eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
View From Space, The: A Message of Peace (2006)
Ljudožerci (2020)
Roberto Zucco (2020)
Pesjedivščina: Moja pasja dogodivščina (2020)
Hong gao liang (1987)

Nove pridobitve
V26263 (DVD)
V26262 (DVD)
V26260 (DVD)
V26261 (DVD)
V26259 (DVD)

Najbolj gledani
Dersu Uzala (1975)
Dr. No (1962)
Laviamoci il cervello - RoGoPaG (1963)
Parsifal (1982)
Posledice (2018)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Mini opere (2016)

Partnerski projekt AG, AGRFT, ALUO in SNG Oprea/Balet
Koncertni list  -
država: Slovenija
izvorni format projekta: črno-beli
jezik: slovenščina
premiera: 12.1.2016
opera
študijska produkcija/projekt AGRFT

stvarna gesla: opera kreativni proces kreativno pisanje Akademija za gledališče, radio, film in televizijo spektakel
Vsebina:Prvič uprizorjena dela:Padli-Fallen(S. Jesenik),Beli dež(S. Rakef),Čas(I. Strehar),Nesrečni ljubimec(S. Pinter),V imenu ljubezni(S. Rakef), Le Ptit Café(J. Barbo)
Opombe:Operni večer združuje študente/skladatelje AG, libretiste AGRFT;predstavitev 15-min. opernih del;za celostno grafično podobo poskrbeli študentje ALUO;MINI OPERE(Mladost,Izvirnost,Navdih,Iskrenost)
Saška Rakef (režiserka - Beli dež,V imenu ljubezni,Le Ptit Café)
Saška Rakef (režiserka - celote)
Simona Pinter (režiserka - Nesrečni ljubimec)
Sandi Jesenik (režiser - Padli - Fallen)
Marinka Štern (igralka)
Sandi Pavlin (igralec)
Pija Brodnjik (mentorica)
Alenka Dernač Bunta (mentorica)
Simon Dvoršak (mentor)
Barbara Jernejčič-Furst (mentorica)
Uroš Rojko (mentor)
Peter Koštrun (mentor)
Edita Garčević Koželj (mentorica)
Pavel Mihelčič (mentor)
Marko Mihevc (mentor)
Matjaž Robavs (mentor)
Matjaž Drevenšek (mentor - Produkcija UL AG)
Žanina Mirčevska (mentorica - Produkcija UL AGRFT)
Dušan Bavdek (mentor - skdatelja: Kocen, Firšt)
Gašper Salobir (dirigent - Le petit café)
Simon Dvoršak (dirigent - Nesrečni ljubimec, V imenu ljubezni)
Dominik Steklasa (dirigent - Padli - Fallen, Beli dež)
Alenja Pivko Kneževič (skladateljica - Beli dež)
Simon Penšek (skladatelj - Čas)
Teja Merhar (skladateljica - Le petit café)
Leon Kocen (skladatelj - Nesrečni ljubimec)
Dominik Steklasa (skladatelj - Padli - Fallen)
Leon Firšt (skladatelj - V imenu ljubezni)
Jana Menger (koreografinja - Beli dež,Le Ptit Café)
Nataša Berce (koreografinja - Padli - Fallen)
Irena Pivka (scenografinja)
Teja Drobnjak (plesalka - Padli - Fallen)
Matija Udovič (plesalec - Padli - Fallen)
Matevž Jerman (avtor - videa(Čas))
Iza Strehar (avtorica - videa(Čas))
Ana Čigon (avtorica - videa(Padli,Beli dež))
UL AGRFT (koproducent)
Akademija za glasbo (koproducent)
SNG Opera in balet Ljubljana (koproducentka)
UL ALUO (koproducent)
Nejc Grm (glasbenik - akordeon(Beli dež,Padli))
Janez Pincolič (glasbenik - fagot(V imenu ljubezni,Padli))
Janja Turk (glasbenica - flavta(Nesrečni ljubimec))
Anja Rubil (glasbenica - flavta(V imenu ljubezni,Padli))
Lara Hrastnik (glasbenica - harfa(Beli dež,V imenu ljubezni))
Julija Vrabec (glasbenica - klarinet(Padli,V imenu ljubezni))
Andria Mirkovič (glasbenik - klarinet(V imenu ljubezni, Le Petit Café)))
