eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Zgodbe iz družinskega dnevnika (2024)
Distant Voices, Still Lives (1988)
Herr Bachmann und seine Klasse (2021)
Close (2022)
Sparta (2022)

Nove pridobitve
A8680 - OS. Glasilo OO ZSMS in ZBORA ŠTUDENTOV AGRFT, št. 1, l. 3, 82/83 (1983, glasilo)
A8679 - Informativni bilten OO ZSMS in ZBORA ŠTUDENTOV AGRFT (1980, bilten)
A8678 - OS (1981, glasilo)
A8677 - deklici (2024, pdf. - magistrsko delo - digitalna kopija )
A8676 - deklici (2024, magistrsko delo - 2. stopnja)

Najbolj gledani
Distant Voices, Still Lives (1988)
Shi mian mai fu (2004)
Matrix Revolutions, The (2003)
Matrix (1999)
Down by Law (1986)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Splav smrti (1987)

Totenfloss
Splav smrti - Splav smrti - Splav smrti - Splav smrti - Splav smrti - Splav smrti - Splav smrti - Splav smrti - Splav smrti - Splav smrti - Splav smrti - Splav smrti - Splav smrti - Splav smrti - Splav smrti - Splav smrti - Splav smrti -
država: Slovenija
izvorni format projekta: barvni
jezik: slovenščina
premiera: 10.6.1987
gledališka uprizoritev
študijska produkcija/projekt AGRFT
1986/1987
Opombe:Uprizoritev slušateljev Kristijana Mucka. Okrogla (Mala) dvorana Cankarjevega doma, Ljubljana.
Tomaž Pandur (režiser)
Maja Kobal-Končar (igralka, Checker)
Barbara Lapajne Predin (igralka, Itai)
Mirjam Korbar Žlajpah (igralka, Bjuti)
Ivo Godnič (igralec, Kuki)
Andrej Inkret (mentor - dramaturgija)
Kristijan Muck (mentor - dramska igra)
Jera Cetin (mentorica - tehnika glasu)
Harald Müller (dramatik)
UL AGRFT (produkcija)
Janez Kocjan (mojster luči)
Franc Albreht (mojster luči)
Polona Sosič (dramaturginja)
Lojzka Žerdin (koreografinja)
Marko Japelj (scenograf)
Gordana Gašperin (kostumografinja)
Jože Faganel (lektor)
Borut Trekman (prevajalec)
Majda Grbac (somentor - strokovna sodelavka)
Tomo Avramovič (scenski delavec)
Adriano Keber (scenski delavec)
Slobodan Tesič (scenski delavec)
Dušan Berce (scenski delavec)
Jelka Dobnikar (inspicientka)
Polona Sosič (asistentka režiserke/ja)
Lado Jakša (montažer zvoka)
Janez Robar (tehnični sodelavec)
Roman Klančar (tehnični sodelavec)
Janez Lavrič (odrski mojster)
Zdravko Habjanič (odrski mojster - pomočnik)
Dušan Starin (tonski mojster)
Boštjan Janežič (tonski mojster)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
pogojno prosto 1064 (VHS, izgubljeno)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A532 - Splav smrti (fotografija (negativ) ČB, izvirnik - ni za izposojo)

Prijave na festivale:
Borštnikovo srečanje, 1987 (1987, sprejeto v spremljevalni spored);

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
James Stewart (20.5.1908-2.7.1997)
Mirč Kragelj (20.5.1923-19.7.2011)
Silvij Kobal (10.6.1928-20.5.1991)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Izidor Čok prejel IRIS, Klemen Lorber posebno omembo
Študent snemanja Izidor Čok je bil nagrajen z IRIS za študentski film ...
Kratki igrani film Drugi so molčali prejel nagrado
Na festivalu ClujShorts International Short Film Festival (od 5. do 14. ...

4,0625-10,54102-10,19922