eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Cinéastes de notre temps: Jean Vigo par Jacques Rozier (1964)
Kasaba (1997)
Koko, le gorille qui parle (1978)
Général Idi Amin Dada: Autoportrait (1974)
Tricheurs (1984)

Nove pridobitve
A8121 - Žetoni padajo z neba (1981, projektna dokumentacija)
A8120 - Ljudje in dobe minejo, gora pa je večna (scenarij)
A8119 - Pozabljeni (Bunuel) in film o otrocih (seminarska naloga)
V27553 - Jean Vigo L'integrale, disque 2 (Blu-ray)
V27552 - Jean Vigo L'integrale, disque 1 (Blu-ray)

Najbolj gledani
Apocalypse Now (1979)
Moliere (1978)
Citizen Kane (1941)
Side by Side (2012)
Kabinett des Doktor Caligari, Das (1920)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: Tega okusa še niste poskusili (2021)

Kratke bralne uprizoritve nominiranih besedil, TSD
izvorni format projekta: črno-beli
jezik: slovenščina
premiera: 10.11.2021
bralna uprizoritev

Opombe:Kratke bralne uprizoritve in okrogla miza z nominirankami in nagrajenkama v sodelovanju SLOGI, AGRFT in PG Kranj. 10. novmbra 2021, UL AGRFT, Velika gledališka dvorana, Aškerčeva 5. Berejo študentje 3. letnika Dramske igre in umetniške besede.
Bor Ravbar (režiser)
Suzana Krevh (igralka, Ivona)
Mina Švajger (igralka, Doroteja)
Veronika Železnik (igralka, Dekanja/Natakarica)
Filip Štepec (igralec, Kolega/didaskalije)
Matevž Sluga (igralec, Blažin)
Jan Slapar (igralec, študent)
Svit Stefanija (igralec, študent)
Nika Manevski (igralka, študent)
Mojka Končar (igralka, študent)
Nataša Barbara Gračner (mentorica - za dramsko igro)
Sebastijan Horvat (mentor - za gledališko režijo)
Nina Žavbi (mentorica - za jezik in govor)
Maja Šorli (dramatičarka)
UL AGRFT (producent)
Slovenski gledališki inštitut (SLOGI) (producent)
Prešernovo gledališče Kranj (producent)
Tajda Lipicer (dramaturginja)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A7925 - Dan nominirank in nagrajenk TSD, 2021 (program, čitalniška izposoja)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2022 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Peter Lorre (26.6.1904-23.3.1964)
Karpo Aćimović Godina (26.6.1943-)
Božo Šprajc (19.12.1947-26.6.1998)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Soseda zmagala v Washingtonu
Na 11. SEE filmskem festivalu je ameriška žirija podelila nagrado za najboljši ...
Andraž Žigart prejel posebno omembo žirije
Na 6. mednarodnem festivalu Zsigmond Vilmos (Szeged, Madžarska) je Andraž ...

0,4375