Uradne ure arhiva in videoteke CTF:ponedeljek, torek, sreda | 10:30-13:30 | četrtek | zaprto | petek | 10:30-13:00 |
Okrogla miza Gledališče prihodnosti - prihodnost gledališča? (2024)
Utva (2024)
Normalni ljudje (2024)
Rock'n'roll afera (1999)
EPP (1999)
A8656 - Akademijski list UL AGRFT 2023/2024, letnik XI, št. I - digit. kop. (2024, gledališki list)
A8675 - Akademijski list UL AGRFT 2023/2024, letnik XI, št. I (2024, gledališki list)
V3985 (VHS)
A8655 - Režijska poetika Dušana Jovanovića in Ljubiše Ristića na primeru predstav (2022, seminarska naloga)
A8654 - Magijsko gledališče Rudija Šeliga (2023, seminarska naloga)
Tree of Life, The (2011)
Sunset Blvd. (1950)
Close Encounters Of the Third Kind (1977)
Grand Budapest Hotel, The (2014)
Godfather Part III, The (1990)
| |
In je ostala noč (2021)
And the Night Remained
država: Slovenija dolžina: 8min 26s izvorni format projekta: DCP (2K), 1,85:1, barvni, stereo jezik: slovenščina kratki igrani film študijska produkcija/projekt AGRFT 3. letnik 2020/2021 Feature film implementation
Vsebina: | En dogodek, ki v hipu spremeni življenje mladega para. In nič ni več tako kot je bilo… in ostane noč. |
Opombe: | Snemano od 5.5. do 9.5. 2021 z mini Alco (Apple ProRes 4444), nosilec končanega projekta je QuickTime DNcHD 185 25p. Zvok je bil obdelan v prostorih in opremo AGRFT. |
Prijave na festivale:
6. Zsigmond Vilmos International Film Festival (2022, sprejeto v tekmovalni program);
8th Balkan Panorama Film Festival (2022, sprejeto v tekmovalni program);
Golden Short Film Festival (2022, sprejeto v tekmovalni program);
Monthly Future of Film Awards (2022, sprejeto v tekmovalni program);
25. Festival slovenskega filma (2022, sprejeto v tekmovalni program);
Toronto International Film Festival 2022 (2022, zavrnjeno);
69. Pulski Filmski Festival (2022, sprejeto v tekmovalni program);
SHOTS Film Festival (2022, sprejeto v tekmovalni program);
18. mednarodni filmski festival Kino Otok (2022, posebna projekcija);
35. Filmski festival Herceg Novi - Montenegro Film Festival (2022, sprejeto v tekmovalni program);
International Cinematographers Film Festival Manaki Brothers (2022, sprejeto v tekmovalni program);
Cannes Film Festival (2022, zavrnjeno);
Tel Aviv International Student Film Festival 2022 (2022, zavrnjeno);
Drama International Short Film Festival 2022 (2022, prijavljeno);
Sarajevo Film Festival, Sarajevo (2022) (2022, zavrnjeno);
Oscar 2022 - 49th Student Academy Awards, 2022 (2022, zavrnjeno);
8th Balkan Panorama Film Festival (2022, prijavljeno);
CINEMAIUBIT International student Film festival 2022 (2022, prijavljeno);
FeKK - mednarodni festival kratkega filma (2022) (2022, zavrnjeno);
42nd VGIK International Student Festival, 2022 (2022, prijavljeno);
CINEMED - International Festival of Mediterranean Film 2022 (2022, zavrnjeno);
FILMSCHOOLFEST MUNICH 2022 (2022, zavrnjeno);
20th Festival of Student Belgrade, 2022 (2022, zavrnjeno);
CAMERIMAGE, International Film Festival (2022, zavrnjeno);
21st International Student Film and Video Festival of Beijing Film Academy, 2022 (2022, prijavljeno);
Telluride Film Festival 2022 (2022, zavrnjeno);
26th Internationale Kurzfilmtage Winterthur short film festival, 2022 (2022, zavrnjeno);
POFF Shorts (Black Nights Film Festival) 2022 (2022, prijavljeno);
International Student Film FEstival "PiterKiT", St. Petersburg, Russia (2022, prijavljeno);
Sound and Music Film Festival (2022, sprejeto v tekmovalni program);
Transilvania shorts International Short Film Festival (2023, prijavljeno);
The Black Sea Film Festival (2023, prijavljeno);
Bucharest Short Film Festival (2023, prijavljeno);
29. Festival evropskog filma Palić (2022, sprejeto v tekmovalni program);
14th International Inter University Short Film Festival (2022, sprejeto v tekmovalni program);
18th Early Bird International Student Film Festival (2022, sprejeto v tekmovalni program);
XX. međunarodni festival kratkometražnog igranog filma Filmski Front (2022, sprejeto v tekmovalni program);
VIII Premio Fausto Rossano (2022, sprejeto v tekmovalni program);
KG Film Festival 2022 (2022, sprejeto v tekmovalni program);
10th Short Film Breaks (2022, sprejeto v tekmovalni program);
|
|
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo. Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
|
|
Arthur C. Clarke (16.12.1917-19.3.2008)
Giuseppe Rotunno (19.3.1923-7.2.2021)
Jože Privšek (19.3.1937-11.6.1998)
Niko Goršič (19.3.1943-)
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
3,320313E-02-0,484375-0,1425781 |