Teja Ulaga (glasbenica - klavir/celesta)
Gašper Livk (glasbenik - Kontrabas (Padli, Nesrečni ljub.,Le ptit cafe))
Janez Krevel (glasbenik - kontrabas (Padli,Vimenu ljubezni,Padli, Beli dež))
Monika Babič (glasbenica - oboa(Vimenu ljubezni,Padli))
Tin Cugelj (glasbenik - pozavna(V imenu ljubezni,Padli))
Blaž Ogrič (glasbenik - rog)
Petar Kšenek (glasbenik - rog)
Domen Koren (glasbenik - saksofon(Nesrečni ljubimec))
Ita Nagode (glasbenica - saksofon(Nesrečni ljubimec))
Tilen Lebar (glasbenik - saksofon(Nesrečni ljubimec))
Vito Opeka (glasbenik - tolkala)
Ernest Kramar (glasbenik - tolkala)
Filip Okrožnik (glasbenik - tolkala)
Jernej Gantar (glasbenik - trobenta(V imenu ljubezni,Padli))
Hana Lavrinc (glasbenica - viola)
Neža Sečnik (glasbenica - viola)
Margarita Ulokina (glasbenica - violina)
Tim Demšar Skalar (glasbenik - violina)
Daria Radics Žilnik (glasbenica - violina)
Sandy Baitkova (glasbenica - violina)
Jerneja Vidmar (glasbenica - violina)
Kristina Fale (glasbenica - violina)
Tadeja Žele (glasbenica - violina)
Mojca Jerman (glasbenica - violina - koncertna mojstrica)
Katarina Kozjek (glasbenica - Violončelo)
Neža Oblak (oblikovalka - fotografija)
Luka Prijatelj (oblikovalec - fotografija)
Martina Hrastnik (oblikovalka - fotografija)
Jure Goršič (oblikovalec - fotografija)
Maksima Čas (oblikovalka - fotografija)
Ivana Turk (oblikovalka - fotografija)
Andrej Petrovčič (oblikovalec svetlobe)
Saška Rakef (libretistka - Beli dež, V imenu ljubezni)
Iza Strehar (libretistka - Čas)
Jakob Barbo (libretist - Le petit café)
Simona Pinter (libretistka - Nesrečni ljubimec)
Sandi Jesenik (libretist - Padli - Fallen)
Anton Habjan (solist - bariton)
Matija Bizjan (solist - bas)
Sabina Gruden (solistka - mezzosopran)
Ana Pavlov (solistka - mezzosopran)
Klementina Savnik (solistka - mezzosopran)
Eva Pavli (solistka - sopran)
Nataša Trček (solistka - sopran)
Maria Pönicke (solistka - sopran)
Tina Debevec (solistka - sopran)
Domen Anžlovar (solist - tenor)
Martin Logar (solist - tenor)
Rok Koritnik (solist - tenor)
Bernarda Bačan (zboristka)
Neja Berlič (zboristka)
Tamara Klavžar (zboristka)
Hana Marš (zboristka)
Monika Ogrizek (zboristka)
Marija Peganc (zboristka)
Iva Peračković (zboristka)
Gaja Sorč (zboristka)
Marjeta Trček (zboristka)
Nenad Jovanov (zborist)
Marko Erzar (zborist)
Gregor Ravnik (zborist)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
pogojno prosto 21683 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
prosto 21684 (DVD, dovoljena izposoja)
pogojno prosto 21685 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
prosto 21686 (DVD, dovoljena izposoja)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A6696 - Mini opere (gledališki list, čitalniška izposoja)
A6820 - Opera Exam Festival, 2017 (katalog, čitalniška izposoja)

Prijave na festivale:
Opera Exam Festival (2017, udeležba);

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2020 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Ernst Lubitsch (28.1.1892-30.11.1947)
Astrid Lindgren (14.11.1907-28.1.2002)
František Vláčil (19.2.1924-28.1.1999)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

2,375