eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Everyone Says I Love You (1996)
Silence de la mer, Le (1949)
In Jackson Heights (2015)
Anja Ganja (2017)
Kamniti čevlji (2017)

Nove pridobitve
V23651 (DVD)
V23653 (DVD)
V23652 (Blu-ray)
V23650 (DVD)
V23649 (DVD)

Najbolj gledani
Journal d`une femme de chambre, Le (1964)
Män som hatar kvinnor (2009)
Carnage (2011)
Luftslottet som sprängdes (2009)
Philadelphia Story, The (1940)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Marko Poeschl



Projekti:
Zmagujoča podoba narcisa (1983, organizator)
Ljubezen (1994, organizator)
Potepuh (1994, organizator)
Minnie & Moscowitz (2.) (1994, organizator)
Minnie & Moscowitz (1.) (1994, organizator)
Pesem brez refrena (1994, organizator)
Klatež (1994, organizator)
Fantje (1994, organizator)
Mami za praznik (1994, organizator)
Zadnji tango v Parizu (1994, organizator)
Diplomiranec (1994, organizator)
Pacienti (1995, organizator)
Kratka neresnična zgodba (1995, organizator)
Maks (1995, organizator)
Narodno gledališče (1995, organizator)
Gagarin (1995, organizator)
Fliper (1995, organizator)
Prave sostanovalke spoznaš v stanovanju (1995, organizator)
KKK (1995, organizator)
Telefon (1995, organizator)
Dama v belem (1995, organizator)
Žena francoskega poročnika (1995, organizator)
Pomota (1995, organizator)
Vohuna (1995, organizator)
Saj ni res, pa je (1995, organizator)
Ne čakaj do konca (1995, organizator)
Človek brez sence (1995, organizator)
Vinska trta (1995, organizator)
Annie Hall (1995, organizator)
Moje dekle je še mlado (1995, organizator)
Zvedel sem nekaj novega (1995, organizator)
Moj očka ima konjička dva (1995, organizator)
Najino slovo (1995, organizator)
Kratka zgodovina uboja (1995, organizator)
Poskusi še enkrat, Woody / Play It Again, Woody (1995, organizator)
Servant (1995, organizator)
Razigranost v levem in desnem očesu (1996, organizator)
Nazaj v Ljubljano (1996, organizator)
Roll over Elise (1996, organizator)
Elvis de Luxe (1996, organizator)
Avantura (1996, organizator)
Mačka na vroči pločevinasti strehi (1996, organizator)
Izgubljene besede (1996, organizator)
Državljanstvo na čakanju (1996, organizator)
Spoved (1996, organizator)
Hamlet&Roses (1996, organizator)
Zgodba (1996, organizator)
Veliki bogovi (1996, organizator)
Ketna za princa (1997, organizator)
Santa putana (1997, organizator)
Igra v rži (1997, organizator)
Blagajničarka (1997, organizator)
Režiserjeva izbira (1997, organizator)
Mojca (1997, organizator)
Noč v hotelu / Night in a Hotel (1998, koordinator)
Gola resnica / Bare Truth (1998, organizator)
Desetka (1998, organizator)
Oglas / Personal (1998, koordinator)
Krt pri Savici (1998, organizator)
Delirium Credens (1998, organizator)
Umazane roke (1998, organizator)
Solar 6 (1998, organizator)
Upornik (1998, organizator)
Krt v vrtcu (1998, organizator)
Radio night (1998, organizator)
Noč legvana (1998, organizator)
Spal bom cel dan (1998, organizator)
Oče (1998, organizator)
Kratka zgodba (1998, organizator)
Ples stresa (1998, organizator)
Frizerski salon (1998, organizator)
Ne vem zakaj pesem (1998, organizator)
Predstava (1998, organizator)
Špela (1998, organizator)
Brez (1998, organizator)
Like a Prayer (1998, organizator)
Talec (1998, organizator)
Menjava kož (1998, organizator)
Brain killers (1998, organizator)
Veter (1998, organizator)
Veselja dom (1998, organizator)
Lara (1998, organizator)
Juš Kocham ce (1998, organizator)
Videl sem Elvisa / I Saw Elvis (1998, organizator)
Ščetka / Brush, A (1999, koordinator)
Podobe mesta / City Images (1999, organizator)
Vojna zvezdič (1999, organizator)
Še dobro (1999, organizator)
Avto (1999, organizator)
Z nožem / With the Knife (1999, organizator)
Scenarij (1999, organizator)
Fraza (1999, organizator)
Najlepši valček (1999, organizator)
Malo morgen (1999, organizator)
Ukinjena proga (1999, organizator)
Ponedeljkov stric (1999, organizator)
Kanalja ti (1999, organizator)
Napevi (1999, organizator)
Kalinka (1999, organizator)
Bad boy (1999, organizator)
Anybody seen my baby (1999, organizator)
