eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
50/50 (2022)
Konfrontacija podzavesti (2022)
Mehurčki (2022)
Punjene paprike (2022)
Obletnica (2020)

Nove pridobitve
A8176 - Igralčevo emocionalno doživljanje - digitalna kopija (2022, pdf. - magistrsko delo - digitalna kopija )
A8175 - Igralčevo emocionalno doživljanje (2022, )
A8174 - Vstop - digitalna kopija (2022, pdf. - magistrsko delo - digitalna kopija )
V27758 (DVD)
V27738 (Blu-ray)

Najbolj gledani
Babi rjazanski (1927)
Trije prispevki k slovenski blaznosti (1983)
Ida (2013)
Dance, Girl, Dance (extract) (1940)
Waterloo (1970)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Blitz Kids (2018)

Blitz Kids - Hadžialjević - Blitz Kids - Hadžialjević, Vatovec - Blitz Kids - Hadžialjević, Vatovec - Blitz Kids - Hadžialjević, Vatovec - Blitz Kids - Hadžialjević, Vatovec - Blitz Kids - Hadžialjević, Vesović, Podobnik, Vatovec - Blitz Kids - letak - Blitz Kids - Miheljak, ..., Korun, Petrovič Lukić, Šavs, Kolenik - Blitz Kids - Pekolj, Podobnik, Vatovec, Hadžialjević, Valdes - Blitz Kids - plakat - Blitz Kids - Skok, Braatz - Blitz Kids - Valdes - Blitz Kids - Valdes, Hadžialjević - Blitz Kids - Valdes, Hadžialjević - Blitz Kids - Valdes, Pekolj, Podobnik - Blitz Kids - Valdes, Pekolj, Podobnik - Blitz Kids - Valdes, Pekolj, Vesović, Podobnik - Blitz Kids - Valdes, Podobnik, Pekolj, Vesović - Blitz Kids - Valdes, Podobnik, Vesović, Pekolj - Blitz Kids - Valdes, Podobnik, Vesović, Vatovec, Hadžialjević - Blitz Kids - Vesović -
država: Slovenija
izvorni format projekta: črno-beli
premiera: 20.2.2018
gibalna inštalacija
študijska produkcija/projekt AGRFT
The Art of Movement - MA

Opombe:Produkcija magistrskega programa Umetnost giba v Galeriji ŠKUC.
David Orešič (mentor - Oblikovanje svetlobe)
Uršula Teržan (mentorica - Umetnost giba)
UL AGRFT (produkcija)
Iza Skok (koreografinja)
Zala Zia Lenárdič (scenografinja)
Katarina Šavs (kostumografinja)
Gea Erjavec (kostumografinja)
Galerija ŠKUC (sodelujoča - lokacija uprizoritve)
Tajda Podobnik (plesalka)
Evin Hadžialjević (plesalka)
Petra Pekolj (plesalka)
Veronika Valdes (plesalka)
Eni Vesović (plesalka)
Pia Vatovec (plesalka)
Iza Skok (avtorica idejne zasnove)
August Adrian Braatz (avtor glasbe)
Iztok Skok (grafični oblikovalec)
Iza Skok (grafična oblikovalka)
Nastja Miheljak (oblikovalka svetlobe)
Lena Petrovič - Lukić (avtorica maske)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
pogojno prosto 24848 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A7040 - Blitz Kids (plakat, izvirnik - ni za izposojo)
A7041 - Blitz Kids - letak (letak, izvirnik - ni za izposojo)
A7043 - Blitz Kids - fotografija B/ČB (DVD - digitalna fotografija, B/ČB, izvirnik - ni za izposojo)
A7142 - Gledališki list AGRFT, poletni semester, 2017/2018 (gledališki list, čitalniška izposoja)
A7295 - Telo v inštalaciji, inštalacija telesa (magistrsko delo, čitalniška izposoja)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2022 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Thornton Wilder (17.4.1897-7.12.1975)
Eli Wallach (7.12.1915-24.6.2014)
Ellen Burstyn (7.12.1932-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Posebna omemba kratkemu igranemu filmu Soseda
Kratki igrani film Soseda je prejel posebno omembo na festivalu 2022 Student ...

0,046875-0,515625-0,1875