eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Discontent (1916)
Suspense (1913)
Ocean Waif, The (1916)
Matrimony's Speed Limit (1913)
Algie, the Miner (1912)

Nove pridobitve
V27576 (Blu-ray)
V27575 - Disc 2 (Blu-ray)
V27574 - Disc 1 (Blu-ray)
A8133 - Miklavž prihaja - fotografije B (1996, fotografija)
A8132 - PRAZEN (2022, pdf. - digitalna kopija)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Transnebesna železnica (2020)

Trans-celestial Railways
Transnebesna: Foto 1 - Transnebesna: Foto 2 - Transnebesna: Foto 3 - Transnebesna: Foto 4 - Transnebesna: Foto 5 - Transnebesna: režiserka - Transnebesna: set - Scenarij za kratki igrani film Transnebesna železnica -
država: Slovenija
dolžina: 14min 3s
izvorni format projekta: DCP (2K), 1,37:1, barvni, stereo
jezik: slovenščina
kratki igrani film
študijska produkcija/projekt AGRFT
3. letnik 2020/2021 Feature film implementation

Vsebina:Josip živi na zapuščeni železniški postaji. Jutri jo bodo začeli rušiti, zato mora oditi.
Opombe:Zvok je bil obdelan v 001.
Ivana Vogrinc Vidali (režiserka)
Urša Majcen (scenaristka)
Ivana Vogrinc Vidali (scenaristka)
Timon Hozo (direktor fotografije)
Vida Ajdnik (montažerka)
Borut Doljšak (igralec, Josip)
Nika Vidic (igralka, Marija)
Primož Pirnat (igralec, Beluš)
Simon Tanšek (mentor - za kamero)
Janja Korun (mentorica - za kostumografijo)
Stanko Kostanjevec (mentor - za montažo)
Miran Zupanič (mentor - za režijo)
Miroslav Mandić (mentor - za scenaristiko)
Aldo Kumar (mentor - za zvok)
UL AGRFT (produkcija)
Nina Robnik (producentka)
Andraž Jerič (mojster luči)
Minea Sončan Mihajlović (scenografinja)
Nika Dolgan (kostumografinja)
Polona Mertelj (lektorica)
Irena Duša (prevajalka - podnapisov)
Matic Štamcar (sodelujoči - nadzornik za izvajanja ukrepov Covid-19)
Peter Žerovnik (oblikovalec zvoka)
Veronika Francesca Štefančič (fotografinja - scenska)
Patrik Krajnc (tajnik režije)
Atila Urbančič (avtor idejne zasnove)
Anita Ferčak (oblikovalka maske)
Igor Iskra (snemalec zvoka)
Tina Kolenik (asistentka mentorja - za kostumografijo)
Matevž Luzar (asistent mentorja - za scenaristiko)
Bojan Ložar (scenski delavec)
Tim Winkler (grafični oblikovalec - napisov)
Filip Jembrih (asistent režiserja)
Jurij Lukashevich (tehnični sodelavec)
Lili Bibič (tehnična sodelavka)
Dimitrij Petek (asistent scenografije)
Domen Lušin (asistent snemalca - drugi)
Niko Zavadlav (vodja tehnike - scenske)
Blaž Pavlica (skladatelj filmske glasbe)
Teo Rižnar (svetovalec - za barvno in svetlobno obdelavo slike)
Teo Rižnar (oblikovalec vizualnih učinkov)
Miha Rudolf (mikroman)
Žiga Planinšek (ostrilec)
Timon Hozo (svetlobna in barvna obdelava slike)
Marko Makuc (osvetljevalec)

Prijave na festivale:
24. Festival slovenskega filma (2021, sprejeto v tekmovalni program); VGIK International Student Festival (2021, prijavljeno); Filmski festival Herceg Novi - Montenegro Film Festival (2021, sprejeto v tekmovalni program); FILMSCHOOLFEST MUNICH 2021 (2021, zavrnjeno); International Film Festival Etiuda&Anima (2021, prijavljeno); Sarajevo Film Festival (2021, zavrnjeno); Teden Univerze v Ljubljani - Projekcija kratkih filmov študentov UL AGRFT (2021, posebna projekcija); International Festival-Workshop of Film Schools Kinoproba (2021, sprejeto v tekmovalni program); Clermont-Ferrand International Short Film Festival (2022, prijavljeno); Premiers Plans Film Festival (2022, prijavljeno); International Student Film Festival "PiterKiT" (2021, prijavljeno); Short Waves Festival (2022, prijavljeno); Kyiv International Film Festival "Molodist" (2022, prijavljeno); FeKK - mednarodni festival kratkega filma (2021, sprejeto v tekmovalni program); Pula Film Festival (2021, zavrnjeno); International Uşak Short Film Festival (2021, sprejeto v tekmovalni program); 4:3 Int'l Short Film Festival (2021, sprejeto v tekmovalni program); MedFilm Festival 2021 (2021, posebna projekcija);

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2022 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Marcel Carné (18.8.1909-31.10.1996)
Shelley Winters (18.8.1920-14.1.2006)
Elmer Bernstein (4.4.1922-18.8.2004)
Roman Polanski (18.8.1933-)
Janez Bermež (18.8.1935-23.3.2020)
Edward Norton (18.8.1969-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

0,421875