eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Tih vdih (2018)
Vrh ledene gore (2017)
Vojna in mir (2017)
Dilda (2019)
Pepelni drobci (2020)

Nove pridobitve
A7592 - Pepelni drobci (2020, projektna dokumentacija)
A7591 - Prelom (2020, projektna dokumentacija)
A7590 - (Ne)vidni (2020, projektna dokumentacija)
V26721 (DVD)
V26654 (DVD)

Najbolj gledani
Sátántangó (1994)
Idi i smotri (1986)
Stalker (1979)
All or Nothing (2002)
Ta'm e guilass (1997)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Ljudožerci (1995)

Ljudožerci - Ljudožerci - Ljudožerci - Ljudožerci - Ljudožerci - Ljudožerci - Ljudožerci - Ljudožerci - Ljudožerci - Ljudožerci - Ljudožerci - Ljudožerci - Ljudožerci  - Ljudožerci - skupinska - Ljudožerci - skupinska -
država: Slovenija
izvorni format projekta: barvni
jezik: slovenščina
premiera: 9.6.1995
gledališka uprizoritev
študijska produkcija/projekt AGRFT
4. letnik 1994/1995 DIUB + GLR IV.

Opombe:Uprizoritev slušateljev Dušana Mlakarja in Kristijana Mucka. Atelje Vibe filma, Ljubljana.
Aleš Novak (režiser - slušatelj 6. semestra GLR)
Uroš Potočnik (igralec, Smrt)
Aljoša Ternovšek (igralec, Prior)
Jernej Kuntner (igralec, Komtur)
Gašper Tič (igralec, Peter Pajot)
Lotos Vincenc Šparovec (igralec, Florijan Falac)
Alenka Tetičkovič (igralka, Matilda)
Mirjana Šajinović (igralka, Marta)
Barbara Cerar (igralka, Marija)
Iuna Ornik (igralka, Majdalenka)
Jernej Kuntner (igralec, Srčev fant)
Uroš Potočnik (igralec, Pik as)
Metka Trdin (igralka, Križeva dama)
Vojko Belšak (igralec, Major)
Jure Ivanušič (igralec, Tenente)
Andrej Inkret (mentor - dramaturgija)
Kristijan Muck (mentor - dramska igra)
Dušan Mlakar (mentor - gledališka režija)
Alenka Bartl (mentorica - kostumografija)
Meta Hočevar (mentorica - scenografija)
Gregor Strniša (dramatik)
UL AGRFT (produkcija)
Barbara Skubic (dramaturginja)
Tina Kosi (dramaturginja - slušateljica 4. semestra DRMT)
Josip Konstantinović (scenograf)
Stanislava Vauda (kostumografinja)
Jože Faganel (lektor)
Drago Ivanuša (avtor glasbe)
Miro Janežič (oblikovalec luči)
Srečo Bajda (tonski mojster)
Janez Robar (tehnični koordinator)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
izposojeno 1948 (VHS, izposojeno)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A3198 - Ljudožerci (diplomska naloga, čitalniška izposoja)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2020 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Carlo Collodi (24.11.1826-26.10.1890)
Don Siegel (26.10.1912-20.4.1991)
Aleksander Valič (10.2.1919-26.10.2015)
Jaromil Jireš (10.12.1935-26.10.2001)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Potegujte se za Grossmannovo nagrado in Grossmannovo priznanje 2020!
zpisan je scenaristični natečaj za GROSSMANNOVO NAGRADO 2020. Na natečaju ...
Tudi jaz vidim prejel tri nagrade
Kratki dokumentarni film Tudi jaz vidim je bil ponovno okronan, tokrat ...

4,109375