eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
50/50 (2022)
Konfrontacija podzavesti (2022)
Mehurčki (2022)
Punjene paprike (2022)
Obletnica (2020)

Nove pridobitve
A2076 - Karantenski blues (2022, vinilna plošča)
A8182 - Karantenski blues - digit. kop. (2022, pdf. - magistrsko delo - digitalna kopija )
A8182 - Karantenski blues - digit. kop. (2022, pdf. - magistrsko delo - digitalna kopija )
A8181 - Karantenski blues (2022, magistrsko delo - 2. stopnja)
A8180 - Avtobiografija koncerta - digitalna kopija (2022, pdf. - magistrsko delo - digitalna kopija )

Najbolj gledani
Babi rjazanski (1927)
Trije prispevki k slovenski blaznosti (1983)
Ida (2013)
Dance, Girl, Dance (extract) (1940)
Waterloo (1970)

Valid XHTML 1.0 Transitional

In je ostala noč (2021)

And the Night Remained
In je ostala noč: Jure med pregonom - In je ostala noč: Luka in Tajda na mostu - In je ostala noč: Moški na mostu - In je ostala noč: Tuš - In je ostala noč: Vrnitev domov - In je ostala noč: Fotografija režiserja - In je ostala noč: Snemanje - In je ostala noč: Snemanje 2 - In je ostala noč: Snemanje 3 - Nagrada posebna omemba - Scenarij za kratki igrani film In je ostala noč - Snemalna knjiga za kratki igrani film In je ostala noč -
država: Slovenija
dolžina: 8min 26s
izvorni format projekta: DCP (2K), 1,85:1, barvni, stereo
jezik: slovenščina
kratki igrani film
študijska produkcija/projekt AGRFT
3. letnik 2020/2021 Feature film implementation

Vsebina:En dogodek, ki v hipu spremeni življenje mladega para. In nič ni več tako kot je bilo… in ostane noč.
Opombe:Snemano od 5.5. do 9.5. 2021 z mini Alco (Apple ProRes 4444), nosilec končanega projekta je QuickTime DNcHD 185 25p. Zvok je bil obdelan v prostorih in opremo AGRFT.
Anže Grčar (režiser)
Anže Grčar (scenarist)
Andraž Žigart (scenarist)
Andraž Žigart (direktor fotografije)
Ana Grzetič (montažerka)
Jure Rajšp (igralec, Luka)
Doroteja Nadrah (igralka, Tajda)
Maks Dakskobler (igralec, Poškodovani napadalec)
Domen Novak (igralec, Napadalec v parku)
Mark Jakob Cavazza (igralec, Napadalec v parku)
Zvone Hribar (igralec, Moški na mostu)
Janja Korun (mentorica - za kostumografijo)
Stanko Kostanjevec (mentor - za montažo)
Miran Zupanič (mentor - za režijo)
Miroslav Mandić (mentor - za scenaristiko)
Barbara Zemljič (mentorica - za scenaristiko)
Simon Tanšek (mentor - za snemanje)
UL AGRFT (produkcija)
Nina Robnik (producentka)
Rok Kajzer Nagode (mojster luči)
Sebastjan Starič (koreograf)
Mateja Medvedič (scenografinja)
Ana Janc (kostumografinja)
Ema Muc (sodelujoča - Covid-19 nadzornica)
Boj Nuvak (sodelujoči - skrb predaje in vračila tehnike)
Malvina Đermanović (sodelujoča - skrbnica za prehrano)
David Champaigne (sodelujoči - varnost na snemanju)
Kristian Bernard Irgl (sodelujoči - varnost na snemanju)
Peter Žerovnik (oblikovalec zvoka)
Nik Jevšnik (fotograf)
Ciril Zupan (tajnik režije)
Eva Uršič (oblikovalka maske)
Miha Rudolf (snemalec zvoka)
Aleš Belak (snemalec - operater steadicama)
Tina Kolenik (asistentka mentorja - za kostumografijo)
Boris Britovšek (rekviziter)
Martin Draksler (asistent režiserja)
Jurij Lukashevich (tehnični sodelavec)
Lili Bibič (tehnična sodelavka)
Dan Pikalo (asistent scenografije)
Reni Babič (asistentka snemalca)
RTV Slovenija (koprodukcija)
Niko Zavadlav (vodja tehnike - scenske)
Goran Veselinović (vodja tehnike - scenske)
Urban Leskovar (skladatelj filmske glasbe)
Teo Rižnar (svetovalec - za svetlobno in barvno obdelavo slike)
Urban Fijavž (mikroman)
Maja Štojs (skrbnica - digitalnega materiala)
Veronika Francesca Štefančič (ostrilka)
Andraž Žigart (barvna korekcija)
Jaka Skočir (izvajalec sinhronega šuma)
Žiga Rangus (snemalec sinhronih šumov)
Domen Lušin (osvetljevalec)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A7835 - In je ostala noč (projektna dokumentacija, čitalniška izposoja)

