eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Three Daughters (1949)
Eli Eli (1940)
Motel the Operator (1940)
Her Second Mother (1940)
Yiddish King Lear, The (1935)

Nove pridobitve
V28141 - Jewish Soul, The - disc 5 (Blu-ray)
V28140 - Jewish Soul, The - disc 4 (Blu-ray)
V28139 - Jewish Soul, The - disc 3 (Blu-ray)
V28138 - Jewish Soul, The - disc 2 (Blu-ray)
V28137 - Jewish Soul, The - disc 1 (Blu-ray)

Najbolj gledani
Conseguenze dell'amore, Le (2004)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Te igre bo konec (2023)

Bralne uprizoritve nominiranih besedil
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Te igre bo konec - Jenček, Kunaver, Pollak, Lipoglavšek (publika) - Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Te igre bo konec - Ličen - Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Te igre bo konec - Ličen, Petrovič, Seražin - Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Te igre bo konec - Ličen, Petrovič, Seražin - Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Te igre bo konec - Lipoglavšek - Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Te igre bo konec - Petrovič - Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Te igre bo konec - Rengeo (kabina) - Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Te igre bo konec - Seražin -
država: Slovenija
izvorni format projekta: črno-beli
premiera: 6.4.2023
bralna uprizoritev
sezona 2022/2023

Opombe:V sodelovanju AGRFT, SLOGI in PG Kranj. UL AGRFT, Velika gledališka dvorana, Aškerčeva 5, četrtek, 6. 4. ob 15. uri. Dan nominirancev je dogodek na festivalu 53. Teden slovenske drame, Kranj 2023.
Marko Rengeo (režiser)
Martin Vrtačnik (mentor - bralne uprizoritve in dramaturške intervencije)
Nina Žavbi (mentorica - bralne uprizoritve in dramaturške intervencije)
Barbara Cerar (mentorica - bralne uprizoritve in dramaturške intervencije)
Tomaž Toporišič (mentor - bralne uprizoritve in dramaturške intervencije)
Branko Jordan (mentor - bralne uprizoritve in dramaturške intervencije)
Matjaž Zupančič (dramatik)
Kaja Petrovič (nastopajoča, Menza)
Luka Seražin (nastopajoči, Krištof)
Rok Ličen (nastopajoči, Jakob)
UL AGRFT (produkcija)
Manca Lipoglavšek (dramaturginja - in avtorica dramaturške intervencije)
Nina Žavbi (lektorica)
Prešernovo gledališče Kranj (sodelujoči)
Slovenski gledališki inštitut (SLOGI) (sodelujoči)
Tomaž Gubenšek (sodelujoči - pozdravni govor, AGRFT)
Branko Jordan (sodelujoči - pozdravni govor, AGRFT)
Gašper Troha (sodelujoči - pozdravni govor, SLOGI)
Jure Novak (sodelujoči - pozdravni govor, PGK)
Manca Lipoglavšek (avtorica - o besedilu)
Gašper Troha (voditelj - pogovora z nominiranci in nominirankami, SLOGI)
Brina Jenček (voditeljica - pogovora z nominiranci in nominirankami, AGRFT)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Benjamin Filipović (???-20.7.2006)
Germaine Dulac (17.11.1882-20.7.1942)
Vika Gril (20.7.1924-31.7.2023)
Natalie Wood (20.7.1938-29.11.1981)
Bruce Lee (27.11.1940-20.7.1973)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Nagrada za najboljšo predstavo po izboru občinstva
Na 5. Festivalu FUGA, ki je potekal od 10. do 15. julija 2024 v Kopru, ...

0,03125-0,46875-0,125