eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Strike a Pose (2016)
Jerry Maguire (1996)
Few Good Men, A (1992)
Zama (2017)
Narodna noša (1975)

Nove pridobitve
V25153 (DVD)
V25151 (DVD)
V25149 (DVD)
V25150 (DVD)
V25159 (DVD)

Najbolj gledani
Sátántangó (1994)
Heat (1995)
Umetni raj (1990)
Soljaris (1972)
C'era una volta il West (1968)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Maks (2012)

Maks
MAKS. Maškare! - MAKS: Babica - MAKS: Greva - MAKS: Maks - MAKS: Sladkarije - MAKS: Ekipa 1 - MAKS: Ekipa 2 - MAKS: Sara Kern -
država: Slovenija
dolžina: 15min 26s
izvorni format projekta: S-16mm, 1,77:1, barvni, stereo
jezik: slovenščina
premiera: 15.6.2012
kratki igrani film
študijska produkcija/projekt AGRFT
3. letnik 2011/2012 Feature film implementation – directing

Vsebina:MAKS: Jz grem k babici. Tko sm se odloču in grem. Adijo.
Sara Kern (režiserka)
Sara Kern (scenaristka)
Uroš Hočevar (direktor fotografije)
Zlatjan Čučkov (montažer)
Rok Arsović (igralec, Maks)
Štefanija Drolc (igralka, Babica)
Robert Prebil (igralec, Oče)
Nik Svetek (igralec, Superman)
Valentin Perko (mentor - za kamero)
Janja Korun (mentorica - za kostumografijo)
Stanko Kostanjevec (mentor - za montažo)
Miran Zupanič (mentor - za režijo)
Miroslav Mandić (mentor - za scenaristiko)
Jasna Vastl (mentorica - za scenografijo)
Aldo Kumar (mentor - za zvok in glasbo)
UL AGRFT (produkcija)
Jožica Blatnik (producentka)
Milan Prebil (mojster luči)
Neža Zinajić (scenografinja)
Kristina Pavlović (kostumografinja)
Peter Žerovnik (oblikovalec zvoka)
Maja Prelog (tajnica režije)
Mojca Gorogranc Petrushevska (oblikovalka maske)
Jože Trtnik (snemalec zvoka)
Jan Tršan (statistka, Maškara)
Marko Dolinar (statist, Maškara)
Jaša Kljun (statist, Maškara)
Kristijan Briški (statist, Maškara)
Kaja Lenič (statistka, Maškara)
Juca Bonaca (statistka, Maškara)
Katarina Morano (statistka, Maškara)
Dominik Mencej (statist, Maškara)
Dominik Mencej (grafični oblikovalec - napisov)
Katarina Morano (asistentka režiserke/ja)
Simon Intihar (asistent režiserja)
RTV Slovenija (koprodukcija)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
pogojno prosto 17102 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
izposojeno 17103 (DVD, izposojeno)
izposojeno 17104 (DVD, izposojeno)
prosto 17105 (DVD, dovoljena izposoja)
izposojeno 17106 (DVD, izposojeno)
pogojno prosto 17215 (DVD, izvirnik - ni za izposojo, angleški podnapisi)
izposojeno 17216 (DVD, izposojeno, angleški podnapisi)
prosto 18726 (DVD, dovoljena izposoja)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A5744 - Maks (projektna dokumentacija, čitalniška izposoja)

Nagrade:
La Pedrera Short Film Festival (2013) - Best Fiction Price
La Pedrera Short Film Festival (2013) - Best Direction