Nagrade:
6. Zsigmond Vilmos International Film Festival (2022) - Best Short Feature Special Mention
Sound and Music Film Festival (2022) - Best Director

Prijave na festivale:
6. Zsigmond Vilmos International Film Festival (2022, sprejeto v tekmovalni program); 8th Balkan Panorama Film Festival (2022, sprejeto v tekmovalni program); Golden Short Film Festival (2022, sprejeto v tekmovalni program); Monthly Future of Film Awards (2022, sprejeto v tekmovalni program); 25. Festival slovenskega filma (2022, sprejeto v tekmovalni program); Toronto International Film Festival 2022 (2022, zavrnjeno); 69. Pulski Filmski Festival (2022, sprejeto v tekmovalni program); SHOTS Film Festival (2022, sprejeto v tekmovalni program); 18. mednarodni filmski festival Kino Otok (2022, posebna projekcija); 35. Filmski festival Herceg Novi - Montenegro Film Festival (2022, sprejeto v tekmovalni program); International Cinematographers Film Festival Manaki Brothers (2022, sprejeto v tekmovalni program); Cannes Film Festival (2022, zavrnjeno); Tel Aviv International Student Film Festival 2022 (2022, zavrnjeno); Drama International Short Film Festival 2022 (2022, prijavljeno); Sarajevo Film Festival, Sarajevo (2022) (2022, zavrnjeno); Oscar 2022 - 49th Student Academy Awards, 2022 (2022, zavrnjeno); 8th Balkan Panorama Film Festival (2022, prijavljeno); CINEMAIUBIT International student Film festival 2022 (2022, prijavljeno); FeKK - mednarodni festival kratkega filma (2022) (2022, zavrnjeno); 42nd VGIK International Student Festival, 2022 (2022, prijavljeno); CINEMED - International Festival of Mediterranean Film 2022 (2022, zavrnjeno); FILMSCHOOLFEST MUNICH 2022 (2022, zavrnjeno); 20th Festival of Student Belgrade, 2022 (2022, zavrnjeno); CAMERIMAGE, International Film Festival (2022, zavrnjeno); 21st International Student Film and Video Festival of Beijing Film Academy, 2022 (2022, prijavljeno); Telluride Film Festival 2022 (2022, zavrnjeno); 26th Internationale Kurzfilmtage Winterthur short film festival, 2022 (2022, zavrnjeno); POFF Shorts (Black Nights Film Festival) 2022 (2022, prijavljeno); International Student Film FEstival "PiterKiT", St. Petersburg, Russia (2022, prijavljeno); Sound and Music Film Festival (2022, sprejeto v tekmovalni program); Transilvania shorts International Short Film Festival (2023, prijavljeno); The Black Sea Film Festival (2023, prijavljeno); Bucharest Short Film Festival (2023, prijavljeno);

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2022 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Georges Méliès (8.12.1861-21.1.1938)
Georges Feydeau (8.12.1862-5.6.1921)
Stevo Žigon (8.12.1926-28.12.2005)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Posebna omemba kratkemu igranemu filmu Soseda
Kratki igrani film Soseda je prejel posebno omembo na festivalu 2022 Student ...

0,0625-0,5-0,171875