eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Plesni komadi PoletnePlesneŠole - Pure Cunningham III (2020)
Plesni komadi PoletnePlesneŠole - Pure Cunningham II (2020)
Trg revolucije, 2016- (2017)
Becoming Animal (2018)
Perfetti sconosciuti (2017)

Nove pridobitve
A1933 - Kratki igrani film v tretjem letniku (1981, projektna dokumentacija)
A2560 - Marino (1981, projektna dokumentacija)
V27139 ()
A7923 - Hočem osvojiti svet 2.1 - Igralka na prepihu kultur - digitalna kopija (2021, programski list)
A7922 - Hočem osvojiti svet 2.1 - Igralka na prepihu kultur (2021, programski list)

Najbolj gledani
Victoria (2015)
Scarface (1983)
Dilda (2019)
Blade Runner (2007)
Locke (2013)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Izpitni nastop iz dramske ige III (1984)

Antonij in Kleopatra - izpitni nastop iz dramske igre III Antonij in Kleopatra - izpitni nastop iz dramske igre III Antonij in Kleopatra - izpitni nastop iz dramske igre III Othello - izpitni nastop iz dramske igre III Othello - izpitni nastop iz dramske igre III Othello - izpitni nastop iz dramske igre III Rihard III. - izpitni nastop iz dramske igre III Rihard III. - izpitni nastop iz dramske igre III Rihard III. - izpitni nastop iz dramske igre III Rihard III. - izpitni nastop iz dramske igre III Rihard III. - izpitni nastop iz dramske igre III Romeo in Julija - izpitni nastop iz dramske igre III Romeo in Julija - izpitni nastop iz dramske igre III Romeo in Julija - izpitni nastop iz dramske igre III Romeo in Julija - izpitni nastop iz dramske igre III Romeo in Julija - izpitni nastop iz dramske igre III Ukročena trmoglavka - izpitni nastop iz dramske igre III Ukročena trmoglavka - izpitni nastop iz dramske igre III Ukročena trmoglavka - izpitni nastop iz dramske igre III Ukročena trmoglavka - izpitni nastop iz dramske igre III
izvorni format projekta: črno-beli
jezik: slovenščina
premiera: 1.6.1984
gledališka uprizoritev
študijska produkcija/projekt AGRFT
3. letnik 1983/1984
Vsebina:1. W. Shakespeare: Richard III. (I/2, II/2). 2. W. Shakespeare: Othello (II/2,3). 3. W. Shakespeare: Romeo in Julija (I/1,4,5, II/4). 4. W. Shakespeare: Antonij in Kleopatra (I/1-3, II/5). 5. W. Shakespeare: Ukročena trmoglavka (I/2, II/1).
Opombe:Izpitni nastop iz dramske igre III pod vodstvom red. prof. Franceta Jamnika in asist. Toneta Peršaka.
Marko Boben (igralec, Jago - Antonij in Kleopatra)
Marko Boben (igralec, Sel - Antonij in Kleopatra)
Dejana Demšar (igralka, Karmijana - Antonij in Kleopatra)
Uroš Maček (igralec, Cassio - Othello)
Dejana Demšar (igralka, Desdemona - Othello)
Milan Štefe (igralec, Othello - Othello)
Marko Boben (igralec, Jago - Othello)
Branko Šturbej (igralec, Gloster - Rihard III.)
Marko Boben (igralec, Gloster - Rihard III.)
Bernarda Oman (igralec, Ana - Rihard III.)
Dejana Demšar (igralka, Vojvodinja - Rihard III.)
Marko Boben (igralec, Dorset - Rihard III.)
Marko Boben (igralec, Jago - Rihard III.)
Roman Končar (igralec, Stražar - Rihard III.)
Iztok Mlakar (igralec, Stražar - Rihard III.)
Milan Štefe (igralec, Romeo - Romeo in Julija)
Iztok Mlakar (igralec, Benvolio - Romeo in Julija)
Roman Končar (igralec, Mercutio - Romeo in Julija)
Violeta Tomič (igralec, Julija - Romeo in Julija)
Marko Boben (igralec, Jago - Romeo in Julija)
Branko Šturbej (igralec, Petruccio - Ukročena trmoglavka)
Marko Boben (igralec, Grumio - Ukročena trmoglavka)
Uroš Maček (igralec, Hortensio - Ukročena trmoglavka)
Bernarda Oman (igralec, Katarina - Ukročena trmoglavka)
Marko Boben (igralec, Jago - Ukročena trmoglavka)
Iztok Mlakar (igralec, Vincentio - Ukročena trmoglavka)
Milan Štefe (igralec, Lucentio - Ukročena trmoglavka)
Violeta Tomič (igralec, Vdova - Ukročena trmoglavka)
Dejana Demšar (igralka, Bianka - Ukročena trmoglavka)
Violeta Tomič (igralec, Kleopatra - Antonij in Kleopatra)
Roman Končar (igralec, Antonij - Antonij in Kleopatra)
France Jamnik (mentor)
Tone Peršak (mentor)
William Shakespeare (dramatik)
UL AGRFT (produkcija)
Janko Moder (prevajalec - Antonij in Kleopatra)
Oton Župančič (prevajalec - Othello; Romeo in Julija; Ukročena trmoglavka)
Matej Bor (prevajalec - Rihard III.)
Uroš Maček (plesalec - Romeo in Julija)
Bernarda Oman (plesalec - Romeo in Julija)
Branko Šturbej (plesalec - Romeo in Julija)
Dejana Demšar (plesalka - Romeo in Julija)
Iztok Mlakar (glasbenik - Romeo in Julija)
Roman Končar (glasbenik - Romeo in Julija)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A154 - Izpitni nastop iz dramske igre III (fotografija (negativ) ČB, izvirnik - ni za izposojo)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2021 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Georges Méliès (8.12.1861-21.1.1938)
Georges Feydeau (8.12.1862-5.6.1921)
Stevo Žigon (8.12.1926-28.12.2005)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

2,78125