eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Kultura - Štigličevo nagrado za življenjsko delo dobi režiser Anton Tomašič (2024)
Performativni dan 2 (2024)
Avtorski projekt: QR koda (2024)
Ostanejo samo občutki (2024)
Dober človek (2024)

Nove pridobitve
A8623 - Kot bi bil tukaj začasno (2023, monografska publikacija)
A8621 - Kar hočete (2023, gledališki list)
A8622 - Tango (2023, gledališki list)
A8619 - Antigona (2023, gledališki list)
A8618 - Mrtvaški ples (2023, gledališki list)

Najbolj gledani
Plastični Isus (1971)
Maratonci trče počasni krug (1982)
Ko to tamo peva (1980)
Titicut Follies (1967)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Uvod v Krst pri Savici (2021)

Programski list k plesni predstavi Uvod v Krst -
država: Slovenija
izvorni format projekta: barvni
premiera: 16.10.2021
plesna uprizoritev
sezona 2021/2022

Opombe:Plesna uprizoritev se je odvila v Likovnem ateljeju/stanovanju vizualnega umetnika Romana Uranjeka, Tavčarjeva 2, Ljubljana.
Polona Juh (nastopajoča, Glas)
Celinka društvo ustvarjalk sodobnega plesa (produkcija)
Uršula Teržan (koreografinja)
Roman Uranjek (scenograf)
Metka Magušar Bizjan (kostumografinja)
Marta Vrhovec (kostumografinja)
Marija Erjavec (sodelujoča - zven)
Mario Marolt (oblikovalec zvoka)
Miha Fras (fotograf)
Mario Marolt (avtor glasbe)
Anže Kreč (oblikovalec luči)
Fotopub (koprodukcija)
Tanja Skok (svetovalka - za koreografijo)
Anja Möderndorfer (oblikovalka giba)
Anamaria Bagarić (oblikovalka giba)
Tajda Podobnik (oblikovalka giba)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Nikolaj Vasiljevič Gogolj (31.3.1809-4.3.1852)
Josip Jurčič (4.3.1844-3.5.1881)
Antonin Artaud (4.9.1896-4.3.1948)
Vojko Duletič (4.3.1924-7.5.2013)
Mirko Zupančič (4.3.1925-9.4.2014)
Urban Koder (4.3.1928-9.1.2019)
Néstor Almendros (30.10.1930-4.3.1992)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

0,03125-0,4697266-0,125