Official working hours of both Theatre Archive and Videotheque:Monday | 10am-1pm | Wednesday | 10am-1pm |
Bara no sôretsu (1969)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Nezakonske matere (2024)
A8674 - Struktura in elementi pripovedi (2024, )
A8673 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 - digit. kopija (2024, magazine)
A8672 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 (2024, magazine)
V28063 (Blu-ray disc)
V28060 (Blu-ray disc)
Birdman (2014)
Haine, La (1995)
Ed Wood (1994)
Au hasard Balthazar (1966)
Uns et les autres, Les (1981)
| |
Oropana duša (2016)
Robbed Soul
Country of Origin: Slovenia Length: 28min 17s Original project format: DCP (2K), 1,77:1, colour, Dolby Digital language: Slovenian short fiction an AGRFT student production/project 3. year 2015/2016 Feature film implementation
Summary: | Max is a lonely robber which meets a victim of his doing, Mich, from whom he stole a bike. |
Opombe: | Zvok je bil obdelan v 100 d.o.o. |
August Adrian Braatz (Director)
|
August Adrian Braatz (Screenwriter)
|
Lev Mastnak Trobentar (Screenwriter)
|
Klemen Kraševec (Director of Photography)
|
Špela Bajc (Film Editor)
|
Petja Labović (Actor, Maks)
|
Žan Perko (Actor, Mič)
|
Mario Dragojević (Actor, Jackie)
|
Urban Kuntarič (Actor, Liam)
|
Ivo Ban (Actor, Profesor)
|
Tamara Avguštin (Actor, Ina)
|
Barbara Žefran (Actor, Mama)
|
Matija Rozman (Actor, Oče)
|
Tomaž Golob (Actor, Klošar)
|
Ana Laura Richter (Actor, Privlačna ženska)
|
Tomaž Regally (Actor, Gospod)
|
Lara Vouk (Actor - nadsinhronizacija množice)
|
Valentin Perko (Mentor - za kamero)
|
Janja Korun (Mentor - za kostumografijo)
|
Stanko Kostanjevec (Mentor - za montažo)
|
Marko Naberšnik (Mentor - za produkcijo)
|
Miran Zupanič (Mentor - za režijo)
|
Miroslav Mandić (Mentor - za scenaristiko)
|
Aldo Kumar (Mentor - za zvok)
|
UL AGRFT (Production Company)
|
Nina Robnik (Producer)
|
Srečo Smerdelj (Gaffer)
|
Peter Perunović (Set Designer)
|
Andrej Vrhovnik (Costume Designer)
|
Polona Mertelj (Language Consultant)
|
August Adrian Braatz (Translator - podnapisov)
|
Peter Žerovnik (Sound Designer)
|
Klemen Golobič (Script Supervisor)
|
Ana Lazovski (Make-Up Artist)
|
Željko Nedovič (Sound Recordist)
|
Rok Kajzer Nagode (Cameraman)
|
Tomaž Jerebic (Cameraman - Cameracar operater)
|
Goran Popovič (Cameraman - Cameracar operater)
|
Boštjan Ložar (Line Producer)
|
Tina Kolenik (Assist. Mentor - za kostumografijo)
|
Domen Dimovski (Graphic Designer - napisov)
|
Miha Likar (Assistant Director)
|
Boris Škrabl (Associate Producer)
|
Andraž Jerič (Best Boy)
|
Teo Rižnar (Colorist)
|
Klemen Kraševec (Colorist)
|
RTV Slovenija (Co-Production Company)
|
Matjaž T. Koželj (Steadicam Operator)
|
August Adrian Braatz (Film Music Composer)
|
Zoran Grabarac (Boom Operator)
|
Andrej Kurent (Assistant Set Designer)
|
Nejc Perko (Focus Puller)
|
Festival Applications:
Diplomski filmi AGRFT - Kino gledališče Bežigrad (2016, special screening);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kino Rogaška (2017, special screening);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - KD Slovenj Gradec (2017, special screening);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Delavski dom Trbovlje (2017, special screening);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kino Sora (2017, special screening);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kulturni dom Krško (2017, special screening);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Društvo za razvoj filmske kulture Maribor (2017, special screening);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kinogledališče Tolmin (2017, special screening);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kino Velenje (2017, special screening);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Art kino Odeon (2017, special screening);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Kosovelov dom Sežana (2017, special screening);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Filmsko gledališče Idrija (2017, special screening);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Zavod Ivana Cankarja za kulturo, šport in turizem Vrhnika (2017, special screening);
NOVI NOVI FILMI študentov UL AGRFT v Art kino mreži Slovenije - Mestni kino Ptuj (2017, special screening);
20. Festival slovenskega filma (2017, not in competition);
23. Sarajevo Film Festival (2017, not accepted);
Leskovački internacionalni festival filmske režije - LIFFE (2017, in competition);
64. Pula Film Festival (2017, not accepted);
12. CILECT PRIZE COMPETITION - 2017 (2017, in competition);
Nagrada Združenja filmskih snemalcev Slovenije - IRIS 2016 (2017, in competition);
Ziferblat - AGRFT filmski večeri (29. 1. 2017) (2017, special screening);
52. Borštnikovo srečanje (2017, special screening);
Dani slovenačkog filma - Jugoslovenska kinoteka (2017, special screening);
Pune International Film Festival (2018, not in competition);
Skomrahi 2017 (2017, special screening);
|
|
Idea: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. All Rights Reserved.
All data & media contained herein are property of UL Akademija za gledališče, radio, film in televizijo. Permission for any kind of use must be granted from UL AGRFT in written form.
|
|
Harold Lloyd (20.4.1893-8.3.1971)
Don Siegel (26.10.1912-20.4.1991)
Ryan O'Neal (20.4.1941-)
Jessica Lange (20.4.1949-)
Barbara Sušec-Michieli (20.4.1967-7.7.2011)
In Slovenian Theatre Catalogue you can search for theatre performances by production company or theatre season.
0,03125-0,46875-0,125 |