Prijave na festivale:
32nd Munich International Festival of Film Schools (2012, zavrnjeno); Clermont-Ferrand Festival 2013 (2013, zavrnjeno); MedFilm Festival 2012 (2012, sprejeto v spremljevalni spored); 26. Filmski festival Herceg Novi (2012, zavrnjeno); 15. Festival slovenskega filma (2012, sprejeto v spremljevalni spored); 2. Višegrajski filmski forum (2012, posebna projekcija); XXXII International VGIK Student Festival (2012, prijavljeno); Filofest 2012 (2012, posebna projekcija); South East European Film Festival (2013, sprejeto v spremljevalni spored); 6th Lichtspielklub British Shorts Film Festival (2013, prijavljeno); Popoli e religioni Film festival (2012, prijavljeno); NexT International Film Festival 2013 (2013, prijavljeno); KINOKI International College Film Festival (2013, sprejeto v tekmovalni program); Short Shorts Film Festival & Asia 2013 (2013, sprejeto v tekmovalni program); MECAL XV International Short Film Festival of Barcelona 2013 (2013, prijavljeno); La Pedrera Short Film Festival (2013, sprejeto v tekmovalni program); International Student Film Festival Sehsüchte 2013 (2013, prijavljeno); Tbilisi International Student Film Festival "AMIRANI" (2013, sprejeto v tekmovalni program); 8. CILECT PRIZE COMPETITION - 2013 (2013, sprejeto v tekmovalni program); Kino Šiška - Filmski koktajl AGRFT (2013, posebna projekcija); Curtocircuito International Short Film Festival 2013 (2013, prijavljeno); Corti da Sogni Antonio Ricci - International Short Film Festival 2013 (2013, prijavljeno); Sapporo International Short Fest 2013 (2013, prijavljeno); Silhouette Film Festival 2013 (2013, prijavljeno); Sedicicorto International Film Festival Forli 2013 (2013, prijavljeno); Festival studentskog filma 2013 (2013, prijavljeno); Uppsala International Short Film Festival 2013 (2013, prijavljeno); Brussels Short Film Festival 2013 (2013, prijavljeno); Sardinia Film Festival 2013, International Short Film Award (2013, sprejeto v tekmovalni program); China International New Media Shorts Festival and KingBonn Award 2013 (2013, prijavljeno); Busan International Short Film Festival 2013 (2013, prijavljeno); Tehran International Short Film Festival 2013 (2013, prijavljeno); Shnit International Shortfilmfestival 2013 (2013, prijavljeno); Tel Aviv International Student Film Festival 2013, CILECT Panorama (2013, posebna projekcija); CinemadaMare Film Festival 2013 - Main Competition (2013, sprejeto v tekmovalni program); St.Petersburg International Student Film Festival BEGINNING 2013 (2013, prijavljeno); Rencontres Henri Langlois Festival 2013 (2013, prijavljeno); Montpellier International Festival of Mediterranean Film 2013 (2013, zavrnjeno); Fresh Wave 2013 - Hong Kong International Short Film Festival (2013, sprejeto v tekmovalni program); Munich International Festival of Film Schools 2013 (2013, zavrnjeno); International Cinematographers' Film Festival "Manaki Brothers" 2013 (2013, posebna projekcija); TRNFEST 2013 - mednarodni poletni festival (2013, posebna projekcija); International Student Film and Video Festival of Beijing Film Academy (ISFVF) 2013 (2013, prijavljeno); Filmski festival Herceg Novi - Montenegro Film Festival 2013 (2013, sprejeto v tekmovalni program); Zlín Film Festival - International Student Film Competition “Zlín dog” (2014, sprejeto v tekmovalni program); IN THE PALACE International Short Film Festival (2014, sprejeto v tekmovalni program); CAT Film Festival (2014, sprejeto v tekmovalni program); FICMEC - Festival International du Court-Métrage des Ecoles de Cinéma (2014, sprejeto v tekmovalni program); AGRFT kratki študentski filmi v KMKC Kompleks (2014, posebna projekcija); Noč kratkih filmov 2014 - Slovenska kinoteka Ljubljana (2014, posebna projekcija); FILMFEST DRESDEN - International Short Film Festival (2014, posebna projekcija);

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2018 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
François-Auguste-René Rodin (12.11.1840-17.11.1917)
Germaine Dulac (17.11.1882-20.7.1942)
Lee Strasberg (17.11.1901-17.2.1982)
Martin Scorsese (17.11.1942-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Ples ljubezni prejel nagrado DSAF
Kratki animirani film Ples ljubezni v režiji in animaciji Lea Černica ...
Potegujte se za GROSSMANNOVO NAGRADO 2018
Razpisan je scenaristični natečaj za GROSSMANNOVO NAGRADO 2017. Na natečaju ...

2,296875