eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Life in a Day (2011)
Zona Otseleni (2020)
Balancing Grace (2020)
An Expression of an Indian Classical Dancer (2020)
Autour d'eux, la nuit (2020)

Nove pridobitve
A7799 - Nobena pot ni ravna - digitalna kopija (2021, diplomsko delo - 1. stopnja - B)
A7798 - Nobena pot ni ravna (2021, diplomsko delo - 1. stopnja - B)
V27075 - Uvod prof. Slaka v predvajanje na TV Sloveniji (DVD)
V27074 (DVD)
A7797 - Weltschmerz - digitalna kopija (2021, diplomsko delo - 1. stopnja - B)

Najbolj gledani
Ples v dežju (1961)
Copie conforme (2010)
Sud sanaeha (2002)
Mujer sin cabeza, La (2008)
Murder on the Orient Express (2016)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Višnjev vrt (1993)

Вишнëвый сад
Višnjev vrt - Višnjev vrt - Višnjev vrt - Višnjev vrt - Višnjev vrt - Višnjev vrt - Višnjev vrt - Višnjev vrt - Višnjev vrt - Višnjev vrt - Višnjev vrt - Višnjev vrt -
država: Slovenija
izvorni format projekta: barvni
jezik: slovenščina
premiera: 9.6.1993
gledališka uprizoritev
študijska produkcija/projekt AGRFT
4. letnik 1992/1993 DIUB + GLR IV.

Opombe:Uprizoritev slušateljev Janeza Hočevarja. Slovensko mladinsko gledališče Ljubljana.
Matjaž Pograjc (režiser)
Neda Rusjan Bric (igralka, Ranjevska)
Nataša Konc Lorenzutti (igralka, Anja)
Vesna Maher (igralka, Varja)
Peter Musevski (igralec, Gajev)
Davor Herga (igralec, Lopahin)
Mario Šelih (igralec, Trofimov)
Gregor Baković (igralec, Simeonov-Piščik)
Bojan Maroševič (igralec, Ivanov)
Ivan Peternelj (igralec, Jepihodov)
Nataša Barbara Gračner (igralka, Dunjaša)
Sandi Pavlin (igralec, Firs)
Dario Varga (igralec, Jaša)
Andrej Inkret (mentor - dramaturgija)
Janez Hočevar (mentor - dramska igra)
Alenka Bartl (mentorica - kostumografija)
Meta Hočevar (mentorica - scenografija)
Anton Pavlovič Čehov (dramatik)
UL AGRFT (produkcija)
Klavdija Zupan (dramaturginja)
Mojca Urankar (dramaturginja)
Tanja Zgonc (koreografinja)
Tomaž Štrucl (scenograf)
Ana Matijević (kostumografinja)
Jože Faganel (lektor)
Milan Jesih (prevajalec)
Miran Čanak (sodelujoči - mojster gledališkega trika)
Mitja Trampuš (inspicient)
Aleksander Šenekar (oblikovalec luči)
Matjaž Pograjc (oblikovalec luči)
Mitja Vrhovnik - Smrekar (glasbeni opremljevalec)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
prosto 786 (VHS, dovoljena izposoja)
pogojno prosto 16045 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
prosto 16046 (DVD, dovoljena izposoja)
izposojeno 16047 (DVD, izposojeno)
izposojeno 19101 (DVD, izposojeno)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2021 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Jože Gale (11.5.1913-24.9.2004)
Pedro Almodóvar (24.9.1949-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Gmajna prejela nagrado Franceta Štiglica
Društvo slovenskih režiserjev je Sebastianu Koreniču Tratniku podelilo ...
Maks nagrajen v Sarajevu in Slovenj Gradcu
Kratki igrani film Maks je na 13. Omladinskem filmskem festivalu prejel ...

2,765625