Uradne ure arhiva in videoteke CTF:ponedeljek, torek, sreda | 10:30-13:30 | četrtek | zaprto | petek | 10:30-13:00 |
Herr Bachmann und seine Klasse (2021)
Close (2022)
Sparta (2022)
Amanda (2022)
Gajin svet 2 (2022)
A8675 - Schengen (2024, magistrska naloga)
V28084 (DVD)
V28083 (DVD)
V28075 (DVD)
V28074 (DVD)
Birdman (2014)
Haine, La (1995)
Ed Wood (1994)
Au hasard Balthazar (1966)
Uns et les autres, Les (1981)
| |
Jurij Drevenšek
Projekti:
Improvizacije (2005, igralec) |
Vladimir (2006, igralec) |
Bratje Karamazovi / The Brothers Karamazov (2006, igralec) |
Hej, tovariši / Hey Ho Comrades (2006, igralec) |
Deit (2006, igralec) |
Kralj Lear / King Lear (2007, igralec) |
Fiziki / Die Physiker (2007, igralec) |
Osa / Wasp, The (2007, igralec) |
To je Slovenija / This is Slovenia (2007, igralec) |
Bordo rdeča / Burgundy Red (2007, igralec) |
Pogrešal te bom / I'll Miss You (2007, igralec) |
Pasijon (2007, plesalec) |
Razredni sovražnik / Class Enemy (2008, igralec) |
Filoktet / Philoktetes ( Φιλοκτήτης / Philoktētēs) (2008, igralec) |
Opera za tri groše / Threepenny Opera (Die Dreigroschenoper) (2008, igralec, igralec, igralec) |
Pot (2008, plesalec) |
Jurij in zaklad želvjega jezera (2008, plesalec) |
Macbeth po Shakespearu / Macbeth After Shakespeare (2009, igralec) |
Zmaga ali kako je Maks Bigec zasukal kolo zgodovine (2011, igralec) |
Kruha in iger / Bread and Circuses (2011, igralec) |
Namišljeni bolnik (2011, igralec) |
Ivan brez življenja / John Lacklife (2013, igralec) |
Ukročena trmoglavka / Taming of the Shrew, The (2013, igralec) |
Potenje morskega ježka / Sweating of Sea Urchins, The (2014, igralec) |
Fiziki (2014, igralec) |
Idila / Killbillies (2015, igralec) |
Svitanje / Dawning (2016, igralec) |
Butalci / The Wonderful People of Butale (2018, igralec) |
Ne bom več luzerka / My Last Year as a Loser (2018, igralec) |
Polsestra / Half Sister (2019, igralec) |
Filmski poklic - Igralec (2020, nastopajoči) |
Sprintaj mi ljubezen / Password is Love, The (2021, igralec) |
|
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo. Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
|
|
Aleksandar Djordjević (28.7.1924-27.4.2005)
Krzysztof Komeda (27.4.1931-23.4.1969)
Aleksander Pešut (27.4.1977-)
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
-0,421875-0,09375 |