eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Nezakonske matere (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Budnost zimskega jutra (2024)

Nove pridobitve
A8671 - Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj (2024, programski list)
A8670 - Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj (2024, programski list)
A8669 - Utemeljitve nagrad - Zlatolaska 2024 (2024, dokument)
A8667 - Vabljeni na Zlatolaske (2024, plakat)
A8666 - Projektna dokumentacija (DVD)

Najbolj gledani
Tree of Life, The (2011)
Shoah (1985)
Herz aus Glass (1976)
Kis uykusu (2014)
Cobra Verde (1987)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Gnida (2022)

Scum
Gnida: foto 1a - Gnida: foto 2 - Gnida: foto 3 - Gnida: foto 4 - Gnida: foto 4 - Fotografija za festivale (z letterboxom ob straneh) Gnida: foto 5 - Fotografija za festivale (z letterboxom ob straneh) Gnida: foto 5a - Gnida: plakat v angleščini - Gnida: plakat v slovenščini - Gnida: Scenska fotografija - Scenarij za kratki dokumentarni film Gnida - Snemalna knjiga za kratki dokumentarni film Gnida -
država: Slovenija
dolžina: 12min 37s
izvorni format projekta: 1,37:1, barvni, Dolby Digital
jezik: slovenščina
kratki igrani film
študijska produkcija/projekt AGRFT
3. letnik 2021/2022 Feature film implementation

Opombe:Snemano od 16. 6. do 20. 6. 2022 z ARRI Alexo (format slike Apple ProRes 4444). Nosilec končanega projekta je datoteka QuickTime DNxHD185 25p.
Margareta Grm (režiserka)
Margareta Grm (scenaristka)
Domen Lušin (scenarist)
Domen Lušin (direktor fotografije)
Ana Grzetič (montažerka)
Lucija Harum (igralka, Marija)
Andraž Jug (igralec, Simon)
Alenka Kraigher (igralka, Maruša)
Simon Tanšek (mentor - za kamero)
Janja Korun (mentorica - za kostumografijo)
Stanko Kostanjevec (mentor - za montažo)
Jožica Šmid (mentorica - za produkcijo)
Miran Zupanič (mentor - za režijo)
Miroslav Mandić (mentor - za scenaristiko)
Barbara Zemljič (mentorica - za scenaristiko)
Aldo Kumar (mentor - za zvok)
UL AGRFT (produkcija)
Ana Kovačič (producentka)
Jožica Šmid (producentka - Oddelka za film in televizijo)
Ana Kovačič (producentka - Oddelka za film in televizijo)
Rok Kajzer Nagode (mojster luči)
Nik Jevšnik (asistent - steadicam operaterja)
Tadej Vintar (asistent - steadicam operaterja)
Matjaž Pavlovec (scenograf)
Nina Čehovin (kostumografinja)
Vida Štader (lektorica)
Vida Štader (prevajalka - podnapisov)
Dimitrij Petek (sodelujoči - vodja gradnje)
Peter Žerovnik (oblikovalec zvoka)
Reni Babič (fotografinja)
Nika Otrin (tajnica režije)
Maja Razboršek (oblikovalka maske)
Uroš Primožič (snemalec zvoka)
Domen Lušin (snemalec)
Tina Kolenik (asistentka mentorja - za kostumografijo)
Vid Starman (rekviziter)
Mileta Grujić (avtorica glasbe)
Andraž Mohar (grafični oblikovalec - napisov)
Katja Predan (asistentka režiserke/ja)
Kaja Horvat (asistentka producenta)
Zala Žagar (asistentka kostumografa/ke)
Tara Caruso Bizjak (asistentka snemalca - druga)
RTV Slovenija (koprodukcija)
Domen Lušin (operater steadicama)
Lea Bole (asistentka oblikovalca maske)
Teo Rižnar (svetovalec - za svetlobno in barvno obdelavo slike)
Zoran Grabarac (mikroman)
Lara Knap (skrbnica - materiala)
Maja Štojs (ostrilka)
Domen Lušin (svetlobna in barvna obdelava slike)
Izidor Čok (programer osvetljave)
Andraž Jerič (osvetljevalec)
Izidor Čok (osvetljevalec)
Martin Truden (vodja scenske tehnike)
Vera Bogataj (tehniška sodelavka)
Jurij Lukashevich (tehniški sodelavec)
Izidor Čok (operater krana)
Gregor Bregar (operater krana)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Samuel Barclay Beckett (13.4.1906-22.12.1989)
Rapa Šuklje (26.4.1923-13.4.2013)
Stanley Donen (13.4.1924-21.2.2019)
Taras Kermauner (13.4.1930-11.6.2008)
Miloš Forman (18.2.1932-13.4.2018)
Edward Fox (13.4.1937-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

0,046875-0,5-0,15625