eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
50/50 (2022)
Konfrontacija podzavesti (2022)
Mehurčki (2022)
Punjene paprike (2022)
Obletnica (2020)

Nove pridobitve
A8184 - Moje pesmi, moja pot v nebesa - digit. kop. (2022, pdf. - magistrsko delo - digitalna kopija )
A8183 - Moje pesmi, moja pot v nebesa (2022, magistrsko delo - 2. stopnja)
A2076 - Karantenski blues (2022, vinilna plošča)
A8182 - Karantenski blues - digit. kop. (2022, pdf. - magistrsko delo - digitalna kopija )
A8182 - Karantenski blues - digit. kop. (2022, pdf. - magistrsko delo - digitalna kopija )

Najbolj gledani
Powaqquatsi: Life out of Balance (1988)
Waterloo (1970)
Année dernière à Marienbad, L' (1961)
Romeo and Juliet (1968)
Shallow Grave (1994)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Občutki padanja (2019)

Zlato priznanje, Živa 2019 - Občutki padanja - A4 digitalna oblika Zlato priznanje, Živa 2019 - Občutki padanja - Jezernik, Kolenc, Kropec, Dakskobler, Rajšp, Tepšić - digitalna foto Zlato priznanje, Živa 2019 - Občutki padanja - Kropec, Jezernik, Dakskobler v sredini, Kolenc, Lauscher, Rajšp, Tepšić - digitalna foto Zlato priznanje, Živa 2019 - Občutki padanja - Lauscher, Kolenc, Kropec - digitalna foto Zlato priznanje, Živa 2019 - Občutki padanja - Rajšp, Tepšić, Dakskobler, Kolenc, Kropec, Jezernik - digitalna foto Zlato priznanje, Živa 2019 - Občutki padanja - Tepšić, Dakskobler, Jezernik - digitalna foto Živa 2019, program festivala -
država: Slovenija
izvorni format projekta: barvni
premiera: 15.4.2019
plesni nastop
študijska produkcija/projekt AGRFT
1. letnik 2018/2019 Contemporary dance techniques I

Opombe:Festival Živa 2019: https://www.jskd.si/ples/prireditve_ples/ziva/ziva_19/uvod_ziva_19.htm
Aljoša Živadinov Zupančič (režiser)
Žiga Hren (režiser)
Uršula Teržan (mentorica)
Maks Dakskobler (nastopajoči)
Nejc Jezernik (nastopajoči)
Diana Kolenc (nastopajoča)
Julita Kropec (nastopajoča)
Mak Tepšić (nastopajoči)
Jure Rajšp (nastopajoči)
Anamarija Brđanović (nastopajoča)
Johanna Magdalena Lauscher (nastopajoča)
UL AGRFT (produkcija)
Evin Hadžialjević (asistentka - mentorice)
Aljoša Živadinov Zupančič (koreograf)
Žiga Hren (koreograf)
Aljoša Živadinov Zupančič (oblikovalec luči)
Žiga Hren (oblikovalec luči)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A7450 - Živa 2019 (program, čitalniška izposoja)
A7463 - Zlato priznanje, Živa 2019 (nagrada, čitalniška izposoja)

Nagrade:
Živa 2019, Festival plesne ustvarjalnosti mladih (2019) - Zlato priznanje za - Občutki padanja

Prijave na festivale:
Živa 2019, Festival plesne ustvarjalnosti mladih (2019, sprejeto v tekmovalni program);

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2022 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Kirk Douglas (9.12.1916-5.2.2020)
Alenka Gerlovič (17.9.1919-9.12.2010)
John Cassavetes (9.12.1929-3.2.1989)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Posebna omemba kratkemu igranemu filmu Soseda
Kratki igrani film Soseda je prejel posebno omembo na festivalu 2022 Student ...

0,046875-0,5-0,171875