Uradne ure arhiva in videoteke CTF:ponedeljek, torek, sreda | 10:30-13:30 | četrtek | zaprto | petek | 10:30-13:00 |
Okrogla miza Gledališče prihodnosti - prihodnost gledališča? (2024)
Utva (2024)
Normalni ljudje (2024)
Rock'n'roll afera (1999)
EPP (1999)
A8656 - Akademijski list UL AGRFT 2023/2024, letnik XI, št. I - digit. kop. (2024, gledališki list)
A8675 - Akademijski list UL AGRFT 2023/2024, letnik XI, št. I (2024, gledališki list)
V3985 (VHS)
A8655 - Režijska poetika Dušana Jovanovića in Ljubiše Ristića na primeru predstav (2022, seminarska naloga)
A8654 - Magijsko gledališče Rudija Šeliga (2023, seminarska naloga)
Tree of Life, The (2011)
Sunset Blvd. (1950)
Close Encounters Of the Third Kind (1977)
Grand Budapest Hotel, The (2014)
Godfather Part III, The (1990)
| |
Garderoba (2019)
Wardrobe
država: Slovenija dolžina: 24min 46s izvorni format projekta: barvni jezik: slovenščina nanizanka študijska produkcija/projekt AGRFT 5. letnik 2018/2019 TVR VI.
Opombe: | Pilot. Zvok je bil obdelan v 100, d.o.o. |
Ema Muc (režiserka)
|
Ema Muc (scenaristka)
|
Pia Vatovec (scenaristka)
|
Dejan Ulaga (direktor fotografije)
|
Andrej Avanzo (montažer)
|
Sara Dirnbek (igralka, Ajda)
|
Miranda Trnjanin (igralka, Maskerka Vita)
|
Luka Cimprič (igralec, Matjaž)
|
Ajda Toman (igralka, Igralka)
|
Gregor Gruden (igralec, Igralec)
|
Vladimir Posavec Tušek (igralec, Željko)
|
Lena Hribar (igralka, Amanda)
|
Ivana Percan Kodarin (igralka, Irena)
|
Domen Valič (igralec, Konjenik)
|
Uroš Maček (igralec, Sveder)
|
Ivan Šeme Štimbi (igralec, Štimbi)
|
Igor Šmid (mentor - za režijo)
|
Miroslav Mandić (mentor - za scenaristiko)
|
UL AGRFT (produkcija)
|
Jožica Šmid (producentka)
|
Marko Makuc (mojster luči)
|
Minea Sončan Mihajlović (scenografinja)
|
Nadja Bedjanič (kostumografinja)
|
Peter Žerovnik (oblikovalec zvoka)
|
Špela Murenc (tajnica režije)
|
Eva Uršič (oblikovalka maske)
|
Miha Rudolf (snemalec zvoka)
|
Dejan Ulaga (snemalec)
|
Fabris Šulin (snemalec)
|
Igor Matković (avtor glasbe)
|
Ema Muc (avtorica - serije)
|
Pia Vatovec (avtorica - serije)
|
Andrej Avanzo (grafični oblikovalec)
|
Tina Novak (asistentka režiserke/ja)
|
Martin Draksler (asistent režiserja)
|
Ana Kovačič (asistentka producenta)
|
Dimitrij Petek (asistent scenografije)
|
Alenka Pahor (asistentka kostumografa/ke)
|
Radovan Jaušovec (asistent snemalca)
|
Karim Shalaby (asistent mojstra luči)
|
Dejan Ulaga (kolorist)
|
RTV Slovenija (koprodukcija)
|
Stanka Skledar (asistentka oblikovalca maske)
|
Katja Duh (asistentka oblikovalca maske)
|
Zoran Grabarac (mikroman)
|
Vladimir Kosović (mikroman)
|
Anton Martin Emeršič (pomočnik scenografu)
|
|
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo. Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
|
|
Arthur C. Clarke (16.12.1917-19.3.2008)
Giuseppe Rotunno (19.3.1923-7.2.2021)
Jože Privšek (19.3.1937-11.6.1998)
Niko Goršič (19.3.1943-)
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
0,03125-0,4677734-0,125 |