Uradne ure arhiva in videoteke CTF:ponedeljek, torek, sreda | 10:30-13:30 | četrtek | zaprto | petek | 10:30-13:00 |
Okrogla miza Gledališče prihodnosti - prihodnost gledališča? (2024)
Utva (2024)
Normalni ljudje (2024)
Rock'n'roll afera (1999)
EPP (1999)
A8656 - Akademijski list UL AGRFT 2023/2024, letnik XI, št. I - digit. kop. (2024, gledališki list)
A8675 - Akademijski list UL AGRFT 2023/2024, letnik XI, št. I (2024, gledališki list)
V3985 (VHS)
A8655 - Režijska poetika Dušana Jovanovića in Ljubiše Ristića na primeru predstav (2022, seminarska naloga)
A8654 - Magijsko gledališče Rudija Šeliga (2023, seminarska naloga)
Tree of Life, The (2011)
Sunset Blvd. (1950)
Close Encounters Of the Third Kind (1977)
Grand Budapest Hotel, The (2014)
Godfather Part III, The (1990)
| |
Oropana duša (2016)
Robbed Soul
država: Slovenija dolžina: 28min 17s izvorni format projekta: DCP (2K), 1,77:1, barvni, Dolby Digital jezik: slovenščina kratki igrani film študijska produkcija/projekt AGRFT 3. letnik 2015/2016 Feature film implementation
Vsebina: | Max je osamljen ropar, ki spozna žrtev svoje kraje, Miča, kateremu je ukradel kolo. |
Opombe: | Zvok je bil obdelan v 100 d.o.o. |
August Adrian Braatz (režiser)
|
August Adrian Braatz (scenarist)
|
Lev Mastnak Trobentar (scenarist)
|
Klemen Kraševec (direktor fotografije)
|
Špela Bajc (montažerka)
|
Petja Labović (igralec, Maks)
|
Žan Perko (igralec, Mič)
|
Mario Dragojević (igralec, Jackie)
|
Urban Kuntarič (igralec, Liam)
|
Ivo Ban (igralec, Profesor)
|
Tamara Avguštin (igralka, Ina)
|
Barbara Žefran (igralka, Mama)
|
Matija Rozman (igralec, Oče)
|
Tomaž Golob (igralec, Klošar)
|
Ana Laura Richter (igralka, Privlačna ženska)
|
Tomaž Regally (igralec, Gospod)
|
Lara Vouk (igralka - nadsinhronizacija množice)
|
Valentin Perko (mentor - za kamero)
|
Janja Korun (mentorica - za kostumografijo)
|
Stanko Kostanjevec (mentor - za montažo)
|
Marko Naberšnik (mentor - za produkcijo)
|
Miran Zupanič (mentor - za režijo)
|
Miroslav Mandić (mentor - za scenaristiko)
|
Aldo Kumar (mentor - za zvok)
|
UL AGRFT (produkcija)
|
Nina Robnik (producentka)
|
Srečo Smerdelj (mojster luči)
|
Peter Perunović (scenograf)
|
Andrej Vrhovnik (kostumograf)
|
Polona Mertelj (lektorica)
|
August Adrian Braatz (prevajalec - podnapisov)
|
Peter Žerovnik (oblikovalec zvoka)
|
Klemen Golobič (tajnik režije)
|
Ana Lazovski (oblikovalka maske)
|
Željko Nedovič (snemalec zvoka)
|
Rok Kajzer Nagode (snemalec)
|
Tomaž Jerebic (snemalec - Cameracar operater)
|
Goran Popovič (snemalec - Cameracar operater)
|
Boštjan Ložar (direktor filma)
|
Tina Kolenik (asistentka mentorja - za kostumografijo)
|
Domen Dimovski (grafični oblikovalec - napisov)
|
Miha Likar (asistent režiserja)
|
Boris Škrabl (asistent producenta)
|
Andraž Jerič (asistent mojstra luči)
|
Teo Rižnar (kolorist)
|
Klemen Kraševec (kolorist)
|
RTV Slovenija (koprodukcija)
|
Matjaž T. Koželj (operater steadicama)
|
August Adrian Braatz (skladatelj filmske glasbe)
|
Zoran Grabarac (mikroman)
|
Andrej Kurent (asistent scenografa)
|
Nejc Perko (ostrilec)
|
Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT: |
A6564 - Oropana duša (projektna dokumentacija, čitalniška izposoja)
|
Prijave na festivale:
Diplomski filmi AGRFT - Kino gledališče Bežigrad (2016, posebna projekcija);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kino Rogaška (2017, posebna projekcija);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - KD Slovenj Gradec (2017, posebna projekcija);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Delavski dom Trbovlje (2017, posebna projekcija);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kino Sora (2017, posebna projekcija);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kulturni dom Krško (2017, posebna projekcija);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Društvo za razvoj filmske kulture Maribor (2017, posebna projekcija);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kinogledališče Tolmin (2017, posebna projekcija);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kino Velenje (2017, posebna projekcija);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Art kino Odeon (2017, posebna projekcija);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kosovelov dom Sežana (2017, posebna projekcija);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Filmsko gledališče Idrija (2017, posebna projekcija);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Zavod Ivana Cankarja za kulturo, šport in turizem Vrhnika (2017, posebna projekcija);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Mestni kino Ptuj (2017, posebna projekcija);
20. Festival slovenskega filma (2017, sprejeto v spremljevalni spored);
23. Sarajevo Film Festival (2017, zavrnjeno);
Leskovački internacionalni festival filmske režije - LIFFE (2017, sprejeto v tekmovalni program);
64. Pula Film Festival (2017, zavrnjeno);
12. CILECT PRIZE COMPETITION - 2017 (2017, sprejeto v tekmovalni program);
Nagrada Združenja filmskih snemalcev Slovenije - IRIS 2016 (2017, sprejeto v tekmovalni program);
Ziferblat - AGRFT filmski večeri (29. 1. 2017) (2017, posebna projekcija);
52. Borštnikovo srečanje (2017, posebna projekcija);
Dani slovenačkog filma - Jugoslovenska kinoteka (2017, posebna projekcija);
Pune International Film Festival (2018, sprejeto v spremljevalni spored);
Skomrahi 2017 (2017, posebna projekcija);
|
|
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo. Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
|
|
Arthur C. Clarke (16.12.1917-19.3.2008)
Giuseppe Rotunno (19.3.1923-7.2.2021)
Jože Privšek (19.3.1937-11.6.1998)
Niko Goršič (19.3.1943-)
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
0,03125-0,46875-0,140625 |