eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Zgodbe iz družinskega dnevnika (2024)
Distant Voices, Still Lives (1988)
Herr Bachmann und seine Klasse (2021)
Close (2022)
Sparta (2022)

Nove pridobitve
A8681 - OS. Glasilo OO ZSMS in ZBORA ŠTUDENTOV AGRFT, št. 2, l. 3, 82/83 (1983, glasilo)
A8680 - OS. Glasilo OO ZSMS in ZBORA ŠTUDENTOV AGRFT, št. 1, l. 3, 82/83 (1983, glasilo)
A8679 - Informativni bilten OO ZSMS in ZBORA ŠTUDENTOV AGRFT (1980, bilten)
A8678 - OS (1981, glasilo)
A8677 - deklici (2024, pdf. - magistrsko delo - digitalna kopija )

Najbolj gledani
Distant Voices, Still Lives (1988)
Mujeres alborde de un ataque de nervios (1988)
Beau travail (1999)
Sanma no aji (1962)
Trois couleurs: Bleu (1993)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Postaja (2011)

Station, The
država: Slovenija
dolžina: 45min 30s
izvorni format projekta: IMX, barvni
jezik: angleščina
plesni nastop
študijska produkcija/projekt AGRFT
4. letnik 2010/2011 TVR IV.

stvarna gesla: ples
Opombe:TV-oddaja je posneta po predlogi "Postaja" v studiu 1 na RTV Slovenija 15. aprila 2010. Plešejo in igrajo plesalci Plesne šole Kazina.
Mitja Popovski (režiser - plesne predstave)
Mojca Uršič (režiserka - plesne predstave)
Mojca Uršič (scenaristka)
Mitja Popovski (scenarist)
Igor Šmid (mentor)
Petra Zupančič (nastopajoča, novi angel (oče))
Emanuela Senjor (nastopajoča, glavni angel)
Klara Lainšček (nastopajoča, dekle)
Goran Kusić (nastopajoči, fant)
Pia Vatovec (nastopajoča, klošar)
Tija Hubej (nastopajoča)
Neža Mikuž (nastopajoča)
Ana Oberstar (nastopajoča)
Nina Zavašnik (nastopajoča)
Anja Zupan (nastopajoča)
Jerca Rožnik Novak (nastopajoča)
Naja Bogataj (nastopajoča)
Maruša Avbelj (nastopajoča)
Ana Osojnik (nastopajoča)
Špela Hrovatič (nastopajoča)
Lana Vodnik (nastopajoča)
Katarina Krajcar (nastopajoča)
Manca Šemole (nastopajoča)
Nina Maier (nastopajoča)
Kim Milharčič (nastopajoča)
Nika Pregelj (nastopajoča)
UL AGRFT (produkcija)
Jožica Šmid (producentka)
Niccolò Paganini (skladatelj)
Wolfgang Amadeus Mozart (skladatelj)
Antonin Dvorak (skladatelj)
Joe Hishaishi (skladatelj)
Lounge Lizards (skladatelj)
Mitja Popovski (koreograf)
Mojca Uršič (koreografinja)
Tatjana Kortnik (scenografinja)
Darja Pretner (kostumografinja)
Boris Bezić (režiser posnetka)
Saška Jenič (tajnica režije)
Luka Dragović (organizator - RTV Slovenija)
Marko Naberšnik (asistent mentorja)
RTV Slovenija (koprodukcija)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A5420 - TVR IV (projektna dokumentacija, čitalniška izposoja)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
John Gielgud (14.4.1904-21.5.2000)
Miha Baloh (21.5.1928-6.12.2022)
Veno Taufer (19.2.1933-21.5.2023)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Izidor Čok prejel IRIS, Klemen Lorber posebno omembo
Študent snemanja Izidor Čok je bil nagrajen z IRIS za študentski film ...
Kratki igrani film Drugi so molčali prejel nagrado
Na festivalu ClujShorts International Short Film Festival (od 5. do 14. ...

4,03125-8,547363-8,203125