eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Oda petju (2019)
Egon Schiele: Tod und Mädchen (2016)
Loved (1997)
Walk with Love and Death, A (1969)
Malomeščani (2011)

Nove pridobitve
A6380 - Prešernova nagrada UL AGRFT - Akademijska Prešernova nagrada, 2015 (2015, nagrada)
V25818 - Rich and Strange / The Sorcerer's Apprentice (Seas. 7, Epis. 39) (DVD)
V25817 (DVD)
V25816 (DVD)
V25815 (DVD)

Najbolj gledani
Da xiang xi di er zuo (2018)
Bad Timing (1980)
Blade Runner (2007)
Passé, Le (2013)
Racconti di Canterbury, I (1972)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Sodobne plesne tehnike I, II, III (2013)

država: Slovenija
izvorni format projekta: barvni
izpitni nastop
študijska produkcija/projekt AGRFT
2012/2013 Contemporary dance techniques III

Opombe:Nastopajo tudi študenti Akademije za glasbo.
Uršula Teržan (mentorica)
UL AGRFT (produkcija)
Voranc Boh (plesalec - 1. letnik)
Sara Dirnbek (plesalka - 1. letnik)
Blaž Dolenc (plesalec - 1. letnik)
Maša Grošelj (plesalka - 1. letnik)
Žan Koprivnik (plesalec - 1. letnik)
Petja Labović (plesalec - 1. letnik)
Mia Skrbinac (plesalka - 1. letnik)
Zala Ana Štiglic (plesalka - 1. letnik)
Lara Vouk (plesalka - 1. letnik)
Filip Samobor (plesalec - 2. letnik)
Miranda Trnjanin (plesalka - 2. letnik)
Tines Špik (plesalec - 2. letnik)
Gregor Prah (plesalec - 2. letnik)
Žan Perko (plesalec - 2. letnik)
Matic Lukšič (plesalec - 2. letnik)
Klara Kastelec (plesalka - 2. letnik)
Eva Jesenovec (plesalka - 2. letnik)
Anita Gregorec (plesalka - 2. letnik)
Sara Gorše (plesalka - 2. letnik)
Iztok Drabik Jug (plesalec - 2. letnik)
Lucija Tratnik (plesalka - 3. letnik)
Nejc Cijan Garlatti (plesalec - 3. letnik)
Lovro Finžgar (plesalec - 3. letnik)
Lena Hribar (plesalka - 3. letnik)
Patrizia Jurinčič Finžgar (plesalka - 3. letnik)
Nataša Keser (plesalka - 3. letnik)
Anja Novak (plesalka - 3. letnik)
Nik Škrlec (plesalec - 3. letnik)
Urška Taufer (plesalka - 3. letnik)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
pogojno prosto 18230 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
izposojeno 18231 (DVD, izposojeno)
prosto 18232 (DVD, dovoljena izposoja)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2019 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Marjan Kozina (4.6.1907-20.6.1966)
Janez Gregorc (20.6.1934-)
Stephen Frears (20.6.1941-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Risk prejel nagrado v Torontu
Kratki igrani film Risk (rež.Tina Novak) je prejel nagrado Best Performances ...

2,265625