eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Emperor (2012)
Boj bližine (2021)
Limona (2021)
Končna (2021)
Welcome to the Lanes (2020)

Nove pridobitve
A7792 - Weltschmerz (2021, diplomsko delo - 1. stopnja - B)
A7791 - Zgodba o bakrenem kralju - digitalna kopija (2021, diplomsko delo - 1. stopnja - B)
A7790 - Zgodba o bakrenem kralju (2021, diplomsko delo - 1. stopnja - B)
V27037 - Cilect 2021, disc 5 - Documentary (DVD)
A3613 - Daniil Harms (2002, magistrsko delo)

Najbolj gledani
Ples v dežju (1961)
10 (2002)
Europa, Europa (1990)
Mossafer (1974)
Tristana (1970)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Guba (2010)

država: Slovenija
dolžina: 3min 22s
izvorni format projekta: DVcam, 1,77:1, barvni, mono
jezik: slovenščina
kratki igrani film
študijska produkcija/projekt AGRFT
1. letnik 2009/2010 FR I.

Sara Kern (režiserka)
Sara Kern (scenaristka)
Blaž Potokar (direktor fotografije)
Svetlana Dramlić (montažerka)
Nana Potokar (igralka)
Tinkara Kern (igralka)
Valentin Perko (mentor - za kamero)
Olga Toni (mentorica - za montažo)
Martin Srebotnjak (mentor - za režijo)
UL AGRFT (produkcija)
Jožica Blatnik (producentka)
Peter Kačirek (snemalec zvoka)
Blaž Potokar (oblikovalec luči)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
pogojno prosto 19123 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
prosto 19124 (DVD, dovoljena izposoja)
prosto 19125 (DVD, dovoljena izposoja)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2021 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
France Jamnik (16.9.1921-22.8.1992)
Lauren Bacall (16.9.1924-12.8.2014)
Judita Hahn-Kreft (16.9.1926-25.11.2020)
Peter Falk (16.9.1927-23.6.2011)
Edward Albee (12.3.1928-16.9.2016)
Joseph Chaikin (16.9.1935-24.6.2003)
Mickey Rourke (16.9.1952-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Gmajna prejela nagrado Franceta Štiglica
Društvo slovenskih režiserjev je Sebastianu Koreniču Tratniku podelilo ...
Maks nagrajen v Sarajevu in Slovenj Gradcu
Kratki igrani film Maks je na 13. Omladinskem filmskem festivalu prejel ...

2,671875