Stari banjo (1999, organizator)
Gori gori moja zvezda (1999, organizator)
Cesta / Road (2000, organizator)
Matura / The graduation (2000, organizator)
Nekoga moraš imeti rad / You Have to Love Somebody (2000, organizator)
Flašofon / Bottlephone (2000, organizator)
Seksualne perverzije v Chicagu (2000, organizator)
Gusarski pohod / No more Heroes (2000, organizator)
Tišina pred nevihto / Calm Before the Storm (2000, organizator)
Predor / Tunnel, The (2000, organizator)
Zanamci (2000, organizator, organizator)
Richard III. (2000, organizator)
Večerja (2000, organizator)
Ime mi je Bojan (2000, organizator)
Slani dež (2000, organizator)
Puhlež / The Shallow Man (2000, organizator)
Življenje od znotraj / Life, As From Inside (2000, organizator)
Knjige na potepu / Books On Wheels (2001, organizator)
Hot dog / Hot dog (2001, organizator)
En dan / One Day (2001, organizator)
Modra soba / The Blue Room (2001, tajnik režije)
To je to (2001, organizator)
Matematika (2001, organizator)
SKA (2001, organizator)
Šola zapeljevanja (2001, organizator)
Norma (2001, organizator)
Orgazmus / Orgasmus (2002, koordinator)
Modra soba (politik in manekenka) / The Politician and Model (2002, organizator)
Che Sara / Che Sara (2002, organizator)
Boš pa mrzlo jedo / So, You Will Eat It Cold (2002, koordinator)
Ukradeni otroci / Stolen Children, The (2002, organizator)
Mesečniki danes spijo / Sleepwalkers Sleep Tonight (2002, organizator)
Ko bom jaz umrl, bo en majhen pogreb / When I Die, It Will Be a Small Funeral (2002, organizator)
Klara / Klara (2002, organizator)
Nedelja / Sunday (2002, organizator)
Modra soba (dramatik in igralka) (2002, organizator)
Hamletina iz Hrastovcev (2002, organizator)
Rdeča soba / The red room (2002, organizator)
Suša / Drought (2002, organizator)
O čem govoriva? / What Are We Talking About? (2002, organizator)
Tamala (2002, organizator)
Tamara / Tamara (2002, organizator)
Karlo Jederman/ Jaz Karlo Jederman (2002, organizator)
Dobr´ je / It´s Okay (2002, organizator)
Poslednji Krappov trak / Krapp's Last Tape (2002, organizator)
Karlo Jederman/ Gnar song (2002, organizator)
Sezona 90/91 / Season 90/91 (2003, koordinator)
Oko sokolovo / Eye Of The Tiger (2003, organizator)
Elektro-Orson / Elektro-Orson (2003, koordinator)
Vlažnost 81% / Humidity 81% (2003, koordinator)
Dan v mestu / Day In the City (2003, koordinator)
Bolje kot orgazem / Better Than An Orgasm (2003, organizator)
Ali sem ti seksi? / Do You Think I'm Sexy? (2003, organizator)
Kapljica v morju (2003, organizator)
Klinika Kozarcky (2003, organizator)
Stebri družbe 2 (2003, organizator)
Avtor išče osebe / An Author in Search of People for his Drama (2003, organizator)
Kaj nam škodi / What is Hazardous for Our Health (2003, organizator)
Kostanjeva krona (2003, organizator)
Stebri družbe 1 (2003, organizator)
Stebri družbe 4 (2003, organizator)
Moja si / You are Mine (2003, organizator)
Jaz sem Vinko / I am Vinko (2004, organizator)
Štejemo / We Count (2004, organizator)
Avgust Šek / Avgust Sek (2004, organizator)
Očetnjava / Fatherhood (2004, organizator)
Sanje / Dreams (2004, organizator)
Dora in Fredi / Dora and Fredi (2004, organizator)
Uspavanka / Lullaby (2004, organizator)
Rudi Omota: prezrto poglavje slovenske kinematografije / Rudi Omota: hidden chapter of slovenian cinematography (2004, nastopajoči)
C'est la vie / C'est la vie (2004, koordinator)
Dialog (2004, organizator)
Ločitev v 4 korakih / Divorce in Four Easy Steps (2004, organizator)
Sigmundove sanje / The Dreams of Profesor Sigmund (2004, organizator)
Kaj si zares mislim o Woodyju Allenu / What I Realy Think About Woody Allen (2004, organizator)
Hlapci / The Miniors (2004, organizator)
Pa tako lep dan / Day Dreamer (2004, organizator)
Podganar / The Ratman (2004, organizator)
Cabaret / Cabaret (2004, organizator)
Barve / Colours (2005, organizator)
Flaša resnice (2005, organizator)
Pop / Priest in Prison (2005, organizator)
Reka na Poljskem / River in Poland (2005, organizator)
Primer: Vain / The Vain Case (2005, organizator)
