eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Hočem osvojiti svet 2.1 - Igralka na prepihu kultur (2021)
Izginem (2021)
Hočem osvojiti svet 3. 1 (2021)
In je ostala noč (2021)
Janko Žonta (2021)

Nove pridobitve
A7816 - Sodobna in (ne)resničnostna televizija (2021, magistrsko delo - 2. stopnja)
A7818 - Telo, ujeto v pogled - digitalna kopija (2021, magistrsko delo - 2. stopnja)
A7817 - Telo, ujeto v pogled (2021, magistrsko delo - 2. stopnja)
A7815 - Kaj se skriva v tišini? - digitalna kopija (2021, magistrsko delo - 2. stopnja)
A7814 - Kaj se skriva v tišini? (2021, magistrsko delo - 2. stopnja)

Najbolj gledani
Freudlose Gasse, Die (1925)
Komisar (1967)
Chagrin et la pitié, Le (1969)
Once Upon a Time in America (1984)
Gladiator (2000)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Koza je preživela (1991)

But the Goat Survived
Koza je preživela; Čakanje - Koza je preživela; Frizura - Koza je preživela; Konflikt - Koza je preživela; Konflikt 1b - Koza je preživela; Konflikt 2 - Koza je preživela; Koza - Koza je preživela; Znova čakanje -
država: Slovenija
dolžina: 9min 24s
reference: SFC | Arhiv RS
izvorni format projekta: 35mm, 1,66:1, barvni, comopt, stereo
jezik: slovenščina
kratki igrani film
študijska produkcija/projekt AGRFT
4. letnik 1990/1991 FR IV.

stvarna gesla: vlaki
Vsebina:Nestrpnost pred spuščeno železniško zapornico sproži val nasilja.
Opombe:Posneto med 7.5. in 13.5. 1990 na Cirkovcih med Pragerskim in Ptujem. Izdelavo filma je sofinanciralo Ministrstvo za kulturo RS.
Sašo Podgoršek (režiser)
Nataša Goršek (scenaristka)
Sven Pepeonik (direktor fotografije)
Sašo Podgoršek (montažer)
Bojan Emeršič (igralec, Mopedist)
Radoš Bolčina (igralec, Fant)
Gregor Baković (igralec, Šofer)
Nataša Konc Lorenzutti (igralka, Ženska)
Alojz Svete (igralec, Kmet)
Karpo Aćimović Godina (mentor)
UL AGRFT (produkcija)
Davor Grgičević (scenograf)
Jana Čoh (kostumografinja)
Peter Leskovar (organizator)
Alenka Nahtigal (oblikovalka maske)
Hanna Preuss (snemalka zvoka)
Nataša Goršek (asistentka režiserke/ja)
Janez Stare (oblikovalec luči)
Miha Hočevar (pomočnik režiserja)
Studio 37 (koprodukcija)
Viba film (koprodukcija)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
prosto 595 (VHS, dovoljena izposoja)
prosto 899 (VHS, dovoljena izposoja)
prosto 899 (VHS, dovoljena izposoja)
pogojno prosto 900 (VHS, čitalniška izposoja)
prosto 950 (VHS, dovoljena izposoja)
pogojno prosto 1912 (VHS, čitalniška izposoja)
prosto 2657 (VHS, dovoljena izposoja)
izposojeno 13004 (DVD, izposojeno)
izposojeno 13005 (DVD, izposojeno)
prosto 14021 (DVD, dovoljena izposoja)
pogojno prosto 14022 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
izposojeno 14023 (DVD, izposojeno)
izposojeno 14898 (DVD, izposojeno)
izposojeno 14899 (DVD, izposojeno)
pogojno prosto 14900 (DVD, izgubljeno)

Enote v arhivu FTV:
FTV1010 (Betacam SP, omejena izposoja, PROSTO)
FTV1026 (Betacam SP, omejena izposoja, PROSTO)
FTV1102 (Betacam SP, omejena izposoja, PROSTO)
FTV1157 (Betacam SP, omejena izposoja, PROSTO)
FTV1174 (miniDV, omejena izposoja, PROSTO)

Nagrade:
11. Internationales Festival der Filmhochschulen (1991) - 1. nagrada producenta za najbolj obetavnega študenta
1. Slovenski filmski maraton (1991) - Zlata nagrada Metod Badjura

Prijave na festivale:
11. Internationales Festival der Filmhochschulen (1991, sprejeto v tekmovalni program); 1. Slovenski filmski maraton (1991, sprejeto v tekmovalni program); Edinburgh International Festival (1992, sprejeto v tekmovalni program); BREZ IMENA (1992, sprejeto v tekmovalni program); First Film Foundation (1992, sprejeto v tekmovalni program); 4. International Film Festival (1992, sprejeto v tekmovalni program); BREZ IMENA (1992, sprejeto v tekmovalni program); X ENCONTROS DE VIANA – CINEMA E VÍDEO (2010, posebna projekcija);

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2021 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Frederic Chopin (1.3.1810-17.10.1849)
Arthur Miller (17.10.1915-10.2.2005)
Katarina Levstik (27.10.1944-17.10.2017)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Dve novi nagradi za Otavo
Ustvarjalci kratkega igranega filma Otava so prejeli še dve nagradi, ...
Nagrado Best Story prejela Otava
Kratki igrani film Otava je prejela nagrado Best Story na 13. mednarodnem ...
Boj Nuvak prejel iris
Boj Nuvak je prejel nagrado Zdrušenja filmskih snemalcev Slovenije za ...
Gmajna prejela nagrado Franceta Štiglica
Društvo slovenskih režiserjev je Sebastianu Koreniču Tratniku podelilo ...

3