eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Oda petju (2019)
Egon Schiele: Tod und Mädchen (2016)
Loved (1997)
Walk with Love and Death, A (1969)
Malomeščani (2011)

Nove pridobitve
A6380 - Prešernova nagrada UL AGRFT - Akademijska Prešernova nagrada, 2015 (2015, nagrada)
V25818 - Rich and Strange / The Sorcerer's Apprentice (Seas. 7, Epis. 39) (DVD)
V25817 (DVD)
V25816 (DVD)
V25815 (DVD)

Najbolj gledani
Da xiang xi di er zuo (2018)
Bad Timing (1980)
Passé, Le (2013)
Racconti di Canterbury, I (1972)
Khrustalyov, mashinu! (1998)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Na novo (2015)

Anew
Na novo: Daša - Na novo: Daša in Petra - Na novo: Daša kolesar - Na novo: Daša objema obleke - Na novo: Daša pri rožah - Na novo: Scenska fotografija - Novi novi filmi 2016 - Scenarij za kratki igrani film Na novo - Snemalna knjiga za kratki igrani film Na novo -
država: Slovenija
dolžina: 19min 4s
izvorni format projekta: HD, 1,77:1, barvni, stereo
jezik: slovenščina
kratki igrani film
študijska produkcija/projekt AGRFT
3. letnik 2014/2015 Feature film implementation

Vsebina:Daša in Petra se vsaka na svoj način spopadata s hudo izgubo. Vsaka žaluje na svoj način in nikakor ne najdeta skupnega jezika.
Opombe:Zvok je bil obdelan v 100, d.o.o.
Ema Muc (režiserka)
Pia Vatovec (scenaristka)
Ema Muc (scenaristka)
Sašo Štih (direktor fotografije)
Jaka Krivec (montažer)
Draga Potočnjak (igralka)
Gregor Gruden (igralec)
Ana Urbanc (igralka, Petra)
Saša Tabaković (igralec)
Živa Selan (igralka, Daša)
Stanko Kostanjevec (mentor - za montažo)
Sašo Sedlaček (mentorica - za oblikovanje napisov)
Robert Černelč (mentor - za oblikovanje napisov)
Miran Zupanič (mentor - za režijo)
Miroslav Mandić (mentor - za scenaristiko)
UL AGRFT (produkcija)
Nina Robnik (producentka - Oddelka FTV)
Milan Prebil (mojster luči)
Neža Zinajić (scenografinja)
Ina Ferlan (kostumografinja)
Polona Mertelj (lektorica)
Nejc Zamernik (sodelujoči - gimbal operater)
Tina Šolar (sodelujoča - trenerka psa)
Polona Bonač (sodelujoča - trenerka psa)
Jure Strajnar (oblikovalec zvoka)
Aron Horvath Botka (fotograf)
Matic Drakulić (tajnik režije)
Lija Ivančič (oblikovalka maske)
Peter Žerovnik (snemalec zvoka)
Sašo Štih (snemalec)
Damjan Krebl (rekviziter)
Anže Rozman (avtor glasbe)
Lidija Tušek (statistka)
Jerca Oblak (grafična oblikovalka - napisov)
Alex Tomc (grafični oblikovalec - napisov)
Luka Zabret (grafični oblikovalec - napisov)
Vid Hajnšek (asistent režiserja)
Pia Vatovec (asistentka režiserke/ja)
Boštjan Ložar (asistent producenta)
Jurij Lukashevich (tehnični sodelavec)
Lili Bibič (tehnična sodelavka)
Marko Mladenovič (asistent snemalca)
Jan Misir (asistent snemalca)
Uroš Muc (asistent mojstra luči)
Igor Mašera (koordinator - RTV Slovenija)
RTV Slovenija (koprodukcija)
Teleking (koprodukcija)
Marjan Jelnikar (vodja tehnike)
Jaka Skočir (mikroman)
Sara Gjergek (skrbnica - materiala)
Teleking (barvna korekcija)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
pogojno prosto 21230 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
izposojeno 21231 (DVD, izposojeno)
prosto 21232 (DVD, dovoljena izposoja)
prosto 21516 (DVD, dovoljena izposoja)
prosto 21704 (DVD, dovoljena izposoja)

Enote v arhivu FTV:
FTV1860 (HDCAM, izvirnik - ni za izposojo, PROSTO)
FTV1861 (HDCAM, izvirnik - ni za izposojo, jezik podnapisov: angleščina, PROSTO)
FTV1862 (DVCam, izvirnik - ni za izposojo, PROSTO)
FTV1863 (DVCam, izvirnik - ni za izposojo, jezik podnapisov: angleščina, PROSTO)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A6349 - Na novo (projektna dokumentacija, čitalniška izposoja)
A6842 - Novi novi filmi (plakat, izvirnik - ni za izposojo)

Prijave na festivale:
ROMA CINEMA DOC - November 2015 Selection (2015, sprejeto v tekmovalni program); Skomrahi 2015 (2015, posebna projekcija); Teden Univerze v Ljubljani - UL AGRFT (2015, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov Akademije za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani v Art kino mreži Slovenije - Kino Šiška (2016, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov Akademije za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani v Art kino mreži Slovenije - Kino Rogaška (2016, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov Akademije za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani v Art kino mreži Slovenije - Kosovelov dom (2016, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov Akademije za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani v Art kino mreži Slovenije - Kino Sora (2016, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov Akademije za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani v Art kino mreži Slovenije - Kulturni dom Krško (2016, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov Akademije za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani v Art kino mreži Slovenije - Art kino Odeon (2016, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov Akademije za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani v Art kino mreži Slovenije - Delavski dom Trbovlje (2016, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov Akademije za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani v Art kino mreži Slovenije - KD Slovenj Gradec (2016, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov Akademije za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani v Art kino mreži Slovenije - ZIK Črnomelj (2016, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov Akademije za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani v Art kino mreži Slovenije - Kino Vrhnika (2016, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov Akademije za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani v Art kino mreži Slovenije - Mestni kino Domžale (2016, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov Akademije za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani v Art kino mreži Slovenije - Kino Velenje (2016, posebna projekcija); 18. Festival slovenskega filma (2015, sprejeto v tekmovalni program); 57th International Short Film Festival BRNO 16 (2016, sprejeto v tekmovalni program); Mednarodni filmski festival za otroke in mlade FILM NA OKO (2016, sprejeto v tekmovalni program); Filmski festival Herceg Novi – Montenegro Film Festival (2016, sprejeto v tekmovalni program); Društvo SubArt, Trainstation Squat - Kinofobija: Kratke TV drame in igrani filmi AGRFT (2016, posebna projekcija); Brač Film Festival (2016, prijavljeno); 63. Pulski filmski festival (2016, sprejeto v tekmovalni program); Goldensun Short Film Festival (2016, sprejeto v tekmovalni program); Meliorist Film Festival (2016, sprejeto v tekmovalni program); Movie nights v KMKC Kompleksu - 1. sklop AGRFT filmov (2017, posebna projekcija); Ziferblat - AGRFT filmski večeri (15. 1. 2017) (2017, posebna projekcija);

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2019 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Peter Lorre (26.6.1904-23.3.1964)
Karpo Aćimović Godina (26.6.1943-)
Božo Šprajc (19.12.1947-26.6.1998)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Risk prejel nagrado v Torontu
Kratki igrani film Risk (rež.Tina Novak) je prejel nagrado Best Performances ...

2,359375