eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Tudi jaz vidim (2019)
Beli zajec, rdeči zajec (2019)
Osenniy marafon (1979)
Garderoba (2019)
ZOO (2005)

Nove pridobitve
A7303 - O besedi, govoru, umetniški besedi, preteklosti, prihodnosti, smrti in odgovornemu igralcu (2019, magistrsko delo - 2. stopnja)
V26046 (DVD)
V26045 (DVD)
A7302 - Črna skrinjica: predstava zamenjanih vlog (2019, magistrsko delo - 2. stopnja)
A7301 - Uprizoritveni jeziki gledališke poetike Nine Rajić Kranjac (2019, diplomsko delo - 1. stopnja - B)

Najbolj gledani
Pina (2011)
Soljaris (1972)
Kid, The (1921)
Danse, La (2009)
Družina (2017)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Branko Šturbej (1961-)

Hamlet - Hamlet 2 - Kralj na Betajnovi - Kralj na Betajnovi - Kralj na Betajnovi - Ljubezen in država - Ljubezen in država - Ljubezen in država - Ljubezen in država - Pohujšanje v dolini Šentflorjanski - Pohujšanje v dolini Šentflorjanski - Pohujšanje v dolini Šentflorjanski - Pohujšanje v dolini Šentflorjanski - Pohujšanje v dolini Šentflorjanski - Pohujšanje v dolini Šentflorjanski - Pohujšanje v dolini Šentflorjanski - Pohujšanje v dolini Šentflorjanski - Pohujšanje v dolini Šentflorjanski - Pohujšanje v dolini Šentflorjanski - Pohujšanje v dolini Šentflorjanski - Pohujšanje v dolini Šentflorjanski - Pohujšanje v dolini Šentflorjanski - Pohujšanje v dolini Šentflorjanski - Pohujšanje v dolini Šentflorjanski - Rihard III. - izpitni nastop iz dramske igre III Rihard III. - izpitni nastop iz dramske igre III Svetlo črna: Ulica - Sweeney agonistes - Sweeney agonistes - Sweeney agonistes - Ukročena trmoglavka - izpitni nastop iz dramske igre III Ukročena trmoglavka - izpitni nastop iz dramske igre III Ukročena trmoglavka - izpitni nastop iz dramske igre III Trenje: Foto 1 - Trenje: Foto 2 - Trenje: Foto 3 - Trenje: Foto 4 - Trenje: Foto 5 -

reference: IMDb | SFC

Projekti:
Kralj na Betajnovi (1983, igralec)
Sweeney agonistes (1983, nastopajoči)
Ljubezen / Love (1984, igralec)
Nobeno sonce / What a Sun (1984, igralec)
Izsiljena ženitev; Šola za može (1984, igralec)
Izpitni nastop iz dramske ige III (1984, igralec, igralec, plesalec)
Miška (1985, igralec)
Pohujšanje v dolini Šentflorjanski / Blasphemy in the Valey of St. Florian, The (1985, igralec)
Avantura v F-molu (1985, igralec)
Pohujšanje v dolini Šentflorjanski (1985, igralec, igralec)
Ljubezen in država (1985, igralec)
Dogodek v mestu Gogi (1986, igralec)
Hamlet / Hamlet (1990, igralec)
Carmen (1992, igralec)
Divina Commedia, La: Paradiso (1993, igralec)
Divina Commedia, La: Purgatorio (1993, igralec)
Divina Commedia, La: Inferno (1993, igralec)
Ruska misija / Russian Mission (1994, igralec)
Amerika / Amerika (1995, igralec)
Richard III. (2000, igralec)
Zgodbe iz Dunajskega gozda / Geschichten aus dem Wiener Wald (2004, igralec)
Katarina, pav in jezuit (2005, igralec)
Intimna komedija (2006, igralec)
Bog masakra / Dieu du Carnage, Le (2007, igralec)
Vaja zbora / Choir rehearsal (2008, igralec)
Moč navade / Macht der Gewohnheit, Die (2008, igralec)
Kiparjenje časa (2008, igralec)
Peer Gynt / Peer Gynt (2009, igralec)
Tiskovna konferenca (2010, nastopajoči)
Totenbirt (2010, igralec)
Možé, arhivist (2011, nastopajoči)
Zang Tumb Tuuum (2012, igralec)
Tri sestre (2013, igralec)
Svetlo črna / Bright Black (2014, igralec)
Tugomer (2014, igralec)
Rihard III. + II. (2014, igralec)
Grad / Castle, The / Schloss, Das (2015, igralec)
Faust (2015, igralec)
Mlada umetniška beseda (2017, interpret)
Trenje / Friction (2019, igralec)

