eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Three Daughters (1949)
Eli Eli (1940)
Motel the Operator (1940)
Her Second Mother (1940)
Yiddish King Lear, The (1935)

Nove pridobitve
V28141 - Jewish Soul, The - disc 5 (Blu-ray)
V28140 - Jewish Soul, The - disc 4 (Blu-ray)
V28139 - Jewish Soul, The - disc 3 (Blu-ray)
V28138 - Jewish Soul, The - disc 2 (Blu-ray)
V28137 - Jewish Soul, The - disc 1 (Blu-ray)

Najbolj gledani
Conseguenze dell'amore, Le (2004)

Valid XHTML 1.0 Transitional

50/50 (2022)

50/50
država: Slovenija
dolžina: 16min 29s
izvorni format projekta: barvni
jezik: slovenščina
kratka TV drama
študijska produkcija/projekt AGRFT
3. letnik 2021/2022 Television show implementation

Opombe:Po literarni predlogi Biblijske prigode, Salomonova sodba.
Filip Jembrih (režiser)
Ela Božič (scenaristka)
Filip Jembrih (scenarist)
Izidor Čok (direktor fotografije)
Aljaž Zorko (montažer)
Mitja Pernuš (igralec, Samo)
Miranda Trnjanin (igralka, Špela)
Jure Lajovic (igralec, Igor)
Gorazd Logar (igralec, Damir)
Igor Šmid (mentor - za režijo in izvedbo televizijskih oddaj)
Matjaž Ivanišin (mentor - za scenaristiko)
Matevž Luzar (mentor - za scenaristiko)
UL AGRFT (produkcija)
Jožica Šmid (producentka)
Izidor Čok (mojster luči)
Tatjana Kortnik (scenografinja)
Meta Sever (kostumografinja)
Rok Jurečič (oblikovalec zvoka)
Neža Jankovič (tajnica režije)
Klavdija Košir (tajnica režije)
Anita Ferčak (oblikovalka maske)
Štefan Polajžer (rekviziter)
Aljaž Zorko (grafični oblikovalec)
Neža Jankovič (asistentka režiserke/ja)
Matic Dominko (asistent režiserja)
Jaka Batič (tonski mojster)
Štefan Polajžer (asistent scenografije)
RTV Slovenija (koprodukcija)
Aljaž Zorko (mešalec slike)
Marko Kurat (glavni kamerman)
Veronika Francesca Štefančič (kamermanka)
Andraž Žigart (kamerman)
Bogdan Sojič (mikroman)
Gregor Bregar (tehnični vodja)
Lara Knap (osvetljevalka)
Maja Štojs (osvetljevalka)
Vera Bogataj (tehniška sodelavka)
Jurij Lukashevich (tehniški sodelavec)

Nagrade:
21. Zlatolaske 2023 (2023) - Zlatolaska za TV dramo

Prijave na festivale:
2. AGRFT festival 2023 (2023, udeležba);

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Benjamin Filipović (???-20.7.2006)
Germaine Dulac (17.11.1882-20.7.1942)
Vika Gril (20.7.1924-31.7.2023)
Natalie Wood (20.7.1938-29.11.1981)
Bruce Lee (27.11.1940-20.7.1973)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Nagrada za najboljšo predstavo po izboru občinstva
Na 5. Festivalu FUGA, ki je potekal od 10. do 15. julija 2024 v Kopru, ...

0,03125-0,46875-0,125