Pes, ki je umrl ob pravem času / The Dog Died at the Right Time (2005, organizator)
A mia madre - Moji materi / To my Mother (2005, organizator)
Angoraangora / Angoraangora (2005, organizator)
Sretan put Nedime / Good Luck Nedim (2005, organizator)
Quick View / Quick View (2005, organizator)
Snubač / The Proposal (2005, organizator)
Nevidni človek / The Invisible Man (2005, organizator)
Gramatikus / Gramatikus (2005, organizator)
Ko naju več ne bo / When the Two of Us Are Gone (2005, organizator)
Raj je raj na Rock otočcu / Paradise is Paradise on Rock Otocec (2005, organizator)
Hamlet / Hamlet (2005, organizator)
Doktor Savič / Doctor Savic (2005, organizator)
Podoknica brez primere (2005, organizator)
Aljoša, 21 let (2006, organizator)
Ples besed / Dance of Words (2006, organizator)
Avdienca / Audience (2006, organizator)
Libero / Libero (2006, organizator)
Miza, ki tudi laže / Table, that also Tells Lies (2006, organizator)
Rupa / Luknja / Hole, The (2006, organizator)
Pokemon je za froce / Pokemon is for Kids (2006, organizator)
Kot ptič / Like a Bird (2006, organizator)
Prezgodaj dva metra spodaj / Almost Six Feet Too Deep (2006, organizator)
Obleka / A Dress (2006, organizator)
Hej, tovariši / Hey Ho Comrades (2006, organizator)
Desno / To the Right (2006, organizator)
Kamni / The Stones (2006, organizator)
Deit (2006, organizator)
Inkognito / Incognito (2006, organizator)
Zabava na plaži pri Suarez Guaran Sanchez / Beach Party at Suarez Guaran Sancez (2006, organizator)
Dr. Savič / Dr. Savič (2006, organizator)
Dr. Savič / Dr. Savič (2006, organizator)
Kolaček (2006, organizator)
Dr. Savič / Dr. Savič (2006, organizator)
Lovišča hrabrih (2006, organizator)
Dr.Savič / Dr.Savič (2006, organizator)
Jerusi / Jerusi (2006, organizator)
Skušnjava / Temptation (2006, organizator)
Iz opusa Janka Ravnikarja - klavirski recital / Janko Ravnikar opus - piano recital (2006, organizator)
Kvartet kitar, nokturno za violino in kitaro / Guitar Quartet, Nocturne for violin and guitar (2006, organizator)
Noordung. Dokumentarni film o Hermanu Potočniku - pionirju vesoljskih potovanj (2007, scenarist)
Amor magister optimus / Love is the Greatest Teacher (2007, organizator)
Družina / The Family (2007, organizator)
Agape / Agape (2007, organizator)
Osa / Wasp, The (2007, organizator)
Srce je žalostno / The Heart is Sad (2007, organizator)
Proti oknu / Against the Window (2007, organizator)
Klepet s Piko / A Chat with Pika (2007, organizator)
Dedek Mraz / Grandpa Frost (2007, organizator)
To je Slovenija / This is Slovenia (2007, organizator)
Vučko / Wolfy (2007, organizator)
Bordo rdeča / Burgundy Red (2007, organizator)
Razsutje - igre poslednjih dni / Games of the Last Days (2007, organizator)
Pogrešal te bom / I'll Miss You (2007, organizator)
Kot dva polža / Like Two Snails (2007, organizator)
Lucifer / Lucifer (2007, organizator)
Turčin / Turčin (2007, organizator)
Embrio / Embrio (2007, organizator)
Dvojne igre / Double Games (2007, organizator)
Mladi virtuozi - kvartet klarinetov / Young virtuosos - Quartet of clarinets (2007, organizator)
Mladi virtuozi; Trio Irenema, Duo Decorde (2007, organizator)
Slončki / Elephants (2008, organizator)
Roki na steni / Hands on the Wall (2008, koordinator)
Janez Janša: projekt / Janez Janša: The Project (2008, koordinator)
Samoupravni organ / Communist Man, The (2008, organizator)
Bajsa / Fatty, The (2008, organizator)
Soldat / Soldier (2008, organizator)
Ni vse črno belo / Not everything black and white (2008, organizator)
Hedda Gabler, konec / Hedda Gabler, The End (2008, organizator)
Hedda Gabler, rokopis / Hedda Gabler, Manuscript (2008, organizator)
Štiri skice za portret Janeza Drozga (2008, nastopajoči, organizator)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2017 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Mickey Rooney (23.9.1920-)
John Woo (23.9.1946-)
Sonja Savić (15.9.1961-23.9.2008)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Anja Ganja najboljši študijski film v Portorožu
eKumba čestita spoštovanemu Petru Bizjaku in celotni filmski ekipi za ...

0,71875