eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
53. Teden slovenske drame: Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma (2023)
Bara no sôretsu (1969)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)

Nove pridobitve
V28092 (DVD)
A8674 - Struktura in elementi pripovedi (2024, magistrsko delo - 2. stopnja)
A8673 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 - digit. kopija (2024, revija)
A8672 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 (2024, revija)
V28063 (Blu-ray)

Najbolj gledani
Birdman (2014)
Haine, La (1995)
Ed Wood (1994)
Au hasard Balthazar (1966)
Uns et les autres, Les (1981)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Kralj na Betajnovi (2018)

AGRFT, gledališki list, poletni semester 2017/2018 - Kostumi na Betajnovi - digitalna kopija mag naloge - SMG, plakat - 44x31
država: Slovenija
izvorni format projekta: črno-beli
jezik: slovenščina
premiera: 11.6.2018
gledališka uprizoritev
študijska produkcija/projekt AGRFT
3. letnik 2017/2018 Stage acting, Theatre directing and Dramaturgy

Opombe:Produkcija VI. semestra DI, GLR;Slovensko maladinsko gledališče (SMG - Stara pošta);prva ponovitev,12.6.,druga ponovitev,13.6.;tretja ponovitev,14.6.
Maša Pelko (režiserka)
Matic Valič (igralec, Jožef Kantor, fabrikant)
Lucija Harum (igralka, Hana, njegova žena)
Ana Penca (igralka, Francka, njuna hči)
Beti Strgar (igralka, Pepa, njuna mlajša hči)
Anuša Kodelja (igralka, Nina, sorodnica Kantorjevih)
Blaž Popovski (igralec, Župnik)
Borut Doljšak (igralec, Krnec, nekdanji štacunar in krčmar)
Timotej Novaković (igralec, Maks, njegov sin)
Lovro Zafred (igralec, Franc Bernot, posestnik, absolviran tehnik)
Lina Akif (igralka, Lužarica)
Gregor Podričnik (igralec, Sodnik)
Blaž Lukan (mentor - Dramaturgija)
Aldo Milohnić (mentor - Dramaturgija)
Tomaž Toporišič (mentor - Dramaturgija)
Nataša Barbara Gračner (mentorica - Dramska igra in gledališka režija)
Sebastijan Horvat (mentor - Dramska igra in gledališka režija)
Janja Korun (mentorica - Kostumografija)
Tina Kolenik (mentorica - Kostumografija)
Jasna Vastl (mentorica - Scenografija)
Nina Žavbi (mentorica - Jezik in govor)
Ivan Cankar (dramatik)
UL AGRFT (produkcija)
Anja Krušnik Cirnski (dramaturginja)
Aleksander Vujović (scenograf)
Katja Marinič (scenografinja)
Nina Čehovin (kostumografinja)
Slovensko mladinsko gledališče (SMG) (sodelujoči)
Beti Strgar (avtorica glasbe)
Maša Pelko (prirediteljica besedila)
Anja Krušnik Cirnski (prirediteljica besedila)
Juš Andraž Zidar (oblikovalec svetlobe)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A7137 - Kostumi na Betajnovi (magistrsko delo - 2. stopnja, čitalniška izposoja)
A7142 - Gledališki list AGRFT, poletni semester, 2017/2018 (gledališki list, čitalniška izposoja)
A7175 - AGRFT produkcije, poletni semester 2017/2018 (plakat, čitalniška izposoja)
A7181 - Kralj na Betajnovi - negativi ČB (fotografija (negativ) ČB, izvirnik - ni za izposojo)
A7182 - Kralj na Betajnovi - kontakt ČB (fotografija (kontakt) ČB, izvirnik - ni za izposojo)
A7183 - Kralj na Betajnovi - negativ B (fotografija (negativ) B, izvirnik - ni za izposojo)
A7184 - Kralj na Betajnovi - kontakt B (fotografija (kontakt) B, izvirnik - ni za izposojo)
A7197 - Kralj na Betajnovi in portreti (DVD - digitalna fotografija, B/ČB, izvirnik - ni za izposojo)
A7256 - Slovensko mladinsko gledališče - plakat (plakat, čitalniška izposoja)

Nagrade:
Nagrada Sklada Staneta Severja (2018) - Študentska Severjeva nagrada - Matic Valič za Jožefa Kantorja
Nagrada Sklada Staneta Severja (2018) - Študentska Severjeva nagrada - Gregror Podričnik za Leontesa

Prijave na festivale:
49. Teden slovenske drame (2019, sprejeto v spremljevalni spored);

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Anton Cerar - Danilo (15.7.1858-23.4.1947)
Sergej Prokofjev (23.4.1891-5.3.1953)
Vladimir Nabokov (23.4.1899-2.7.1977)
Satyajit Ray (2.5.1921-23.4.1992)
Krzysztof Komeda (27.4.1931-23.4.1969)
Michael Moore (23.4.1954-)
Judy Davis (23.4.1955-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

0,03125-0,46875-0,125