scenografinja)
Dora in Fredi / Dora and Fredi (2004, scenografinja)
Kyrie (2004, scenografinja)
Stari Tišler (2004, scenografinja)
Rd bi vidu pot (2004, scenografinja)
Alter Ego / Alter Ego (2004, scenografinja)
God(n) (L)ess musician (2004, scenografinja)
Sigmundove sanje / The Dreams of Profesor Sigmund (2004, scenografinja)
Podganar / The Ratman (2004, scenografinja)
Philosophy ands (2004, scenografinja)
Nora (2005, scenografinja)
Stanovanje v tretjem nadstropju / Apartment on the 3rd Floor (2005, scenografinja)
Snubač / The Proposal (2005, scenografinja)
Podoknica brez primere (2005, scenografinja)
Pod klobukom: 100 let filma (2005, scenografinja)
Časovna zmešnjava / Time Mess (2005, scenografinja)
Aljoša, 21 let (2006, scenografinja)
Puške gospe Carrar (2006, scenografinja)
Avdienca / Audience (2006, scenografinja)
Kdo se boji Virginie Woolf (2006, scenografinja)
Živela vlada / The police (2006, scenografinja)
Zabava na plaži pri Suarez Guaran Sanchez / Beach Party at Suarez Guaran Sancez (2006, scenografinja)
Kolaček (2006, scenografinja)
Lovišča hrabrih (2006, scenografinja)
Jerusi / Jerusi (2006, scenografinja)
Poslovilna večerja / Farawell Dinner (2007, scenografinja)
Mladi virtuozi; Trio Irenema, Duo Decorde (2007, scenografinja)
Pod klobukom: 1. del (2007, scenografinja)
Samoupravni organ / Communist Man, The (2008, scenografinja)
Bajsa / Fatty, The (2008, scenografinja)
Soldat / Soldier (2008, scenografinja)
Srečko / Lucky (2009, scenografinja)
Naša demokracija / Our Democracy (2010, scenografinja)
To nisi ti / Maska (2010, scenografinja)
Grenak konec / Bitter End (2010, scenografinja)
Klic v sili / Emergency Call (2010, scenografinja)
Pianista (2010, scenografinja)
Vikend v Brightonu / Weekend in Brighton, A (2011, scenografinja)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2019 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
François-Auguste-René Rodin (12.11.1840-17.11.1917)
Roland Barthes (12.11.1915-25.3.1980)
France Štiglic (12.11.1919-4.5.1993)
Henryk Górecki (6.12.1933-12.11.2010)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Študentska radijska igra nagrajena v Veliki Britaniji
Maša Pelko, režiserka in avtorica priredbe radijske igre Dušana Jovanovića ...
Narezano življenje prejel posebno omembo
Kratki animirani film Narezano življenje je prejel posebno omembo Društva ...
POTEGUJTE SE ZA GROSSMANNOVO NAGRADO 2019
Razpisan je scenaristični natečaj za GROSSMANNOVO NAGRADO 2019. Na natečaju ...
Alzheimer Cafe je najboljši film festivala ŠFKF
Kratki dokumentarni film Alzheimer Cafe je prejel nagrado žirije za najboljši ...

6,875