eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Apa (1966)
Independencia (2009)
Philip and His Seven Wives (2005)
Someday My Prince Will Come (2005)
Vynález zkázy (1958)

Nove pridobitve
A7256 - Slovensko mladinsko gledališče - plakat (2018, plakat)
A7255 - Zlatolaske 2019 - plakat (2019, plakat)
V25597 - Vol. 2, Disc 2 (Blu-ray)
V25598 - Vol. 2, Disc 3 (Blu-ray)
V25599 - Vol. 2, Disc 4 (Blu-ray)

Najbolj gledani
Čelovek s kino-aparatam (1929)
Gone With the Wind (1939)
Pointe courte, La (1955)
To Have and Have Not (1944)
Bronenosec Potjomkin (1925)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Slastni gnus (2016)

Delicious Disgust, The
Slastni gnus: Degustacija - Slastni gnus: Distrakcija - Slastni gnus: Pogled - Slastni gnus: Šefica - Slastni gnus: Vzorec - Slastni gnus: Mlakarna - Slastni gnus: Režiser Miha Možina - Slastni gnus: Šefica - Novi novi filmi 2017 - Scenarij za kratki igrani film Slastni gnus - Snemalna knjiga za kratki igrani film Slastni gnus -
država: Slovenija
dolžina: 18min 17s
izvorni format projekta: DCP (2K), 1,77:1, barvni, Dolby Digital
jezik: slovenščina
kratki igrani film
študijska produkcija/projekt AGRFT
3. letnik 2015/2016 Feature film implementation

Vsebina:Mlada mikrobiologinja Petra je pripravljena dati vse od sebe, da bi ustvarila resnično senzacionalen produkt. Mmmm, kako je kremast in zdrav...
Opombe:Zvok je bil obdelan v 100 d.o.o.
Miha Možina (režiser)
Miha Možina (scenarist)
Varja Hrvatin (scenaristka)
Jan Perovšek (direktor fotografije)
Olga Michalik (montažerka)
Miranda Trnjanin (igralka, Petra R.)
Petra Govc (igralka, Karmen)
Stane Tomazin (igralec, Lev)
Matjaž Peklaj (igralec, Jonatan S. - Uslužbenec mlekarne Mlakar)
Vojko Pavlica (igralec, Bojan G. - Uslužbenec mlekarne Mlakar)
Barbara Pia Jenič (igralka, Lucija F. - Uslužbenec mlekarne Mlakar)
Darko Štante (igralec, Denis P. - Uslužbenec mlekarne Mlakar)
Tines Špik (igralec, Uslužbenec mlekarne Mlakar)
Boris Ostan (igralec, Francoz)
Iztok Drabik Jug (igralec, Francoz)
Bojan Vister (igralec, Francoz)
Martina Zaletel (igralka, Babica Mlakar - Reklamna družina)
Ana Hren (igralka, Vnučka - Reklamna družina)
Eva Matjaž (igralka, Mama - Reklamna družina)
Nejc Matjaž (igralec, Oča - Reklamna družina)
Simon Tanšek (mentor - za kamero)
Janja Korun (mentorica - za kostumografijo)
Stanko Kostanjevec (mentor - za montažo)
Marko Naberšnik (mentor - za produkcijo)
Miran Zupanič (mentor - za režijo)
Miroslav Mandić (mentor - za scenaristiko)
Aldo Kumar (mentor - za zvok)
Aleš Gibičar (animator)
UL AGRFT (produkcija)
Nina Robnik (producentka)
Srečo Smerdelj (mojster luči)
Iris Čeh (scenografinja)
Špela Kropušek (scenografinja)
Tina Bonča (kostumografinja)
Polona Mertelj (lektorica)
Kristina Vrčon (prevajalka - podnapisov)
Simon Penšek (sodelujoči - zvočni opremljevalec)
Samo Jurca (oblikovalec zvoka)
Špela Bajc (tajnica režije)
Ana Jerič (oblikovalka maske)
Peter Žerovnik (snemalec zvoka)
Peter Frankl (pripovedovalec)
Jan Perovšek (snemalec)
Domen Martinčič (snemalec - posnetkov morskega leva)
Jerca Jerič (direktorica filma)
Tina Kolenik (asistentka mentorja - za kostumografijo)
Domen Martinčič (asistent režiserja)
Nina Čehovin (asistentka kostumografa/ke)
Andraž Jerič (asistent mojstra luči)
Jan Perovšek (kolorist)
RTV Slovenija (koprodukcija)
Andrej Avanzo (oblikovalec - napisov)
Žan Flaker - Berce (oblikovalec - začetnih napisov)
Marjan Jelnikar (vodja tehnike)
Simon Penšek (skladatelj filmske glasbe)
Andrea Pavlin Stošić (asistentka oblikovalca maske)
Olga Michalik (svetovalka - scenarista)
Klemen Golobič (arhivar - materiala)
Aleš Gibičar (oblikovalec vizualnih učinkov)
Zoran Grabarac (mikroman)
Igor Iskra (izvajalec - sinhronih šumov)
Damjan Krebl (asistent scenografa)
Sandi Peterca (asistent scenografa)
Jerko Gluščević (asistent scenografa)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A6496 - Slastni gnus (projektna dokumentacija, čitalniška izposoja)
A6528 - Produkcija filma Slastni gnus od razvoja scenarija do načrtovanja distribucije (magistrska naloga, čitalniška izposoja)

Prijave na festivale:
19. Festival slovenskega filma (2016, sprejeto v tekmovalni program); FEKK - festival kratkega filma v Ljubljani (2016, sprejeto v tekmovalni program); International Student Film Festival PeterKiT (2016, zavrnjeno); Teden Univerze v Ljubljani - Projekcija kratkih igranih in dokumentarnih filmov študentov UL AGRFT (2016, posebna projekcija); Ziferblat - AGRFT filmski večeri (6. 11. 2016) (2016, posebna projekcija); Skomrahi 2016 (2016, posebna projekcija); Diplomski filmi AGRFT - Kino gledališče Bežigrad (2016, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kino Rogaška (2017, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - KD Slovenj Gradec (2017, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Delavski dom Trbovlje (2017, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kino Sora (2017, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kulturni dom Krško (2017, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Društvo za razvoj filmske kulture Maribor (2017, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kinogledališče Tolmin (2017, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kino Velenje (2017, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Art kino Odeon (2017, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kosovelov dom Sežana (2017, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Filmsko gledališče Idrija (2017, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Zavod Ivana Cankarja za kulturo, šport in turizem Vrhnika (2017, posebna projekcija); NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Mestni kino Ptuj (2017, posebna projekcija); 23. Sarajevo Film Festival (2017, zavrnjeno); 64. Pula Film Festival (2017, zavrnjeno); Nagrada Združenja filmskih snemalcev Slovenije - IRIS 2016 (2017, zavrnjeno); Movie nights v KMKC Kompleksu - 2. sklop AGRFT filmov (2017, posebna projekcija); Luksuz festival poceni filma (2016, sprejeto v tekmovalni program); 52. Borštnikovo srečanje (2017, posebna projekcija); Visegrad Film Forum (VFF) (2018, posebna projekcija);

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2019 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Max Ophüls (6.5.1902-25.3.1957)
David Lean (25.3.1908-16.4.1991)
Filip Kumbatovič Kalan (25.3.1910-8.8.1989)
Roland Barthes (12.11.1915-25.3.1980)
Alberto Sordi (15.6.1920-25.3.2003)
Simone Signoret (25.3.1921-30.9.1985)
Zvest Apollonio (15.5.1935-25.3.2009)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

2,187012