eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Dan nominirancev: Razglednice ali Strah je od znotraj votel, od zunaj pa ga nič ni (2017)
Dan nominirancev: Naše gledališče (2017)
Dan nominirancev: to jabolko, zlato (2017)
Dan nominirancev: Fant, dekle in sivolasi gospod (2017)
Dan nominirancev: Ikarus, zgodba o poletu (2017)

Nove pridobitve
A7925 - Dan nominirank in nagrajenk TSD, 2021 (2021, program)
A7924 - to jabolko, zlato (2016, tipkopis)
V27145 (DVD)
V27156 (DVD)
V27144 (DVD)

Najbolj gledani
Victoria (2015)
Scarface (1983)
Dilda (2019)
Blade Runner (2007)
Locke (2013)

Valid XHTML 1.0 Transitional

AKTV 30. 5. 2019 - 2. del (2019)

država: Slovenija
dolžina: 24min 48s
izvorni format projekta: barvni
jezik: slovenščina
premiera: 30.5.2019
oddaja
študijska produkcija/projekt AGRFT
2. letnik 2018/2019 Television implementation II

Vsebina:Drugi del četrtega oddajanja Akademske televizije (AKTV) v študijskem letu 2018/2019 zajema televizijsko razvedrilno-izobraževalno oddajo “Leva Desna Vmesna”.
Vesna Vrabelj (režiserka)
Vesna Vrabelj (scenaristka)
Vid Uršič (direktor fotografije)
Daša Bezjak (montažerka - prispevkov)
Olga Michalik (montažerka - prispevkov)
Vida Ajdnik (montažerka - prispevkov)
Vasja Lebarič (mentor - ločnika - Medijski praktikum, FDV)
Igor Šmid (mentor - za režijo)
UL AGRFT (produkcija)
Jožica Šmid (producentka)
Vid Uršič (mojster luči)
Jasmina Hlaj (scenografinja)
Katarina Majcen (scenografinja)
Peter Bizjak (realizator - vnaprej posnetih prizorov)
Gregor Klančar (sodelujoči - ločnar - medijski praktikum, FDV)
Mateja Rokavec (tajnica režije)
Peter Žerovnik (snemalec zvoka - prispevkov)
Vid Uršič (snemalec - prispevkov)
Gaja Naja Rojec (asistentka mentorja)
Jasmina Hlaj (rekviziterka)
Katarina Majcen (rekviziterka)
Posodi mi jürja (avtor glasbe)
Aja Bizovičar (grafična oblikovalka - uvodne špice)
Katra Grošelj (grafična oblikovalka - uvodne špice)
Viktor Makarenko (grafični oblikovalec - uvodne špice)
Dora Trček (asistentka režiserke/ja)
Jurij Lukashevich (tehnični sodelavec)
Kristian Božak Kavčič (tonski mojster)
Aleksander Kogoj Jr. (asistent snemalca - prispevkov)
Jaka Žilavec (asistent snemalca - prispevkov)
Aleksander Kogoj Jr. (asistent mojstra luči)
Daša Bezjak (mešalka slike)
Matjaž Jamnik (kamerman)
Aleksander Kogoj Jr. (kamerman - studio)
Gaja Naja Rojec (kamermanka - studio)
Vesna Vrabelj (redaktorica)
Silvie Čechova (asistentka scenografke)
Kaja Grozina (voditeljica)
Aljaž Bastič (tehnični vodja)
Vid Uršič (kontrola slike)
Ciril Zupan (operater bobna)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2021 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Kirk Douglas (9.12.1916-)
Alenka Gerlovič (17.9.1919-9.12.2010)
John Cassavetes (9.12.1929-3.2.1989)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

2,78125