Mentorsko delo:
Stebri družbe / Samfundets stötter (2003), Klinika Kozarcky (2003), Nekaj eksplicitnih fotk / Some Explicit Polaroids (2004), Na dnu / Na dne (2005), Grenki sadeži pravice / Grenki sadeži pravice (2005), Sen kresne noči / Midsummer Night's Dream (2006), Improvizacija v Versaillesu / L'Impromptu de Versailles (2006), Zdravnik po sili / Le Medicin malgre lui (2006), Driada (2007), Nora Nora / Nora Nora (2007), Medeja / Medea (Μήδεια, Mēdeia) (2007), Preizkus (2008), Variacije na smrt Trockega / Variations on the Death of Trotsky (2008), Besede, besede, besede / Words, Words, Words (2008), Borutovo poletje (2009), Medved, Snubač, Jubilej (2009), Življenje je sen / La vida es sueño (2010), George Dandin / George Dandin (2010), Marija Stuart / Maria Stuart (2010), Plešasta pevka / The Bald Soprano (2010), Lepotica in zver (2011), Zavratne igre / Jeux de massacre (2011), Ne se sončit (2012), Al dente (2012), Produkcija prvega letnika dramske igre, gledališke režije in dramaturgije (2013), Rešeni (2013), Iz zakladnice neuspeha (2013), Triko (drugi del) (2014), Triko (prvi del, r. Lucu) (2014), Zaljubljenca v podzemni železnici, 1. del / The Underground Lovers (2014), Zaljubljenca v podzemni železnici, 2. del / The Underground Lovers (2014), Služkinji (2015), Naj gre vse v Pi ali kako sem si zapomnil 3141 decimalk (2016), Počivaj v miru (2016), Srečanje (2016), Hamlet (2017), Macbeth / The Tragedy of Macbeth (2017), Tistega dne so se vsi sprehodili domov (2017), Dan po (2019), Žetev in Kletev (2019)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT (mentorsko delo):
A5885 - Alkimija igre (magistrsko delo - 2. stopnja, mentor), A5883 - Videz vara - Kraljica Elizabeta I. (magistrsko delo - 2. stopnja, mentor), A6356 - Pust'mo se presenet't (magistrsko delo - 2. stopnja, mentor), A6557 - Naj gre vse v Pi (magistrsko delo - 2. stopnja, mentor), A6817 - Igralka in njen navdih (magistrsko delo - B, mentor), A7110 - Tistega dne so se vsi sprehodili domov (magistrsko delo - B, mentor), A7136 - Performans in Umetnost sebstva (magistrsko delo - 2. stopnja, mentor), A7141 - Od ljudskega pripovednega motiva do avtorske predstave (magistrsko delo - 2. stopnja, mentor), A7270 - Gledališče absurda in avtorski projekt Dan po (magistrsko delo - 2. stopnja, mentor)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2019 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Lev Nikolajevič Tolstoj (9.9.1828-20.11.1910)
Robert Altman (20.2.1925-20.11.2006)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Študentska radijska igra nagrajena v Veliki Britaniji
Maša Pelko, režiserka in avtorica priredbe radijske igre Dušana Jovanovića ...
Narezano življenje prejel posebno omembo
Kratki animirani film Narezano življenje je prejel posebno omembo Društva ...
POTEGUJTE SE ZA GROSSMANNOVO NAGRADO 2019
Razpisan je scenaristični natečaj za GROSSMANNOVO NAGRADO 2019. Na natečaju ...

7