eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Bila jednom jedna zemlja (1995)
Verdens verste menneske (2021)
Time Out of Mind (2014)
Mifune: The Last Samurai (2015)
Nočko, mami! (2021)

Nove pridobitve
V27641 (DVD)
V27640 (DVD)
A8151 - Tončka (2019, sprejemna naloga - 2. stopnja)
A8150 - Karnevalski duh, neuradna plat življenja (2021, sprejemna naloga - 2. stopnja)
A8149 - Uprizarjati Eliota z mislijo na današnji čas (2022, sprejemna naloga - 2. stopnja)

Najbolj gledani
Moliere (1978)
Time Out of Mind (2014)
My Blueberry Nights (2007)
Deserto rosso, Il (1964)
Danton (1983)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Mitja Novljan



Projekti:
Krivda (1990, asistent režiserja)
Prebujanje (1990, režiser)
Vaje iz montaže I FTV / Montaža znotraj kadra (1990, sodelujoči)
And What About Morning (1990, režiser)
Mississippi (1991, režiser, scenarist)
Cigan (1992, režiser)
Sabajev / Sabajev (1992, režiser, scenarist)
Povečava / AGRFT filmi TVS junij 92 (1992, sodelujoči)
Branje Johna Cagea (1992, realizator)
Jazzie (1992, režiser)
Soba brez številke (1993, režiser)
Maruška (1993, režiser, scenarist)
Obračun (1993, režiser)
Kratka zgodovina uboja (1995, režiser)
Čamčatka / Melitta (1996, režiser, scenarist)
Povečava 1997 / AGRFT Badjura 91, slovenski film (1997, sodelujoči)
Festival slovenskega filma 1. / AGRFT FTV dok. TVS 25.3. (1998, sodelujoči)
Carpe diem (1998, režiser)
Pirandello / Pirandello (1999, scenarist)
Pravičnik - portret Žun Uroš (2002, režiser)
Mesto na robu: Trst (2003, režiser)
Norega se metek ogne (2005, režiser)

Nagrade:
Nagrada Metod Badjura za najbolj celovitega avtorja študenta (1993, 3. Slovenski filmski maraton)
Zlata nagrada za najboljši film (1995, 8. Internationale Juvenale)
1. nagrada (1993, 5. European First Film Festival Premiers plans)
Nagrada Metod Badjura za najbolj celovitega avtorja-študenta (1992, 2. Slovenski filmski maraton)
Prešernova nagrada UL (1993, Prešernove nagrade UL )

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A42 - (fotostrip - sprejem, avtor naloge)
A41 - Ta čudoviti svet (snemalna knjiga - sprejem, avtor naloge)
A173 - Filmi tretjega tisočletja ali preroškost Lyncha, Coenov, Triera (seminarska naloga, avtor naloge)
A4341 - Obračun (seminar - snemalna knjiga, avtor naloge)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2022 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Tod Browning (12.7.1880-6.10.1962)
Bette Davis (5.4.1908-6.10.1989)
Karel Brišnik (6.10.1948-25.8.2013)
Valter Dragan (6.10.1965-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Nagrada za najboljšo režijo Anžetu Grčarju
Anže Grčar je za kratki igrani film In ostala je noč na mednarodnem filmskem ...

-0,40625-0,078125